Chanel

Ár:   23 000 Ft és 33 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: viktoria.gomori, Módosítva: 2019. április 8.

Ár:   23 000 Ft és 33 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos- gyümölcsös

Fejillat: birsalma, grapefruit

Szívillat: jácint, jázmin

Alapillat: ámbra, borostyán, írisz, pézsma, virgíniai cédrus

Ár: 2300, - 5ml 10ml/3900,- , Eladó: Eszter555
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval
Ár: 10 ml 3900 ft+ posta/fox , Eladó: riatai
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Posta/fox

senskin

2015. december 22.

Ez a nagybetűs illat, ami maga a virágcsokor a bőrömön. A férfi pedig elgyengül tőle és megadja magát és a tiéd lesz örökre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

vanillacaramella.sweet

2015. december 22.

Nyáron igazán üdítő illata van, nem nagy hatósugarú, kellemes illat. Nagyon jól működött a forróságban, nem volt émelyítő, sem sok, sem kevés. Inkább a tartóssága az, ami nem az igazi, de lehet,hogy pont azért ilyen, mert az összetevői ezt tudják nyújtani. Mondjuk rajtam az erősebbnek számító ámbra, pézsma, borostyán nem érezhető, vagy én nem érzem. Kifejezetten sokáig a birsalma, jázmin, grapefruit marad meg.
Szuper maga az illat, de az árát nem éri meg, alternatívája a Zara-Applejuice nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

danzsu

2015. december 9.

Nekem finom, kellemes, nőies, elegáns, puha, meleg, magabiztosságot, és nem utolsó sorban boldogság érzést nyújt ez az illat. :) Este is érzem magamon a számomra kedves parfümöt.
Nagyon-nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 9.

Nagyon-nagyon szeretem! :)

rozuska

2015. október 13.

update: Most újra próbáltam, meg is maradt. Konkrétan DKNY illata van rajtam és az is marad. Nem szeretem magamon érezni, csak máson.

Ez nem valami nagy durranás. olyan, mint egy szellő. Tartóssága is annyira rövid, épp, hogy csak megérezni, már el is illan. Semmi jellegzetes, egy, amolyan rózsaszín illatka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 13.

Amulett

2015. szeptember 26.

Beleszerettem vagy 2 éve az illatba, kellett nekem. Ajándékba kaptam, és azóta is nagyon szeretem. Könnyed, tartós, bájos. De igazából nem ő a kedvenc Chanel-em :) Viszont a Chance "alternatívák" közül nekem ő jött be a legjobban.

Update: Ez a nyár az övé volt. Imádtam. Néha finoman körüllengett, mikor már azt hittem eltűnt. Olyan volt mint egy könnyed szellő. Játékos, kedves, friss. Nagyon szép érzéseket keltett bennem, nőies volt és lágy, egyszerűen imádnivaló volt :):):)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Szimat

2015. szeptember 18.

Meseszép. Finom, bújós, diszkrét, DE mégsem lehet nem észrevenni.
Az is tetszik, hogy bőrközeli - bár ki tudja, legutóbb úgy 6 órával a pöttyintés után (mintából...), utazás közben fél méterről kiszúrták rajtam. - úgyhogy csak tud valamit ez a visszafogottan somolygó fhanszia. :) Egyszer az enyém lesz, addig nem nyugszom, míg itt nem virít karnyújtásnyira!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Meseszép. Finom, bújós, diszkrét, DE mégsem lehet nem észrevenni.

Mimiti

2015. szeptember 12.

Update: Mindent visszavonok. 3 nappal azután, hogy kipróbáltam (és véleményt írtam róla), felvettem ugyanazt a farmerdzsekit, amit aznap viseltem, és egy minimális menyiséget sikerült véletlenül ráfújnom, és azonnal megcsapott az illata. A bőröm is átvette az illatot, és egész nap éreztem magamon, hihetetlenül üdítő, könnyed illat volt. Tegnap ismét fújtam egy keveset a bőrömre, és szintén egész nap éreztem magamon, sőt, kb 5 órával a fújás után hazaérkezve épp, hogy beértem a szobába, már kérdezték is, hogy már megint új parfüm? És ami még inkább meggyőzött, hogy hozzá is tette az illető, hogy az utóbbi idők legjobb illata. Ma újra próbálkoztam, hogy kiderítsem, akkor mondott csődöt a szaglásom, mikor először magamra fújtam, vagy tegnap maradt rajtam kiemelkedően sokáig. Ismét meggyőzően teljesített, szeretve van a kis drága. Továbbra is fenntartom, hogy nem ő a parfümök királynője, de mivel számomra sokkal nagyobb kihívás megtalálni a tökéletes hétköznapi illatot, mint a fantörpikus alkalmi parfümöket, még nagyobb dicséret neki.

Finom illat, tényleg tökéletes - körülbelül egy óráig. Könnyű, fiatalos, a Chanelek közül egyedül ez az, amit jelenleg szívesen viselnék, de nem fogom megvenni, mivel ilyen ár mellett elvárnék némi tartósságot. Maga a parfüm amúgy tényleg biztonsági játék, nem egy lehengerlő illat, ha gonosz akarnék lenni azt mondanám, nem is extra, de hétköznapi illatnak tökéletes lenne. A többi Chanel illattal ellentétben ez véleményem szerint nem követel meg egy bizonyos attitűdöt, ugyanolyan jól passzolhat egy farmeres-dorkós tinilányhoz, ahogy egy kosztümös 50 feletti hölgyhöz. Mindenesetre szerintem kicsit középszerű, de ezzel nem szeretném lehúzni, a maga nemében nagyon jó kis illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Szintia55

2015. augusztus 14.

Friss viragos kellemes illat nagyon szeretem egyetlen hibaja h hiaba eredeti megsem tartos hamar elillan az illata

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Marcsi66

2015. augusztus 7.

Van néhány Chanel parfümöm,és kettő közülük számomra, a "legszebbek" SOHA nem válnék meg tőlük.Tehát én azért elfogult vagyok a márkával szemben, de megpróbálok elvonatkoztatni ettől az /érzéstől/...Többször illatoltam már, mintám is van belőle,.nagyon finom gyümölcsös-virágos és egy rózsaszínű illat, a fiatalság dübörgése érezhető válik benne.Tavasszal és nyáron jó lehet,viszont nagyon nem tartós,hatósugara gyengécske.Pénzt ezért én nem adnék,és azt kell h mondjam Marc jacobs Daisy eu so Fresh parfümje sokkal jobban tetszik,tartósabb és fele ennyibe kerül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 7.

angesz90

2015. május 27.

Igazi tavaszi - nyári illat, (bár én minden évszakban el tudom képzelni magamon). Friss, gyümölcsös, fiatalos mégis nőies. A többi Chanelt még túl komolynak találtam, ezért rá esett a választás. A tartóssága eleinte megtévesztett, mert magamon hamar megszokom és kevésbé érzem, de a ruháimon még napokkal később is jól érezhető. Pontosan ezért nem fogok ráunni és nem zavar magamon az illata. :) Határozottan 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Limonene, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)