Chanel

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. május 11.

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

Ár: 2600,- Ft + pk , Eladó: syssy48
Állapot: kipróbált, Helyszín: Pécs, fizetés: előre utalás után postán maradóra, vagy foxpostba.
Ár: 30000Ft foxival , Eladó: VickyV
Állapot: A képen látható minimális hiánnyal, Helyszín: Szombathely, fizetés: Foxposttal vagy személyesen
daydream

2018. február 6.

Nagyon megszerettem ezt az illatot. Rajtam egy fújás kitart egy napon keresztül, nagyon tartós. Így nem tolakodó az illata, mégis megérzik mások is, és érdeklődnek az illat felől. Lehet, hogy gyakori illat, de nem az én környezetemben, így ez abszolút nem érdekel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Fiffi

2018. február 2.

Szeretem ezt az illatot, egy ideig sokat használtam. Virágos illata erős, de kellemes, engem mindig a nyárra emlékeztet valamiért. Nagyon tartós, fél napig is éreztem magamon pár fújást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Viragocska11

2018. január 29.

Orok klasszikus. Mindig visszaterek hozta, alap darab. A parfumok kiralynoje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Orok klasszikus. Mindig visszaterek hozta, alap darab. A parfumok kiralynoje.

Kodi

2018. január 24.

Annak idején meglepett ez az illat, sokkal gyengédebbnek gondoltam. Ráadásul kortalan, időtlen szépség, vérbeli Chanel, tudja azt amit No5, bármely korosztály viselheti, mert mindenki megtalálhatja benne a számítását. Ő a velünk élő Klasszikus, amit még most sokan nem gondolnak annak, de egy szép napon majd mindenki számára egyértelmű lesz ez az axióma. Méltán népszerű, rendkívül tartós, de legalább ilyen jó, és talán viselhetőbb az edt változata. Ritkán nyúlok hozzá, számomra az Allure "A Chanel parfüm". Elegáns és szép parfüm, a jázmin miatt nehéz viselnem, de be kell látni, mindenki rákérdez, ha ez van rajtam. Túladagolni nem kell, így is félelmetes hatással van az együgyű orrú férfiak számára (mert valljuk be nem egy bonyolult illat a Mademoiselle), akárcsak az Armani Mania. Konkrétan megbolondulnak tőle, szóval, ha nem akarjuk, hogy visszaessen a termelési átalány az irodában, ott ne használjuk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

Barbara92

2018. január 22.

Kifinomult, nőies, édes, bájos, dögös egyszerre. Ez az illat, hogy maradhatott ki eddig az életemből? Eszméletlenül tartós és varázslat az illata. Egyszer legalább az életben ennek a polcon a helye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Laurencia

2018. január 17.

Közhelyes?Mindenki viseli, boldog, boldogtalan?Rengeteg belőle a hamisítvány?Tucatillat?
Igen tudom és értem is ezeket az érveket, de én ahogy öregszem, egészen más aspektusból kezdem az illatokat szemlélni.
Parfüm gardróbomban nincs még egy olyan darab, amely kisebb, vagy nagyobb szünetekkel, de 17 éve megtisztel a jelenlétével és vélhetően soha nem is fogok már megválni tőle.Nem véletlenül írtam azt, hogy megtisztel, a Kisasszony ugyanis pont olyan illattá válik a bőrön, amilyet megérdemlünk.

Életem minden egyes fázisában másként funkcionált : 2001-ben mikor megjelent, még csak huszonhárom éves voltam és e parfüm megtestesítette mindazt, ami csak szerettem volna lenni: okos, szép, elegáns, ellenállhatatlan.Kivételes alkalmakkor használtam ő volt a legizgalmasabb illatom, grandiózusnak éreztem, nagyviláginak, egy igazi különlegességnek amihez még kicsi voltam,mégsem volt rajtam disszonáns, a levegőben lógott a nővé válásom ígérete általa és ővele. Szerettem és viszont szeretett.
Huszonnyolc évesen egy volt a sok közül, a felfele induló karrierem, a butaságom, a túlzásba vitt drámai gesztusaim, az önfejűségem, megakadályozták azt, hogy szépnek lássam, ekkor hozakodtam elő azzal -saját magam önáltatására-hogy ez tucatillat és ennél én sokkal több vagyok.( megmosolyogtató nem igaz?)
Harminchárom évesen kaptam egy újabb impulzust, addigra már tudtam különbséget tenni jó és rossz közt, megnyugodtam, tudtam, hogy a túlkapásoknak semmi értelme, kezdtem érzékelni a saját határaimat, a drámakirálynő jelmezt ilyenkor már el lehet csomagolni. Édesanyám egyik barátnője adta újra a kezembe mondván Jacques Polge sosem téved és majd megértem.Nem bizony, nem téved és megértettem: akkor újra a nőiség, a virágos érzet, a szépség kvintesszenciája lett.
Harminchét évesen a niche orientálok megszállotjaként, immáron bolond kis világom nyári, kora őszi darabjává vált: a gyümölcsössége, a lágysága, a végtelen játékos oldala, a narancsvirág szúrása üdítő zuhanyként hullott rám a fenevad oudok és fűszerek melletti lazításképp.Elfogadtam az életem, a gyengeségeim, tudtam,hogy merre megyek előre, és már tudtam mire és kikre nincs szükségem.
Idén negyven leszek és nem vagyok ettől annyira kiborulva ( na jó DE:) Bárcsak visszakaphatnám a huszonnyolc éves külsőm a mostani eszemmel.Kő kövön nem maradna ebben az esetben anyukám szerint.
Mit tartogat nekem még a Coco Mademoiselle?Nem tudom, most egy csodálatos citrusos rózsa, amely maga a nyugalom megtestesülése.Férjem számára, ez az otthon, a stabilitás, az állandóság, ÉN.

Mondhat nekem mindenki amit akar: ez a Chanel ház legnagyobb dobása és az azóta nyudíjba vonult mester parfümőr Polge egyik legnagyobb alkotása, még saját maga szerint is: "A Coco Mademoiselle illattal egy új, modern azonosságot akartam adni az összetevőként felhasznált természetes anyagoknak. Ezáltal könnyedebbé tettem az összhangot, és kimondottan olyan jellemzőket választottam, amelyek engem is nagyon inspiráltak. Eltávolítottunk minden betolakodó illatot és csak az alapvetően szaglószervi elemeket hagytuk meg. Ezzel is megőriztük Chanel filozófiáját: elvettük mindazt, ami felesleges. A legjobbat viszont megtartottuk."

Akkor fogod igazán megérteni, amikor már megszabadulsz minden feleslegtől, és maradsz pusztán TE, önmagad, a nő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 17.

csakmoni

2018. január 16.

Mivel mind a két kedvencemet, a Zent és a Prada Tendre-t is ehhez hasonlították, vettem egy kisfújóst. Sajnos, nem hasonlítanak, csak annyiban, hogy citrusos-pacsulis mindhárom. Ha a CM-et magamra fújom, első meghökkenésemben még mindig megbánom, annyira nem szeretem a fejillatát. A pacsulis leszáradása már inkább kedvemre való. Azt az illatélményt, a mit a másik kettőtől kapok, ez nem nyújtja a számomra. Viszont vitathatatlanul tartósabb és van hatósugara is, ami a másik kettőnél sajnos igen csekély. Ráadásul a bennem lakozó sznob is erőteljesen hadakozik a Chanel ellen. No meg az ára sem az én kategóriám. Azt viszont teljesen megértem, miért szeretik sokan ( "ha ezzel befújom magam, egész nap illatozik, stb.). És hát nem egy cuki édesség, virágos kis semmiség, elég úttörő lehetett ezzel a maszkulin jelleggel, amikor megjelent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 16.

Eszter a panda

2018. január 11.

Nagyon tiszta, kifinomult illat. És eszméletlen tartós. 24 órás ügyelet előtt fújtam belőle és meg másnap is éreztem a munka végén. Elég drága, reptéren szereztem be többszöri tesztelés után, de nekem megéri. Szerintem nem tucat illat, már csak az árát tekintve is nehéz lenne ezt állítani. Nekem ez egy nagyon nőies parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Szeszi009

2018. január 9.

Nálam sajnos nem működik, ismerek olyat akin igen és rajta finom illat,de semmi extra...Rajtam az illata sajnos órák után sem javul.Tény ,hogy tartós és nem tucatillat . Az árát nem éri meg , de a Chanel marketingesei jó munkát végeznek , ezért alakulhatott ki ekkor 'Mademoiselle kultusz'. Ha mégis meg szeretnéd vásárolni, előtte teszteld le szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Mariann1807

2018. január 8.

Apa Franciaországban dolgozik pár éve, ő hozta nekem az 5ös Chanelt. Az valahogy nem az én világom. Nekem túl erőteljes, szappanos volt. De járt hozzá egy minta ebből a csodából. Olyannyira megfogott, h a legközelebbi alkalommal ilyet kértem tőle. Rendkívül nőies, elegáns illat. Sajnos már elfogyott, pedig csak különleges alkalmakkor használtam. Egyik legjobb illat, amivel találkoztam eddig .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)