Chanel

Ár:   23 000 Ft és 33 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: viktoria.gomori, Módosítva: 2019. április 8.

Ár:   23 000 Ft és 33 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos- gyümölcsös

Fejillat: birsalma, grapefruit

Szívillat: jácint, jázmin

Alapillat: ámbra, borostyán, írisz, pézsma, virgíniai cédrus

Ár: 2300, - 5ml 10ml/3900,- , Eladó: Eszter555

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

terke29

2013. március 14.

Ma délelött ismét bevettem magam München legtutibb parfümériájába(kedvesek a csajok,és megszokták,hogy ott korzózok szinte minden héten)már várt egy kis szeretetcsomag(én Unicumot vittem nekik :D ),telis tele illatmintákkal, mindhárom Chance-ból egy-egy.Ezzel kezdtem.Finom kis virágos semmiség,engem leginkább a Constance Carrol Elope nevű parfümjére emlékeztet.Nem igazán fogott meg,és őszintén szólva számomra amolyan édes kis semmiség.Nem írom le végleg,mert azt hiszem ez majd a nyári melegben fog jól működni rajtam,úgyhogy majd akkor foly.köv.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 14.

dorotitoto

2013. február 17.

Meg kell védjem ezt a kis rózsaszínt! Valóban nem egy megfejtésre váró talányos femme fatale illat, de nekem nagyon kedves. Én az esküvőmre választottam. Szerettem volna egy szép illatot, ami egyszerűen azt sugallja: boldogság!!!
Nagypapám sajnos már nem lehetett ott, és ennek az illatnak kifújásakor én erősen érzem a birses beütést, ami rá emlékeztetett, mert mindig ott sorakoztak a tisztaszobában a birsek télen a szekrény tetején és illatuk megtöltötte azt. Ezután jön a valóban egyszerű édes szívillat, ami szerintem minden orrnak nagyon emészthető. (Esetemben gondolok itt arra a 100 emberre, akivel táncoltam azon a éjjelen...senkinek sem okoztam fejfájást, az fix.) A leszáradás a kedvencem. Ahogy a hajam libben, vagy felveszem a sálam mindig (!) megérzem, valójában tartós, és ami a legfontosabb, hogy megnyugvással tölt el. Tiszta Jóság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

judit0310

2012. november 4.

Kedves Rozuska! A Te bőrtípusod száraz...mint köztudott a száraz bőrön sokkal hamarabb "elillan" az illat.Próbáld meg hogy zsírosabbá teszed valami illatmentes krémmel.
Nekem zsíros a bőröm és egész nap érzem! Szerintem fantasztikus,könnyed illat és rajtam nagyon tartós is. Tavasszal használom leginkább.
Színtiszta 5-ös!!!!!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 4.

Színtiszta 5-ös!!!!!!!!!

Odil

2012. július 20.

Valami kivételesen unalmas, szerintem erre hiba pénzt kiadni. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

Valami kivételesen unalmas, szerintem erre hiba pénzt kiadni. Sajnálom.

Szosz

2012. július 11.

A Chanel Chance Eau Fresh es Eau Tendre teljesen mas mint az alap Chance illata, es nekem az elso ketto tetszik igazan; szerintem ezek igazan fiatalos illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

médea

2012. június 2.

Erről az illatról csak az jut eszembe, hogy már a Chanelnek sem számít más mint a profit. Minél jellegtelenebb, édes illat annál nagyobb tömegeknek lehet eladni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 2.

la.petite.peste

2012. május 22.

Szerintem nagyon kellemes, nőies és könnyed illat, tavasszal és nyáron ezt használom a legszívesebben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 22.

moncsi29

2012. május 15.

Valamelyik oldalon nagyon lehúzták ezt a parfümöt.Nem elég "Chaneles" .
Való igaz,hogy nincs meg benne az a mélység,ami általában a Chanel parfümökben megvan,de szerintem hétköznapra ez egy nagyon szupi kis gyümölcsös illat.
Tőlem 5-öst kap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

Valamelyik oldalon nagyon lehúzták ezt a parfümöt.Nem elég "Chaneles" .
Tőlem 5-öst kap

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Limonene, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)