Chanel

Ár:   23 000 Ft és 33 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: viktoria.gomori, Módosítva: 2019. április 8.

Ár:   23 000 Ft és 33 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos- gyümölcsös

Fejillat: birsalma, grapefruit

Szívillat: jácint, jázmin

Alapillat: ámbra, borostyán, írisz, pézsma, virgíniai cédrus

Ár: 2300, - 5ml 10ml/3900,- , Eladó: Eszter555

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

karaibrahimgil

2018. május 3.

CRD-nek köszönhetően jutottam hozzá ehhez a gyöngyszemhez. Ezt kértem ugyanis a férjemtől a házassági évfordulónkra - és nem bántam meg.
Korábban beszereztem itt, a KM-en egy kevés Eau Vive-et, ami meglepett a könnyedségével. Aztán szép sorjában kipróbáltam a többi Chance verziót is, de rajtam mindegyik szúrósnak hatott eleinte (habár az Eau Fraiche egy kis idő után meglepően kellemessé vált), kivéve az Eau Tendre-t. Annyira megtetszett, hogy a parfümériából hazajövet egészen estig a csuklómat szagolgattam!
Hétköznapi, mégis elegáns, finom illat. Nagyon érzem rajta a citrusosságot - kicsit emlékeztet a Bvlgari Omnia Crystalline edt-jére (habár annál elvileg nincs citromos jegy, de a bőrömmel érintkezve mégis hasonlóvá válik).
Nálam ez is 5*, és remélem, legalább annyi ideig nem unok rá, mint az előbb említett parfümre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Piri11

2018. április 26.

Én most nagy gyümölcsös illat keresésben vagyok, és mivel többször is szemeztem vele a dögleszben, így ma végre kipróbáltam. Valóban nagyon finom, és nagyon kellemes illat, csak nem nekem. Valaki írta valamelyik Chanel-nél, hogy merev illat. Én most ennél éreztem, hogy nem akar hozzám idomulni, csak úgy van, önmagáért. Én szeretem, ha egy illat hozzám tesz, vagy kiegészít, de sajnos ez a szépség nagyon, de nagyon távol áll tőlem. Sajnálom ... nekem ez csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 26.

Lin

2018. március 30.

Nekem a Chane-k közül eddig egy sem jött be, mind szúrós lesz a bőrömön. Ám ő nem lesz szúrós :) Kifújáskor grapefruit bomba, majd hamar csitul, finomodik, lágyan lesz gyümölcsös. Egész nap finoman körbeölel, nem erőszakos és nem is az a tipikus rózsaszín illat, amit nagyon utálok. Ha nem tudom, hogy Chanel, meg nem mondom róla. Szerintem nem csak nyári illat, most is tetszik nagyon! Üde, friss, de mégis nagyszerű nappali illat, rajtam tartós is! Kell ennél több;-)
A legnépszerűbb illatom a környezetem körében! Ha őt fújom, kivétel nélkül mindg megdícsérik az illatom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 30.

Fru1229

2018. március 13.

imádom de sajnos csak a ruháimon érezni délutánonként, a bőrömön már nem :/ ennyiért szerintem lehetne kicsit tartósabb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

noemi1990

2018. január 30.

Imádom! Számomra ez az illat a leggyönyörűbb! Egy krémmániás hölgynek köszönhetően jó áron hozzájutottam, de egyébként sajnos az árához képest nem tartós az illata. Emiatt vonok le egy csillagot. Maga az illatkompozíció egy csoda!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Briell

2017. december 27.

Szeretem Chanel parfümjeit úgy általában, de ez annyira más mint a többi. Ez valami csodás, még soha ennyi elismerést nem kaptam egyik illatomra sem. Szerintem nem egy rózsaszín illat, színe ellenére. Nagyon könnyű, finom gyümölcsös, egy kicsit virágos. Mégis érzek benne egy pluszt, amitől több, mint egy egyszerű, gyümölcsös illat. Ez még eddig mindenkinek tetszett rajtam. Mondjuk az árát kicsit sokallom, dehát a nevet meg kell fizetni sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 27.

googles

2017. december 19.

Imádom. Erős, nagy hatósugarú, tartós és mégis friss, üde citrusos, picit gyümölcsös illat. A Chanel újabb generációja. Nekem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 19.

Szeszi009

2017. december 19.

Nem tartós, nem jellegzetes ,gyenge illatocska , de a nagy márka logójával csillagászati áron viszik mint a cukrot (elnézést, ha valakit megbántottam volna).Többször próbáltam vele megbarátkozni , de nem ment.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

Timi27

2017. november 2.

a rózsaszín Chanel illatokkal való ismerkedésem nem ezzel a verzióval, hanem az Eau Fraiche-el kezdődött, azt választottam... de ahogy telt az idő, egyre inkább a Tendre felé húztam.. ezt inkább tavasszal és nyáron használom, friss, citrusos illat, de egy kis lágyság, krémesség is van benne a végén..
nyáron sokan dícsérték rajtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 2.

nyáron sokan dícsérték rajtam...

Luna1024

2017. október 23.

Jajj nekem... Végre!!!! :D
Eddig nagyon nem voltam jóban a Chanel illatokkal, egyszerűen szó szerint semmi nem tetszett közülük: nekem valahogy túl nagyvilági és - elnézést a kifejezésért, tényleg! - "karótnyelt" illatok voltak, vagy nem is tudom... Számomra hiányzott belőlük az érzés és a szenvedély. A fenti kifakadás annak szólt, hogy a Chance Eau Tendre "személyében" végre megtaláltam az első olyan Chanel-t, ami őszintén tetszik! :) Annyira finom...! :) Azt azért szögezzük le: nagyon kifinomult, igényes illat, ám én valamiért mégsem mondanám meg róla, hogy Chanel - bár lehet, hogy pont azért tetszik ennyire, mert nem érzem benne azt a tipikus chanel-es, jellegzetes pacsulis alapillatot. :)
Rajtam ez egy NAGYON almás, citrusos, friss illat. Nem úgy citrusos, mint általában a nyári citrusos illatok, hanem picit amolyan "pezsgő" frissességgel az. Nagyon enyhén édes is a birsalmától, de tényleg csak minimálisan! Az egész illat kifinomult, igényes, visszafogott, ugyanakkor mégis - jó értelemben! - hétköznapibb, mint a többi Chanel. Én képzeletben valamiért amolyan "lány a szomszédból" típusú lányokhoz és nőkhöz kapcsolom (ezt is pozitív értelemben írom), és valamiért a bézs, homok és fehér színű, tehát ezek a visszafogott árnyalatú ruhák jutnak az eszembe róla. Igazi "Hölgy-illat", olyan értelemben, hogy van benne egy adag elegancia, tartás és büszkeség, ugyanakkor mégsem felsőbbrendű vagy lenéző... Most biztos sokan hülyének néznek, mert "csak" egy illatról beszélünk, de nekem ezek az asszociációim róla. :) Jó érzés viselni, mert nőiesnek érzem magam általa, mégsem érzem úgy, hogy teljesen elnyomna, tudok azonosulni vele. :) Előkelő dívákon Őt annyira nem tudom elképzelni, bevallom őszintén.
Mindenképp tavaszi-nyári illat szerintem, és inkább hétköznapi, alkalminak számomra túl visszafogott. Tartósság terén sajnos nem jeleskedik, közepesnek mondanám - igaz, hogy egy EDT-ről beszélünk, de mégis csak Chanel, elvárható lenne, hogy jobban "ragaszkodjon". Na mindegy, ez az egy problémám van csak vele igazából... :)

Viszont...! A Chanel-rajongók most lehet, hogy megköveznek, de akkor is leírom, hátha valakinek segítség... Ugye Chanel mivolta azért érződik az árán, konkrétan bitang sokba kerül: húszezer felett van egy 30 ml-s kiszerelés NETEN RENDELVE. Biztos vagyok benne, hogy sokan - hozzám hasonlóan - sokkalják ezt az összeget. Szerencsére jó sok alternatívája van - nem utánzatok, hanem egyszerűen más divatházak illatai, melyek hasonlítanak rá! - a Fragrantica többet is felsorol, de én sajnos nem ismerem azokat az illatokat... Tudok azonban egy másikat, ami rajtam kísérteties hasonmása ennek az illatnak, őt úgy hívják: Jessica Simpson I Fancy You! :) Igen, egy celebillat... Ami amúgy rettentő igényes, kicsit sem szintetikus darab! Rajtam tényleg olyan, mintha a Chance Eau Tendre-t érezném, talán egy pici különbséget fedeztem csak fel közöttük: mintha az I Fancy You selymesen virágosabb, "teltebb" illat lenne (jelentsen ez bármit is), hiányzik belőle a Chance Eau Tendre pezsgő frissessége. Nekem egy hangyányival a Chance Eau Tendre felé billen a mérleg nyelve, de csak egyéni preferenciám miatt, ettől még az I Fancy You egy tényleg klassz hasonmás, és bátran ajánlom a kipróbálását azoknak, akik szeretik ezt az illatot, de anyagilag esetleg nem tehetik meg az újravételét. :) Az I Fancy You - potom összegért! - egy nagyon jó alternatíva. :)

Összességében nekem nagyon pozitív csalódás, eddig ez a kedvencem a Chanel illatok közül, egyben a Chance-sorozatból is - igaz, az Eau Vive és Eau Fraiche változatokat még csak egyszer próbáltam... Jövök ismét referálni, ha azokkal is tettem még egy próbát. :) Addig is: 5 pont! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Jajj nekem... Végre!!!! :D

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Limonene, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)