Chanel

Ár:   23 000 Ft és 33 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: viktoria.gomori, Módosítva: 2019. április 8.

Ár:   23 000 Ft és 33 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos- gyümölcsös

Fejillat: birsalma, grapefruit

Szívillat: jácint, jázmin

Alapillat: ámbra, borostyán, írisz, pézsma, virgíniai cédrus

Ár: 2300, - 5ml 10ml/3900,- , Eladó: Eszter555

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

sammy

2020. június 4.

Hosszan elkerültem a Chanel házat, nem volt nehéz :D, az ára miatt sem, most egy cserével jött bemutató refill. Meg tudom érteni a rajongóit, hihetetlen kedves, multifunkcionális illat. Én a birset imádom benne, a szívjegyek kicsit talán punnyadtak rajtam, de nem ment el a kedvem tőle :) Az 5 a szépségének szól, kár, hogy a tartósságban nem akartak/tudtak belőle picit többet kihozni. Amúgy szerintem ilyen jellegű illattól ne várjon senki lehengerlő szillázst, el is veszne azonnal a lényege.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 4.

pont

2020. május 4.

nagyon sokáig vágytam erre a parfümre és régebben IMÁDTAM. mostanra kicsit alábbhagyott a lelkesedésem, bár még mindig nagyon tetszik, de inkább egy olyan kellemes, biztonságos komfortillatnak mondanám, ami viszonylag sokmindenkinek jól áll, emiatt nem is túl egyedi. alapvetően nem szoktak bejönni a tipikus édes, csajos illatok, de ennél valahogy nagyon szépen el vannak találva az arányok, olyan kis finom, nem túl tolakodó. tipikusan az az illat, amit barátnők, női kollégák megdicsérnek rajtad, de a férfiakat nem nagyon érdekli, úgy vettem észre. lehetne egy picit tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

riatai

2020. március 24.

A Chance után többet vártam a Tendre-től.... Azt meg kell hagyni, különleges illat. Lágy, tapintatos kis illat, sajnos nem is túl tartós. Néhány óra után már nem érzem. Ettől függetlenül 4 csillagot megérdemel.
Update: Kénytelen vagyok aktualizálni a véleményem....
Beszereztem kis és nagyobb kiszerelésben az edt-t is. És nagyon szeretem. Sokat használom. Egész nap valóban nem tart, néhány óra múlva újra fújom, de igazából mindegyik parfümömmel ezt csinálom. Ez inkább mánia, hogy újra átérezzem az illatot...a fejjegyet, a szívet és az alapot. Most ki fogom javítani 5 csillagra.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 24.

Update: Kénytelen vagyok aktualizálni a véleményem....

lenochka

2020. február 23.

Ez a parfüm gyümölcsös, fiatalos, üde illat. Sok nyári emlék fűz ehhez az illathoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

laregina

2020. február 2.

Imadom!! Lagy illat, bar lehetne tartosabb ennyiert... 5 csillag azert jar

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Imadom!! Lagy illat, bar lehetne tartosabb ennyiert... 5 csillag azert jar

csakmoni

Korcsoport: >54
2020. január 8.

Újra:
Régen volt belőle egy kevés. Utána többször próbálkoztam, üvegessel, fújóssal, de volt bennük valami kellemetlen. Úgy gondoltam, velem van a baj, bőrkémia meg hasonlók. Most vettem egy üveges maradékot, és tádám, ugyanaz a kedves illat, amire emlékeztem. Vagyis nem velem volt baj, hanem a körbe-körbe keringő webshopos "Sánelekkel". Az a borzasztó, hogy látszólag rendben voltak az üvegesek is, batch-kód meg vékony fújóka...és nem csak Chanellel jártam így az utóbbi két évben. Érdekes, korábban soha, pedig elég nagy forgalmat bonyolítok idestova kilenc éve.

A pacsulis kedvenceim mellé keresek valami mást. Mindenben zavar valami, vanília, virág, pézsma, nem tartós, túl harsány, jellegtelen... Azuramnak ez tetszik, nézzük újra, kisfújós, és a mai hidegben szép! Ha intenzívebb lenne és tartós, meg hm... kevésbé drága.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 8.

Újra:

simbenz

2019. szeptember 28.

Sokáig halogattam a véleményezését, mint amikor az ember szerényen és óvatosan élvezi a boldogságot, mert rettegve várja a pillanatot, amikor tovatűnik.De semmi ilyesmire nem került sor, a szerelem másfél éve töretlen, ha csak egy parfümöt kellene választanom Ő lenne az. Számomra a tökéletesség! Finom, elegáns, nőies, akár hétköznap akár alkalomra megállja a helyét, egész nap kitart, és már rengeteg bókot bezsebelt! Az árát maximálisan megéri. (Kizárólag az EDT-ről beszélek!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

dalmaflora

2019. augusztus 21.

A leírása alapján biztosan nem fújnám magamra, viszont sógornőmnek van, így egyszer csentem az övéből. Elsőre semmi extrát nem éreztem el is felejtettem, hogy rajtam van, majd a kertben leültem tanulni.. Ahogy lapozom a könyvem, lágy szellő simogat és egyszer csak megcsap az Illat. Hát ilyet, nem tudom megmondani mi fogott meg ebben, de hogy nagyon sikerült neki, az fix. Az a tisztaságillat, amit kerestem, minden pasis felhang nélkül. (Annak ellenére, hogy a "nagyon" téli parfümjeim már már férfi illatnak is elmennének.) Az ára igencsak borsos, tartóssága szerintem 4-5 óra. Csak az ár miatt nem 5*, de tudom, hogy Chanel, ikon márka stb., azonban a 4-5 óra tartósság miatt nem tudok neki 5* adni. Egyszer biztosan beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

pinkypie

2019. július 13.

Egyik kedvenc illatom, nagyon tartós, különleges. Mindig visszatérek hozzá. Nyárra kicsit sok, akkor csak alkalmakra használom, de ősztől tavaszig hétköznapra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

andori

2019. március 11.

Vegre megkaptam. :) legalabb 2 eve szagolgatom reptereken, parfumeriakban, de mindig visszatettem a polcra mondvan, hogy nem engedi a lelkem, hogy ennyit koltsek parfumre. Persze a szenzacios baratom egy uzleti utrol hazaterve meglepett vele...egyszeruen imadom, rajtam nagyon tartos, ilyennek kepzelem a tunderek illatat. Korabban kaptam a kolleganomtol, Marokkobol jazminos parfumtombot, arra emlekeztet az illata, de valahogy megis tobb es kulonlegesebb. Nagyon kifinomult, ugy erzem, hogy folyamatosan gyongy fulbevalot kellene hordanom melle. :))) igazi felnott parfum, azt hiszem, hogy igy 27 korul mar illik ilyet hasznalni...fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Limonene, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)