Chanel

Ár:   28 000 Ft és 39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kicsibubu, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2021. augusztus 27.

Ár:   28 000 Ft és 39 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2010-es év egyik meglepetése és parfüm különlegessége a Bleu de Chanel. Gazdag illat, mely hozzásegíti a férfit a teljes élet éléséhez. Erdős, friss, zamatos illat karizmatikus és sikerre szomjas férfiaknak. Tervezője Jacques Polge, aki a következő illatokat álmodta parfümmé: labdanum, szerecsendió, gyömbér, szantálfa, pacsuli, menta, jázmin, grapefruit, citrus, vetiver, tömjén, cédrus és rózsaszín bors.

Illatcsalád: fás-aromás

Chanel Bleu De Chanel All-over Body Spray
Ár: 19000 Ft , Eladó: vls
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen, vagy posta/foxpost
Ár: 5ml/2000 10ml/3500 , Eladó: Dudor
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből üveg fújósba, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel

La-Fee

2014. november 19.

Most csomagolom be a páromnak...holnaptól tesztelés indul, papírcsíkon, nöi börön is jó, de kíváncsi vagyok nagyon az Ö kémiájával keveredve...huuu, azt hiszem magamat is megajándékoztam ezzel rendesen.
Friss:

Hogyhogy nem Jacques Polge szelleme beköltözött a házassági évfordulónk ünneplésébe. Ès én könnyek között öleltem át drága férjem, mert mint ahogy ezt én adtam neki, töle megkaptam Mademoiselle-t.
Bleu nem hozott csalódást, bár ezt sejtettem is. Határozott férfi, sötétkék ingben kék illattal körüllengve..csak ültem mellette és csodáltam... csak csodálhattam, mert vezetés közben nem illik rámászni a soförre...

ùjabb:
Nekem egyáltalán nem törtetö, nem tolakodó férfi illat. (van olyan, amiröl az a véleményem) Ez egy kifinomult, karakteres, mérnöki és mégis szexi illat. Örülök neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 19.

Friss:

ùjabb:

csillag

2014. október 17.

egoiste és bleu! A 2 nagyvad amihez kötelező a hatàrozott fellépés, a karizmatikus személység, egzisztencia és talán a szexuálisan tùlfűtöttség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 17.

ancsibancsi

2013. december 25.

Párom eddig nem volt nagy parfümrajongó, ellentétben velem. Mióta megkapta ezt ajándékba tőlem, minden nap fújja magát vele. Imádom rajta, olyan férfiasan erotikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

edka0707

2013. május 27.

A párom vett magának egyet a reptéren, mert nagy Chanel parfüm rajongók vagyunk ezért meg sem szagolta mert 1000%, hogy szuper lesz! Hát, nem így lett. Még az unokaöccse sem kérte ajándékba, mert annyira (csúnyán szólva) büdös. Nagy csalódás volt nekünk egy kisebb vagyonért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 27.

johnnybr

2013. január 27.

Számomra ez az "etalon" a mindennap és minden alkalomra viselhető illatok közül. Abszolút igaz rá a reklámkampányból ismerős "Be unexpected", azaz ne az elvárások szerint viselkedj. Az illat is ezt teszi, akin eddig érzetem mindenkin más volt a "feelingje". Elég aquás-citrusos jegyekkel indul és hihetetlen módon tud változni a bőrön. Azért szeretem, mert télen a melegebb jegyek: szerecsendió, gyömbér, szantálfa, pacsuli dominál, nyáron pedig a hűvösebb, citrusos jegyek. Nem támadó, hanem egy nagyon szerethető illat, mint a személy aki viseli :)
Én kiváló választásnak tartom olyan férfiak számára, akik szakítani akarnak a mindennapok unalmas közhelyeivel, van véleményük a dolgokról és nem a tömeg után mennek. Az illatukkal is ezt szeretnék sugározni, de nem annyira extrém módon, hanem egy elegáns, szofisztikált illat segítségével. Ez egy olyan illat, ami akár az irodában, randin, buliban, szinte bárhol eleganciát és kifinomult izlést sugároz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

lea

2012. október 29.

Egy határozott, sikeres nővel csak egy igazi férfi tud együtt élni. Aki büszke a társára és akire a társa is büszke lehet. Ilyen férfinek való ez az illat. Az én férjemhez remekül illik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 29.

médea

2012. szeptember 16.

Mikor megszagoltam csak annyi jutott eszembe róla, hogy ilyet már éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Mikor megszagoltam csak annyi jutott eszembe róla, hogy ilyet már éreztem.

SM

2012. augusztus 12.

Ehhez a parfümhöz be kell érni, mind korban, szellemileg, tapasztalatilag. Megosztó illatvilág, meg merem kockáztatni, hogy a többség számára inkább kellemetlen, mint vonzó. Kevés férfinak áll jól, - mint írták páran - , tudni kell viselni. Először csak illat mintám volt belőle, egyszer magamra fújtam és nem tetszett, nem tudtam azonosulni vele. Félre tettem kb 1 évre, ismét kipróbáltam és akkor már egészen máshogy hatott, utána vettem egy üveggel. Azóta is a kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

chanel

2012. augusztus 7.

Ezt az illatot nem viselheti minden férfi ugyanis ehhez megjelenés,határozottság,magabiztosság kell.!!! Illata különleges,fűszeres,finom,könnyed.Randikra,nyári esti "nagyvárosi"programokra,öltönyös megbeszélésekre tökéletes!!!Amivel nem nagyon vagyok kibékülve ennél a terméknél az az,hogy kevésbé tartós...Fújás után kb. 5-6 órán át érzem magamon,tovább nem.A többi férfi Chanel parfümhöz képest eza legjobb.Valamenyiknek borzasztó rossz illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Barbi-Lou

2012. július 22.

Ezt a parfümöt tudni kell viselni! Nem fújhatja magára akárki!
Számomra ez az illat testesíti meg a büszke, erős, magabiztos, sikeres férfit. Az öltönyös, kifinomult úriembert, aki mellett büszkén vonul a nő.
Cseppet sem zavaró, hogy nem lesz a legnépszerűbb illat. Ez így van jól! Ez nem az az illat, amit minden második férfi magáénak érezhet.

Érdekességek Jacques Polge-tól:

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Ezt a parfümöt tudni kell viselni! Nem fújhatja magára akárki!

Érdekességek Jacques Polge-tól:

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.