Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2003.

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: ananász, írisz, pacsuli, rózsabors, jácint

Szívjegyek: jázmin, citrom

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, vanília, vetiver

Chanel Chance EDT fújósok (UTOLSÓ 10 ml mehet!)
Ár: 1500-, 2900- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 5-10 ml frissen fújt fújósok, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, foxpost (pluszban az árhoz)
Chanel Chance EDT fújósok
Ár: 5 ml 1700 Ft, 10 ml 2900 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom
Csibecsont

2012. november 26.

Irulok-pirulok szerény szaglásomért, de nekem ez szinte ugyan olyan, mint a Mademoiselle. Mindazonáltal finom, de nem túl elmélyült illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Nessy

2012. november 23.

Sokan szeretik, én egy mini kiszerelést kaptam valamikor ajándékba, de egyáltalán nem nyűgözött le, drága is, nem is különleges. Azért nem is írtam róla eddig véleményt. Nekem igazán a felejthető kategória. Tartós volt rajtam, erre nem lehet panasz, de többet várok egy illattól. Néha a pár ezer forintos "csodák" jobban lenyűgöznek.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

vira.15

2012. november 23.

Imádnivaló ez a parfüm :) Annyira lágy, nekem kicsit púderes, de nagyon kellemes illat. Az árát sokallom, a 100 ml 31 000 Ft volt a Müllerben, de ez mégis csak egy Chanel :) A 30 ml-s -nem biztos- de úgy emlékszem, hogy 17 000 Ft körül volt, szóval nem olcsó, az biztos, de tartósnak tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

liliom07

2012. október 20.

Kellemes, friss, nyári illat, nem tömény és egész nap érezhető, nem illan el hamar az illat. De egy Chanelről beszélünk, úgyhogy ez nem meglepő ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

kakaska

2012. szeptember 30.

Friss illat, citrusos jegyekkel. Valamivel még a Coco Chanel Mademoiselle-nél is citrusosabb. Nem édes annyira, hogy tolakodó legyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

bbertie

2012. szeptember 29.

Hűha. Sok véleményt olvastam erről a parfümről mielőtt beruháztam egyre. Elég eltérő vélemények voltak, vagy az egekig dicsőítették az illatot, vagy éppen ellenkezőleg. Mielőtt megvettem papírcsíkon teszteltem és úgy egészen más illata volt. Tömény citrusos, kissé fűszeres illatot éreztem. Amikor magamra fújtam a parfünöt igen meglepődtem, egy teljesen más arcát ismertem meg. Mintha nem ugyanezt teszteltem volna. És a végén a porszerű púderes-fás leszáradása a kedvencem. Bár, bevallom kissé férfiasnak tűnik az illata, de valami miatt mégis elvarázsol. Én nem érzem hasonlónak a Coco M-lel, az szereintem gyümölcsös-virágos-édeskés, ez pedig sokkal fanyarabb, citrusos-fűszeres-fás illat. Szóval, összegzésként mégis csak 5 csillagot kell, hogy adjak. Nem kiemelkedő, csodaszernek sem mondanám, de mégis egy jól megkomponált parfüm a fás illatokat kedvelőknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

stylespiration

2012. szeptember 29.

Utálom, hogy bárkin a környezetemben isteni az illata, de magamra fújva nem érzem ugyan azt a kifinomult tökéletes illatot:( Pedig máson imádom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

lumiukko

2012. szeptember 12.

Imádom ezt az illatot, csak ajánlani tudom. Nekem 1 fokkal jobban tetszik, mint a Chanel Coco, de az meg tudom, hogy alapvetően több embernek jön be. Ezzel sem lehet mellélőni viszont, ki-ki döntse el, hogy melyik a kedvence. Én nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

andrea

2012. augusztus 6.

Egy valodi noi parfum.Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Egy valodi noi parfum.Szeretem.

ansu

2012. július 5.

1,5 év leforgása alatt az embernek szépen meg tud változni az ízlése. Akkor vettem én őt, első szaglásra beleszerelmesedtem ugyanis. Na már most, egy igen kellemes illatnak tartom őt még mindig, azonban drágállom. Ugyanis a tartóssága az úgy 20 perc körül mozog rajtam, ami egy avonos EdT-nél azt mondom oké. (Nem bántásból, de azért hát mégiscsak na, ez egy Chanel..)
Amúgy tetszene nekem, ez az a citrusos illat (talán az egyetlen), amit még szívesen fújok magamra. Ha elfogy, nem fogom megkönnyezni, sőt újra sem fogom vásárolni, mert az a bizonyos lista már kilométeres hosszúságú:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate