Chanel

Ár:   23 000 Ft és 33 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: viktoria.gomori, Módosítva: 2019. április 8.

Ár:   23 000 Ft és 33 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos- gyümölcsös

Fejillat: birsalma, grapefruit

Szívillat: jácint, jázmin

Alapillat: ámbra, borostyán, írisz, pézsma, virgíniai cédrus

Ár: 2300, - 5ml 10ml/3900,- , Eladó: Eszter555

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kodi

2015. május 1.

A többi Chanelhez képest meglehetősen biztonsági játékosnak tűnik. Könnyed, gyümölcsös, rózsaszín, rajtam tartós is, még másnap is éreztem magamon. Gondban vagyok: ezt vegyem a Joy napokon vagy az Eau Fraichet?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 1.

szfruzsi

2015. április 29.

ez a tavaszi-nyári parfümöm, igazi visszafogott finom nőies illat, sálon , ruhán nagyon sokáig megmarad az illata, de nekem a bőrömön is kibír egy munkanapot :) nagyon szeretem, ha elfogy biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

bellehercegno

2015. április 20.

Mire sikerült megkaparintanom,addigra kiszerettem belőle! :( Pedig olyan szép és kerek illat,de a gyümölcsössége egy idő után az őrületbe kergetett,így a végén már csak kerülgettük egymást.Jelenleg a Chance-ok közül ő áll nálam a legutolsó helyen,ami közel sem jelenti azt,hogy nem lenne jól sikerült parfüm.Én az eau tendre-nél érzem azt,hogy már kevés nekem.Kár,hogy nem sikerült néhány évvel korábban találkoznunk. Mostanában kimondottan idegesítenek az erőteljes gyümölcsös jegyekkel rendelkező illatok..Finom is,tartós is,de valami extra csavart hiányolok belőle. Ettől még 5 csillag,csak mi időközben búcsút mondtunk egymásnak! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 20.

Moncsi044

2015. március 26.

Kellemes nőies viselet, Igazi nyári szaladgálós illat... Elegáns,kifinomult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 26.

Kellemes nőies viselet, Igazi nyári szaladgálós illat... Elegáns,kifinomult.

borbasemese

2015. március 26.

Jó kis nőies illat és nagyon tartós is,de én így a hétköznapokra tudnom elképzelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Shea

2015. február 26.

Nagy szerelem, ez az az illat ami mindig felvidít és teljesen belesimul az egyéniségembe. Imádom. Nekem isteni tartós, nagyon sokszor előfordul, hogy este zuhanyozáskor is érzem magamon. Kabáton, sálon pedig napokig!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 26.

isabelle007

2015. január 16.

Nagy becsben tartom a Chanel illataimat és büszkén viselem őket...viszont azt el kell ismernem -sosem hittem volna el, ha nem magamon tapasztalom-, hogy a Zara Applejuice illata rajtam ugyanaz, sőt sokkal tartósabb, mint az eredeti Chanel. Egyik szemem sír, a másik nevet: ad egyfajta luxus érzést, ha eredeti illatot viselek, ám jelen esetben tartósság tekintetében simán győz a Zara illata...és a pénztárcám is örül ennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 16.

Heloise

2015. január 6.

Egy az egyben Marc Jacobs - Daisy Eau So Fresh illata van! Próbáljátok ki! Az olcsóbb sokkal mint ez, és az a vicces, hogy TARTÓSABB IS!! Kár érte... a zöld Chanel Eau Fraiche sokkal egyedibb és erősebb alkotás. Ezért ennyi pénzt biztos nem adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

janka.s

2014. november 1.

Vettem egy üveges maradékot a próba kedvéért... Isteni finom! Letisztult, kellemes, egyszerű, szép, de nem kifejezetten őszi időhöz illő :) úgy hogy szépen el is tettem, és az első tavaszi napsugarakig és madárcsicsergésig elő sem veszem! Viszont ami miatt muszáj 1 csillagot levonnom az a tartóssága.. egy Chanel árkategóriájú parfüm szerintem nem engedheti meg magának azt hogy 4-5 óra múlva ne érezzek belőle semmit magamon.. ruhadarabokra fújva tartósabb, de ez nem igazán vigasztal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

agneza

2014. augusztus 1.

Engem Marc Jacobs Daisy EDP illatára emlékeztet, azzal a különbséggel, hogy a Chanel tartósabb (és persze drágább). Szerintem nagyon kellemes, friss illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Limonene, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)