Chanel

Ár:   28 000 Ft és 39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kicsibubu, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2021. augusztus 27.

Ár:   28 000 Ft és 39 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2010-es év egyik meglepetése és parfüm különlegessége a Bleu de Chanel. Gazdag illat, mely hozzásegíti a férfit a teljes élet éléséhez. Erdős, friss, zamatos illat karizmatikus és sikerre szomjas férfiaknak. Tervezője Jacques Polge, aki a következő illatokat álmodta parfümmé: labdanum, szerecsendió, gyömbér, szantálfa, pacsuli, menta, jázmin, grapefruit, citrus, vetiver, tömjén, cédrus és rózsaszín bors.

Illatcsalád: fás-aromás

Chanel Bleu De Chanel All-over Body Spray
Ár: 19000 Ft , Eladó: vls
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen, vagy posta/foxpost
Ár: 5ml/2000 10ml/3500 , Eladó: Dudor
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből üveg fújósba, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel

AdamFragFanatic

2016. március 4.

Az egyik nagy nőcsábász illat. Nagyon jó friss és citrusos illat. Nem lehet vele mellé fogni. Az EDP verziójáról még csak hallottam, nem tudtam kipróbálni de valószínűnek tartom, hogy az még jobb. Nagy versenytársa az új Sauvage Diortól, ami szerintem még jobb illat ennél. Az ára miatt 4 csillag, mert ennyiért niche parfümöt lehet venni, ettől eltekintve nagyszerű parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

vandacsontos

2016. február 7.

Nagy parfüm rajongó vagyok számomra a parfüm legyen parfüm ne valami bóvli pacsuli amiről már kilométerekről érződik hogy ez valami vacak! Igy is indultam neki a vásárlásnak hogy valami igazán különlegeset keresek úgy gondolom sikerrel is jártam megtaláltam! A férfi illatok illata! Számomra elképesztően szexi karizmatikus nem mindennapi de ő rajta minden nap tökéletes!! Szerintem ezt az illatot nem mindenki tudja jól viselni ehez meg kell lenni annak a plusznak ami különlegessé teszi!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

szilvamagw

2016. január 29.

leírhatatlanul szexi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

leírhatatlanul szexi!

fioretta

2015. december 10.

Erős, markáns, nagyon intenzív illat, de mégsem hat olcsónak, sőt, lehet érezni hogy igényes, drága portéka. Egyedi, jellegzetes, árad belőle a szexualitás, nincs párja, az érett, sikeres férfi illata. Maga a tökély!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Bunozo

2015. november 22.

Az öreg patás jól járt... olcsón megkapta Jacques Polge lelkét.
Az első 5 órában elviselhetetlen, igénytelen "bucsus" zaj.
Később az összetevők a bestiális gyalázat ellenére is, valamelyest megpróbálják kihúzni magukat.
A reklámfilm is olyan lett mint ez a szag, teljesen irreleváns.
Scorsese mellényúlt, nem Gaspard Ulliel-el kellett volna reklámozni hanem a "miszter busztával".

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

Az öreg patás jól járt... olcsón megkapta Jacques Polge lelkét.
Az első 5 órában elviselhetetlen, igénytelen "bucsus" zaj.
A reklámfilm is olyan lett mint ez a szag, teljesen irreleváns.

Rhodesian Ridgeback

2015. október 19.

El se hiszem, hogy ehhez még nem írtam. Pedig, ha a nőknél a Chanel CM "az illat", akkor a férfiaknál ez! Nem csak az ára és a milyensége miatt. Szerintem a népszerűsége miatt is egy lapon említhető. Még akkor is, ha viszonylag egy friss illatról van, szó. 10 méteres távolságon belül is érezni, és semmivel nem lehet összetévszteni. Mázli, hogy nem gyakran csapja meg az orromat, nem sokan használják, így csak még jobban szeretem. Kb. 2 évvel ezelőtt, egy karácsony alkalmával kaptam egy 100 ml-s kiszerelést és már csak ott tartok, hogy alig van benne 4-5 fújnyásni, de azt nem pazarolom. Legfeljebb majd valami jelentősebb eseményre mint mondjuk a közelgő diplomaosztómra. A hosszantartósága kiváló az illata pedig összetett és igényes. Én főleg a patchouliet érzem rajta és azt a tiszta citrusosságot. Minden korcsoportnak ajánlani tudom, (szerintem igazán 20-35 közötti, fiatalos, férfiaknak illik) éjjel-nappal, bármelyik napszakban, csak ne otthon a négy fal között a kínai, bóvli bemelegítőre fújva, mert azzal meg lesz gyalázva ez a tökéletes illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

ciccenet

2015. augusztus 2.

Szerintem ez egy olyan illat, amirol messzirol erzodik hogy igenyes parfum. Sokan nem hiszik, de jo par magas kategorias dizajner is tud ocska erzetu illatot alkotni.

Az illatrol: friss, massal nem igazan osszekeverheto, pimasz es pofatanul SZEXI illat. Ez az illat mondhatni szepit :) Tobb pasin is ereztem mar, es arad belole a tulfutottseg de kozben megis elegans.

Persze, hogy draga. Egy sokarcu illat.

Ha ez a parfum ferfi lenne akkor biztosan NOAH MILLS lenne.

Sajnalom, hogy nincs 10 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Persze, hogy draga. Egy sokarcu illat.

Ha ez a parfum ferfi lenne akkor biztosan NOAH MILLS lenne.

Sajnalom, hogy nincs 10 csillag.

hopihe11

2015. július 5.

Nagyon maszkulin illat, de a felfújást követő fél órában nagyon fullasztó. Utána kellemes. Az edt visszafogottabb, nem fullaszt, nem szúrós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

missbear

2015. április 20.

Ez az illat igazi férfi illat, én ha megérzem olvadozom tőle, nagyon eltalálták. Másoknak talán tolakodó lehet, nem annyira megszokott az illata, de szerintem kellő férfiasság van benne.
A párom ezt kapta tőlem szülinapjára és ő is oda vissza van tőle. Nagyon tartós, még zuhanyzás után is érzem rajta, szóval egy egész napot simán kibír. Igaz kicsit borsos volt az ára, de szerintem teljes mértékben megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Anthaval

2015. március 29.

Amig az Acqua di Gioia szamomra egy kulonleges illat fiatal nok szamara, addig a ferfivaltozata annyira irritalo es kozonseges. Aki a ferfivaltozatnak rajongoja, azoknak biztos nem fog tetszeni ez az illat, hiszen mig a Gio-t altalaban az oldalt felnyirt haju, papucsot, ket szammal nagyobb polot es egy szammal kisebb nadragot hordo (elnezest az altalanositasert) fiuk veszik, addig ez az igazi ferfi illata aki sikeres es tudja, hogy kit es mit akar - persze mindezeket meg is szerzi. Remek alkotas ami a szende holgyeket is megbolonditja, ha a megfelelo ember hordja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.