Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2003.

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: ananász, írisz, pacsuli, rózsabors, jácint

Szívjegyek: jázmin, citrom

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, vanília, vetiver

Chanel Chance EDT fújósok
Ár: 1500-, 2900- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 5-10 ml frissen fújt fújósok, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, foxpost (pluszban az árhoz)
Chanel Chance EDT fújósok
Ár: 5 ml 1700 Ft, 10 ml 2900 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom
médea

2012. június 2.

Lehet, hogy tévedek, de szerintem először volt a Coco, utána a Coco Mademoiselle, ezeknek egy újjabb változata a Chance. Szerintem ez a három parfüm egy illatcsaládot alkot. Szerintem egy nagyon modern erőteljes talán kicsit agresszív, de minden esetre határozott illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 2.

moncsi29

2012. május 18.

Először Münchenbe szagoltam.Odavoltam érte,vettem is egy 50-est belőle.
Csak alkalmakkor használtam,aztán azt vettem észre,hogy beszivárgott a mindennapjaimba.
Még el sem fogyott,kaptam egy 100-ast.Abból már nem használtam.Nem bírtam,nekiadtam a barátnőmnek.Évekig még csak a közelébe sem mentem,nem tudtam elviselni.(mármint a parfümöt)
Most újra elkeztem szaglászni,hátha egyszer tudom még annyira szeretni mint régen.

Most nézem nekem EDP volt!De a véleményem ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Először Münchenbe szagoltam.Odavoltam érte,vettem is egy 50-est belőle.

Most nézem nekem EDP volt!De a véleményem ugyanaz.

Katerina

2012. május 17.

Az első Chanel parfümöm, de tuti, hogy nem az utolsó. Nagyon szeretem az illatát és a tartósságával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

nicestgirl7

2012. május 12.

Ajándékba kaptam és először nem tetszett. Olyan semmilyennek éreztem. Túl semlegesnek tűnt. A többedik próbálkozásra viszont nagyon bejött. Nagyon könnyű, légies illat. Nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 12.

Dorissa

2012. május 11.

Én nagyon szeretem az illatot, rendkívül tartós, édes, igazán jó befektetés az ára ellenére. A többi Chanel parfüm számomra túl erős, túl fűszeres, persze ez sem egy légies illat. Az enyém már nagyon fogyóban van, de lehet, h. egyszer újra veszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 11.

victory2

2012. április 17.

az egyik kedvenc parfümöm, nem tudom megunni:)tényleg nem olcsó, de megéri!ha egy kicsit fújok magamra az is egész nap érződik:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 17.

anabela

2012. március 16.

kedvencem, évek óta használom, kifinomult, nőies, elegáns illat, szerintem tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

csirsz

2012. február 26.

Ez első Chanel parfümöm ez volt, azóta tart a szerelem a Chanel parfümök iránt. Mindegyik Chance típus megvan. Ez édesebb illat, elég tartós is, körülleng egész nap. Nyárra nem ajánlom, mert a melegben erős kissé. Ezzel tuti sikert arat az ember. Maximális 5-ös, bár az ára nem éppen barátságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

gigi

2012. január 23.

Nagyon szeretem ezt az illatot! Ez az egyetlen parfüm, amiről már sokadszorra megkérdezték férfiak, hogy mit használok, mert ez nagyon finom... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

Dalma1111

2012. január 13.

Nagy kedvenc! Talán az egyik legnagyobb. Nagyon tartós, különleges illatú. Nekem picit rózsás, amit én imádok. Édes, de mégsem az a förtelmes cukorillat. Nagyon kellemes. Aki teheti szippantson bele. Bármikor újra venném - ha nem lenne drága :-( Remélem kapok majd ajándékba egyszer megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 13.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate