Chanel

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. május 11.

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

KERESEM Chanel Coco Mademoiselle EDP
Ár: Max 27.000ig , Eladó: doriivargaa
Állapot: Uj, hasznalt, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2300/3900 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 5-10 ml-s fújós!, Helyszín: Siofok, fizetés: postan maradoként,személyesen, vagy foxi
Judinci

2018. március 19.

Fantasztikus illat, szuper tartósság, nálam abszolút No1!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Fantasztikus illat, szuper tartósság, nálam abszolút No1!!

Kremcica

2018. március 15.

Nem bírtam magammal és vettem belőle 5 ml-es fújóst. Szerintem (bár nem kérdeztem rá) de ez már a kiherélt új változat lehet mert nem olyan "erőmű" tartósságú mint mondjátok. Valahogy nagyon idegennek érzem magamon hiába próbálkoztam vele többször is... citrusos nyitás után kicsit élesen virágos pacsulis, kicsit maszkulin. Mégis ultranőies illat csak én nem így vagyok nőies. :) Ha becsukom a szemem az az érzés fog el hogy ez a tipp-top elegáns, kimért nőci illata aki egyszerre akar visszafogott, de mégis a figyelem középpontja lenni. A minőséget érezni rajta ez kétségtelen.

2017. június 1
Tegnap volt egy ahha-élményem. Megszaglásztam ezt (utána az Yves Rocher So Elixirjét ami ennek a remek dupeja) és rádöbbentem hogy már rengetegszer éreztem másokon csak nem tudtam hogy ez az. Úgy jártam vele mint a Lancome LVEB parfümjével, mire megszagoltam addigra annyiszor éreztem másokon hogy hiába tetszik sosem venném meg magamnak, mert már annyian használják. Egyszerűen csalódás. Egyébként nekem ez egy virágos-édes-kissé citrusos inkább őszi-tavaszi alkalmi illat számomra. Bár sok fiatal használja (vagy ennek dupejait ) de mint illat én inkább érettebb komoly nőkön tudom elképzelni. Az ára pedig röhej. A parfümök drágák, de nem hiszem hogy ennyit valóban ér még ha Chanel is a neve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

2017. június 1

Sophia15151515

2018. március 12.

Ezt a parfümöt egyszer elcsentem Az anyukamtol,ez az ő illata,rájöttem engem ez a jog nem illet,ez a parfüm ő,visszafogott,púderes,kiskosztumos gazdagasszony illat. Pont mint az anyukám,megvettem a testpermetet mert így anyát közel érzem magamhoz,ezért annyira kedves ő nekem. Nagyon tartós és finom illat pont mint egy macaron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Yeticica

2018. március 10.

Eloszor 24 eves koromban, elso komoly fizetesembol vasaroltam magamnak, mert akkor meg nagyon szerettem volna komolyabbnak es nocisebbnek erezni magam, es nem mellesleg, mert akkor ez az illat nagyon mas volt, mint az addigi illatkaim (Escada, Tommy Hilfiger es tarsai). Imadtam. Brutal hatosugar, ultrafeminin illat, 24+ oras tartossag.
Egy 50-es edp-t kivegeztem de aztan mas fele neztem. 13 ev, 1 ferj es 2 gyerek, valamint tobb tucat uj illat utan ujra vagytam ra. Ugyanazt tudja. Idosebbnek mutat, noiesebbnek mutat - csakhogy egyikre sem vagyom mar. Az elsore a korom miatt, a masodikra pedig, mivel mar nem keresem magam, tudom ki Yeticica 😉
Szoval ket eve hebe-hoba fujkalom, csakis ha hangulatom van hozza (ritkan), mar reg nem signature scentem. De megnyugtat, hogy van itthon. Orok klasszikus. Beleszippantani is szeretek a kupakjaba, kicsit nosztalgiazni. Illatugyileg, hatosugar-, tartossag stb jar neki az 5 csillag, csak mar kialudt a tuz kozottunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

ClaryFray

2018. február 14.

Nagyon szeretem ezt az illatot, viszont a reggel kelős rohangálós mindennapokra nem igazán szeretem, nekem ahhoz túl sok, túl NŐies. Nyomtatott nagy betűs nő. Merthogy számomra ez a leg nőiesebb parfüm amivel találkoztam, és nem mondom azt, hogy mindenkihez illik, de ha valakinek elég erős kisugárzása és önbizalma van hozzá, az után nagyon sok hímnemű egyed meg fog fordulni ha felfújja magára ezt a parfümöt.:D Bulikban szoktam viselni, vagy picit nagyobb eseményeken, ilyenkor többen meg szokták kérdezni, hogy mi ez a nagyon finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Suzzi30

2018. február 11.

Imádom.Alkalmanként használom.Egy éve van meg.50 ml kiszerelés.Születésnapomra kaptam.A nagy betűs ILLAT.Még mindig sok van benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

misspeterpan

2018. február 9.

Sosem tetszett egy CHANEL parfüm sem, ő viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Sosem tetszett egy CHANEL parfüm sem, ő viszont tökéletes.

ndorisz1996

2018. február 8.

Számomra a nagybetűs ILLAT! Imádom. Nőies, mégis könnyed. Egy olyan illat, amit nem lehet elfelejteni. Az üvege letisztult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

daydream

2018. február 6.

Nagyon megszerettem ezt az illatot. Rajtam egy fújás kitart egy napon keresztül, nagyon tartós. Így nem tolakodó az illata, mégis megérzik mások is, és érdeklődnek az illat felől. Lehet, hogy gyakori illat, de nem az én környezetemben, így ez abszolút nem érdekel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Fiffi

2018. február 2.

Szeretem ezt az illatot, egy ideig sokat használtam. Virágos illata erős, de kellemes, engem mindig a nyárra emlékeztet valamiért. Nagyon tartós, fél napig is éreztem magamon pár fújást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)