Chanel

Ár:   €110 és €140   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   €110 és €140
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Fejjegyek: szicíliai narancs, calabriai bergamott

Szívjegyek: rózsa, jázmin

Alapjegyek: pacsuli, tonkabab, madagaszkári vanília

fújós - Chanel Coco Mademoiselle Intense
Ár: 5 ml - 3.500 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás kizárólag postán maradóra vagy foxpost
Ár: 48000 , Eladó: Shine83
Állapot: 100ml./fotó, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után posta vagy foxpost.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Svetlana

2018. május 6.

Ugyanaz, mint a sima Coco M. csak férfiasabb még annál is és persze intenzívebb. Nem is értem minek kellett flankert csinálni az eredeti illatból? Jah, persze üzlet...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 6.

Luna1024

2018. április 14.

Jujj... O.o
Nem szeretnék megbántani senkit - tényleg! -, szóval hangsúlyoznám, hogy személyes vélemény következik: szerintem szörnyű. :(
Tegyük hozzá, hogy én amúgy sem vagyok egy nagy Chanel-rajongó, nagyon kevés illatuk fog meg, a Chance-sorozat egyes tagjaiban találtam csak meg magamat (Chance Eau Vive... <3). A Coco Mademoiselle-t azonban újabban kifejezetten kedvelem, az EDT szerintem különösen jól sikerült, és bár nem éreztem úgy, hogy kéne még egy tag a sorozatba (mert nekem az EDP és az EDT is egy kerek egész, tartósságban és illatban is, nem hiányzik belőlük semmi), azért mégis hajt a kíváncsiság, így felcsillant a szemem, amikor megláttam, hogy érkezik az Intense verzió.
Amit kaptam, az sajnos a "katyvasz" szó tökéletes illatbéli megtestesülése. Mindenből van benne egy kicsi, mint egy jó lecsóban... Csak sajnos mindenből túl sok: túl púderes, túl gyümölcsös, túl tömény, mindenből túl, túl, túl... Kifújáskor nagyon hajaz valamire, amit már ismerek, kicsit talán virágos-aldehides, mint a No. 5, csak finomabb kivitelben, aztán a középfázisban megjelenik az eredeti EDP illata, de sokkal-sokkal töményebb, púderesebb, és - legnagyobb döbbenetemre - kifejezetten édes formában. A leszáradás nem tetszik, pedig sajnos ez tart rajtam a leghosszabban. Érdekes tapasztalat volt: pillantgattam körbe-körbe a buszon, vajon ki fújta magát telibe Angel-lel, de amikor az utcán terjengő illat egészen a lakásom ajtajáig követett, mint egy kondenzcsík, rá kellett jöjjek, hogy ez az illat belőlem árad, a CM Intense ontja magából ezt az Angel-höz rettenetesen hasonló illatot... És bár az Angel-t nagyon is kedvelem, ennek az illatnak nem állt jól a hasonlóság, egyszerűen nem tetszett a végeredmény, és nem tudom értelmezni azt sem, mit keres itt, sajnálom. Szóval nem örültem a felismerésnek, na. Kicsit van benne az Allure Sensuelle-ből is egyébként. Mondom: mint egy jó lecsó...

Azon picit meglepődtem, hogy sok előttem véleményező KM-társon nem tartós, nagyon bőrfüggő lehet. Rajtam brutálisan ragaszkodó, konkrétan levakarhatatlan kategória, az egyik legtartósabb parfüm, amivel találkoztam (kb. ilyen Angel-/Allure Sensuelle-szint, szóval itt is van hasonlóság...). A bolti teszterből egy spriccentés ment a csuklómra, és ez az egy fújás MÁSNAP DÉLIG élénken érezhető volt, pedig reggel és este is zuhanyoztam, tehát pontosan két vízzel való találkozást élt túl... Úgy tűnik, Chanel-ben rajtam csak az tartós, amit nem szeretek (kivéve a Chance Eau Vive-t). :(

Összességében számomra ez az illat nem az, amit vártam, csalódás, és szerintem totál nem illik bele sem a Coco Mademoiselle-vonalba, sem úgy általánosságban a többi Chanel közé. Nem is értem, miért volt rá szükség, úgy igazából. A sima EDP-t ezerszer jobbnak találom, az EDT meg aztán főleg szuper - mindkettőben benne van az a könnyed frissesség, az a klasszikus és időtlen elegancia, ami miatt oly sok lány/nő kedvence. Ebben nem érzek ennyi stílust. Sajnálom, tényleg. :(

A tartóssága megér +1 pontot, de nálam lényegében minden más szempontból elvérzett, és akkor még nem is ejtettem szót az áráról, ami konkrétan a "horror" kategória... Mondjuk a Chanel mindig az, de Ő - újdonság lévén - végképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Jujj... O.o

Colette221

2018. április 13.

Vártam már, hogy kipróbáljam, de valahogy nem ragadott meg annyira, mint a sima Mademoiselle. Még mindig érzem benne azt a kellemetlen összetevőt, ami annyira nem jön be. 1 órával később valamivel kellemesebb, de tuti, hogy nem szerzem be. Egyszer talán változik róla a véleményem.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

katalara

2018. április 12.

Ajándékba kaptam, imádom az illatát, de sajnos rajtam nem valami tartós ezért -1 csillag.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

katehaaz

2018. április 12.

Nekem nagyon tetszik az új COCO mademoiselle intense. Szerintem is hasonló,mint az elődje,de púderesebb és krémesebb,lágyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 12.

szsz

2018. április 11.

Nagy kedvencem a Mademoiselle EDP a púderes utóhatás miatt. Ez pedig pont erre erősít rá, tehát nálam működik az "Intense" érzés. Nekem bejött, mióta megszereztem, szinte csak ezt használom, pedig szeretem váltogatni napról napra a parfümöket a hangulatom, vagy az aznap viselt ruha szerint. Az erőssége nekem megfelel, még délután is érzem a reggeli fújást. (Mondjuk nem szoktam spórolni vele... :-) Olyan ismerősök is elismeréssel nyilatkoztak róla, akik amúgy nem szeretik a chanel illataimat/illatokat, tehát nem tapasztaltam, hogy megosztanám vele a környezetem, körülöttem ezt mindenki szereti. (szerencsémre, vagy az ő szerencséjükre...hihi)

Még valami: Annak, aki nem ért hozzá (férjem) csak egy ugyan olyan illat, mint a Mademoiselle. Otthon már beharangoztam, hogy micsoda új parfüm jelent meg, amit meg kell szereznem, majd boldogan magamra fújva az új szerzeményt, csak annyi választ kaptam: de hát ilyened már van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 11.

Boszkakő

2018. április 6.

Hú, mesés! Gyümölcsös indítás, de az hamar lecseng, és egy nagyon finom, édes (de nem szirupos!), enyhén vaníliás-púderes, tiszta illatfelhő marad. Diszkrét, de azért létező hatósugárral, számomra megfelelő (4-5 óra) tartóssággal. Kortalan, elegáns, de szexi is. Szerelem első illatolásra, és már sokadikra is, mert beszereztem egy üveggel. A Gabrielle nekem nem jött be annyira, féltem, hogy miután ugyanaz az "orr" készítette, ez sem lesz az igazi, de ez csodálatosan illeszkedik a CM-ek sorába. Négy évszakos illat, bármikor, bármilyen helyzetben hordható, talán a mennyiségen kell változtatni, mert azért elég intenzív, na de milyen lenne ilyen névvel? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

googles

2018. április 5.

Vegkepp nem tudom mar eldonteni, ha nekem a Gabrielle is jo es ez is, sot, az Allure-t es az osszes Chance-ot szeretem... illetve a Coco Noirt is, a Crystalle-t es Verte valtozatat... akkor Chanel sznob vagyok?
Nekem ez nagyon jo illat. Tartossaga ruhan napokat jelent. Kezen sok-sok orat. Bocsi, de nem szamoltam, nekem ennyi epp eleg tartossag teren.
Az illat pedig meghatarozhatatlan. Ez a Mademoiselle picit kremesebb-edesebb, de szamomra konnyen toleralhato edessegu testvere. Johet! 😊😊😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

030227

2018. március 26.

Kipróbáltam az üzletben-rajtam nagyon szépen működik-ellentétben a sima CM-el.
A Chanel-ek közül a Coco és a Coco Noir az illataim, ez a mostani CM Intense a kettő keveréke.
Ha valaki esetleg szeretne megválni a sajátjától, beszélhetünk róla!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 26.

Kipróbáltam az üzletben-rajtam nagyon szépen működik-ellentétben a sima CM-el.
Ha valaki esetleg szeretne megválni a sajátjától, beszélhetünk róla!!!

isabelle007

2018. március 25.

Annyira akartam szeretni, mert nagy CocoMademoiselle rajongó vagyok, minden formája működött eddig rajtam (EDP, EDT, tömény parfüm, testspray stb.). Ezért tutira vettem, hogy most is nagy lesz a szerelem. Sajnos nem. Engem megcsap valami nagyon kellemetlen illat...bőrpróbán sem muzsikál szépen, sajnos rajtam kimondottan kellemetlen (ennyit tesz a bőrkémia). Ettől függetlenül sajnos üvegből sem kellemes, biztos velem van a hiba:( Annyira sajnálom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 25.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Acid Violet 43, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.