Chanel

Ár:   €110 és €140   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   €110 és €140
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Fejjegyek: szicíliai narancs, calabriai bergamott

Szívjegyek: rózsa, jázmin

Alapjegyek: pacsuli, tonkabab, madagaszkári vanília

fújós - Chanel Coco Mademoiselle Intense
Ár: 5 ml - 3.500 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás kizárólag postán maradóra vagy foxpost
Ár: 48000 , Eladó: Shine83
Állapot: 100ml./fotó, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után posta vagy foxpost.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Ildiko9

Upd.
Pomme (én utaztam vissza tegnap, a bécsi reptéren már megvásárolható.)Na kérem, most már egy 100 ml boldog tulajdonosa vagyok :) Juéééééééééé!!! A reptereken már megvásárolható, bár gondolom, hogy néhány hét múlva bárhol elérhető lesz.
Akkor egy kis szösszenet. Őszintén meglepődtem, mert a fotó nem igazán a valóságos színt adja vissza (de erről már a Fragranticán is olvashattunk) Szóval majdnem el is mentem előtte, mikor a nőnap alkalmából megállítottak, hogy próbáljam ki. Persze mondanom sem kell, hogy repültem, pedig nem volt már sok a gép indulásáig.
Első kifújás- fejillat. Szerintem abszolút megegyezik az eredetivel, éles, nekem már harsány, de nem kifinomult. Már-már el is húztam a szám, mert variáltam..azt is olvastam, hogy ez az illat gyakorlatilag a CM és a Coco EDP. találkozása. Nos, azt hiszem ez egy az egyben tökéletesen igaz.
Ez az illat olyan szinten elegáns, szofisztikált és fantasztikus, hogy teljesen rabul ejtett. Nálam az eredeti szóba sem jöhet, abszolút Ő az egyetlen, aki a Chanel sorozatból nincs a polcomon. Ezért a fragrantica-s vélemények alapján nagyon vártam. Szóval a hagyományos illattal kezd, nem meglepő. Ezt követően viszont finoman elkezd dolgozni a vanilia, de olyan finoman, mint egy simogatás. Majd előbújnak a Coco EDP. jegyei - kissé fűszeresek, de olyan gyönyörű keretbe foglalva, hogy nem lóg ki semmi. Fantasztikus lett. Finom álom, lágy simogatás, tökéletes összhang. Nem vagyok benn biztos, hogy a lelkes CM. rajongóknak feltétlenül tetszeni fog. Mert ez nem egy feljavított változat, hanem más összetevők, inkább hajaz a COCO-ra, és halványan érezhető csak a CM.
Én most találtam meg a saját CM-emet, ami gyönyörű, elegáns, nappal ugyanúgy megállja a helyét, mint este. Most már teljes a sorozat, és a gépen is ez az illat kísért...szép munka O.Polge :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 9.

Upd.

2018. március 9.

Én szeretem a Coco Mademoiselle-t is (edp, edt, extrait egyaránt jöhet, hangulatfüggő mikor melyiket viselném inkább) és a Coco Noir-t is, sajnos utóbbi rajtam nagyon nem tartós, így végülis örülök ennek az illatnak, mert ez viszont tartós és így kapok kicsit a Noir-ból is. Egyébként rajtam eléggé hasonlít az extrait-re, de ez egy puhább, simulékonyabb illat, a pacsuli nem harsánykodik benne, sokkal harmonikusab, kiegyensúlyozottabb mint bármelyik Mademoiselle. Nem akarom és nem is tudom túlragozni ezt az illatot, Coco M. csak (számomra) kicsit megszelídítve. Rajtam finom, tartós, jól érzem magamat benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

illatvarázs*

2018. március 9.

Összeültek a Chanel fejesei, aztán fejüket vakarva, hogy mivel is kellene tarolni, így döntöttek: "Nem jött be annyira a Gabrielle, mint amit vártunk. Hiányolják belőle a sánel életérzést, az illatainkra jellemző karakterességet. A magyar KM-án különösen lehúzta a női közönség. Mit tegyünk? Vegyük elő az eladási rekordokat döntő, karakteres Coco Mademoiselle-t, ezt szereti fújni boldog, boldogtalan. Vegyítsünk hozzá Coco Noir-t, ez mélyíti, gazdagítja az illatot. Na! Ez így jó lesz! Reméljük most már nem sírnak, hogy ez nem karakteres sánel illat!"
Kedves Chanel ház! Nekem tetszik a Gabrielle, szóval miattam nem kellett volna ezt az újabb erőlködést összehozni.
Én sajnálom, hogy a szépséges Coco Noir-t összekeverték a tőlem távol álló Coco M.-el.
Kíváncsi leszek a nagyérdemű véleményére.
Tartóssága nagyon tuti, ebbe nem lehet belekötni.
Csak azért 4 csillag és nem 3, mert benne van a Coco Noir. Nem azért húznám le, mert nem finom illat. Az erőlködés nem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 9.

Kíváncsi leszek a nagyérdemű véleményére.
Tartóssága nagyon tuti, ebbe nem lehet belekötni.

hopihe11

2018. február 18.

Nagyon jól sikerült!! Szerintem inkább a parfum-re hasonlít, de mélyebb, melegebb illat. Inkább a 40+ korosztályon tudom elképzelni. A pacsuli jelen van, de nem annyira harsány, mint az eau de parfum-ben. Komplexebb, kellemes és nagyon nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Acid Violet 43, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.