Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2003.

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: ananász, írisz, pacsuli, rózsabors, jácint

Szívjegyek: jázmin, citrom

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, vanília, vetiver

Chanel Chance EDT fújósok (UTOLSÓ 10 ml mehet!)
Ár: 1500-, 2900- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 5-10 ml frissen fújt fújósok, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, foxpost (pluszban az árhoz)
Chanel Chance EDT fújósok
Ár: 5 ml 1700 Ft, 10 ml 2900 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom
bogyoesbabocaa

2019. december 9.

Nagyon finom illat, nagyon szeretem! <3 Én a citrusos jegyeket érzem ki belőle magamon.
Tartósságát tekintve, ha ruhára fújom, akkor több ideig megmarad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

Tartósságát tekintve, ha ruhára fújom, akkor több ideig megmarad.

Dudoka77

2019. december 6.

Ma találtam rá a szekrény mélyén egy eldugott zugban árválkodva. Ott ette a fene szegénykét évekig, mire eszembe jutott, hogy jééé, nekem van egy nagyon trendi parfümöm!! Fújogattam én szorgalmasan annak idején, mert (az ajándékozó iránti tiszteletből) nagyon szerettem volna szeretni, de olyannyira jellegtelennek és semmitmondónak találtam, hogy feladtam az igyekezetet. Azt kell mondjam, a sok év utáni újrapróbálkozás sem hozott áttörést: számomra épp olyan semmitmondó ma is, mint akkor volt. Nagyjából ugyanaz az érzés, mint amikor szappanos kézmosás után konstatálod, hogy jó illatú lett a kezed, aztán a következő másodpercben már meg is feledkezel róla. Tulajdonképpen magán viseli a mainstream minden tulajdonságát: felületes, jellegtelen, felejthető, színtelen, semmitmondó, minden mélységet nélkülöző valami, ami csak beszél, de nem mond semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

riatai

2019. október 18.

10 év kihagyás után ismét nagy kedvenc. Az egyik legjobb parfüm. Nem is tudom, hogy tudtam eltévelyedni.... Minden percét, amit rajtam tölt, imádom. Szeretem az edt-jét és az edp-jét. Friss de mégis érzéki, púderes, de nem fullasztó, nem tolakodó. Nem hívja föl magára a figyelmet méterekről, de körbeleng. Csodálatos kreálmány!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

wildrose

2019. augusztus 20.

Kifújáskor érzéki, markáns, fűszeres pacsuli, aztán enyhén citrusos, leszáradása pedig kicsit talán pézsmás. Nyers, karcos-kopogós, szinte már férfias illat, rajtam átlagosan intenzív és cseppet sem tartós. Nekem nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 20.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Nem vagyok nagy Chanel parfüm kedvelő, mert nekem túl intenzívek. Viszont ez az illat még nekem is tetszett; nem túl erős, fűszeres. Pont még kellemes, és természetesen alig kell belőle magunkra fújni, mert a végtelenségig tart :)

Különlegesebb, alkalmi viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Különlegesebb, alkalmi viselet.

karaibrahimgil

2019. április 21.

A Chance edp-nél kevésbé erős, frissebb, könnyedebb illat. Számomra az edp a szerelem, ez kissé haloványnak tűnik mellette, de még mindig az egyik legjellegzetesebb Chanel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Lilu003

2019. március 16.

Talán első próbálkozásom volt Chanel -el. Virágos illatokkal mindig bajban vagyok, de ha megfelelően édes le tud venni a lábamról. Sajnos nekem ez túl citrusos, nem tudok vele azonosulni. Túl fiatalon akartam valami végzet asszonya parfümöt, azt gondoltam ez az illat lesz, ami nekem kell. Igaz akkoriban nem lehetett ilyen könnyen utánanézni az illat összetevőknek. Igazából még most se tudom magamnak elképzelni, túl érett illat hozzám. Pár év múlva talán közelebb fog állni hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

cukianyuci

2019. január 27.

2005-ben kaptam az Edp változatát. Akkor 21 évesen imádtam az igazi nő illata, bár napi használatra picit sok volt, ezért más könyeddebb illatokkal felváltva használtam. Utána sokáig nem használtam, de az emléke az illatnak megmaradt, magabiztos felnőtt igényes nő illatát testesítette meg.
Idén új év új illat gondoltam. Bevetettem magam a Marionnaud-ba és végigfújkáltam az összes Chance illatot, és egy pár új illatot, és mivel első fújásra egyik sem győzött meg üres kézzel hazamentem. Majd este a táskám a dobált kis illatos papírok elkezdtek élni, és külön- külön elkezdték kibontakoztatni csodás arcukat. Hm mit mondjak ami még másnap este is ragyogott az az összes Chance volt. Erősen, üdén. Az Edt változata volt a legelragadóbb számomra, bár vacilláltam közte és az edp között, de ennek frissessége, és talán korszerűsége jobban testhezált. Tehát visszamentem az M-be kifújtam az edp-t és az edt és nem lettem okosabb mindkettőt vittem volna :D Végül az edt jött velem haza és két hét használat után nagyon örülök, hogy ezt választottam. Gyönyörű időtálló illat, pici frissességgel amitől nem olyan ódon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Bettu

2018. augusztus 13.

Számomra teljesen más, mint az EDP. Én abba szerelmesedtem bele, így maradok is annál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2018. május 28.

legeslegjobb illat ,kedvencem nyáron főleg, jelen van és tökéletes a napodhoz:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 28.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate