Chanel

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. május 11.

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

KERESEM Chanel Coco Mademoiselle EDP
Ár: Max 27.000ig , Eladó: doriivargaa
Állapot: Uj, hasznalt, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2300/3900 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 5-10 ml-s fújós!, Helyszín: Siofok, fizetés: postan maradoként,személyesen, vagy foxi
Gyöngy05

2019. szeptember 29.

Szomorúan olvasom, hogy változott az illat. Nekem is régről van egy üveggel, még egy határ menti duty free boltban vettem és imádatom ennyi év után is töretlen. Egyszerre több parfümöt használok, és a borsos ára miatt őt elsősorban csak alkalmakra szoktam (jó, volt, hogy elcsábultam, és munkahelyre, mindennapokban is fújtam néha). Ha választanom kéne, a sok parfümöm közül, lehet, hogy a Mademoiselle lenne a befutó, pedig vannak még minőségi, drága illataim. Ez a régi kiadás nagyon erős, tartós, különleges illat. Rajtam annyira jó, annyira illik a személyiségemhez, stílusomhoz, a bőröm kémiájához, hogy csak dicséretet kaptam a környezetemtől miatta. Kielemezni nem akarom, hisz sokan megtették már előttem, lényeg, hogy gyönyörű és imádom viselni. Viszont fogytán az üveg, hamarosan esedékes lesz újravásárolnom, és most elbizonytalanodtam, hogy hol, milyen kiadásút keressek, hogy ne érjen csalódás. Mikor az ember zsigereibe már beleég egy illat, akkor elvárja ugyanazt a minőséget minden vonatkozásban, nem szívesen adja alább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Anett0721

2019. szeptember 22.

2019 január 13.: Fantasztikusan szép, összetett alkotás. Csupa meglepetés, csupa réteg. Egyszerre friss és fűszeres, virágos és édes, könnyed és alkalmi. Rajtam óráról órára változik, először élesen virágos, aztán fűszeres lesz, majd édes, és leszáradáskor újraindul a kör. Mégis egy egészet alkot az egész viselés alatt, egyszerre felpezsdít és átölel. Sok imádott illatom van, legtöbbjük az emlék miatt amit hordoz (minden kedvencemet bizonyos időszakok vagy emlékek alapján választottam), de ő úgy került a kedvencek közé, hogy még semmilyen közös emlékünk, élményünk nincs és ez hatalmas szó! Nálam azok a mindent ütő illatok, amiktől szó szerint libabőrös leszek. Hát tőle megrázkódtam és végigfutott rajtam a libabőr, és innen tudtam azonnal, hogy lesz történetünk.

A replikája (Lidl-ös Suddenly) megvan tavaly óta fújkálásra, szép az is, de korántsem összetett. Ez a különbség a kettőjük között, meg persze a tartósság. Ŕóla a saját topikjában írtam már.

Up. 2019 szept.: Végül nem lett történetünk. Azaz volt, néhány alkalommal, amikor őt fújtam, de azt éreztem, mi nem egymásnak lettünk teremtve. Az illat szép, elegáns, friss, virágos. De nem én vagyok, nem az én illatom, valahogy idegen voltam saját magamnak is amikor rajtam volt. Ezért megtettem azt a lépést, amiért a parfüm használó nők egy emberként hördülnek fel ha leírom: elcseréltem Őt egy olyan illatra itt egy kedves krémmániással nyáron, amely illat én vagyok. A cukros, unalomig szidni divatú La vie est belle-re. Mert a cukros, édes illat az én bőrömön dorombol, "haza érkezik", míg a virágos tavaszi illatok (rajtam ilyen volt CM) csak elidőznek velem de sosem válunk eggyé.
De ettől sosem lennék képes lehúzni a csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

De ettől sosem lennék képes lehúzni a csillagot!

Phoenix19

2019. szeptember 22.

Engem aztán nem érdekel, hogy rengeteg utánzata van és mindenféle küllemű meg eredetű nő fújja. A parfümök titka mindig az, hogy ki fújja. Az illat is olyan, mint egy ruha, egy trampli nő hiába vesz fel elegáns holmikat, maskarának fog tűnni, mert nem tudja viselni, mert látszik rajta nem ehhez van szokva. Ugyanez igaz a parfümökre is. Madamoiselle-t még senkin nem éreztem bármilyen hihetetlen, viszont Angelt a mai napig sokszor, legutóbb egy olyan hölgyről jött az illat, hogy bár nem tudom, de nehezen tudom elképzelni, hogy az eredeti csillagocskát tartotta a kezében mikor magára fújta. Régen nem szerettem a Mademoiselle-t. "Erősnek" éreztem, harsánynak és tolakodónak. Mostanra viszont egyik kedvencemmé vált. Az utóbbi időben nagyon gyakran használom, szeretek lubickolni az illatában. Nagyon karakteres illatnak tartom, semmivel össze nem hasonlítható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Milva07

2019. szeptember 18.

Update:Levél képzeletbeli barátnőmnek...

Drága Coco! " Az évek jöttek, mentek, s te elmaradtál...."De ma új fejezet nyittatott barátságunk könyvében. Reggel 5-kor, még sötétben és félálomban éreztem, hogy az ősz illata itt van már a kertekben és önkéntelenül is feléd nyúltam. Egy fújás a nyakamba, mély szippantás és a boldogság: megint összetalálkoztunk s már nem vagy mindenki barátja, lehetsz újra az enyém, s az én rajongásom a tiéd.
Megérte a hosszú böjt, újra látom és tudom értékelni minden szépségedet. Remélem, megbocsájtod csalfaságom, s most már itt maradsz velem....

Mikor megkaptam ezt a gyönyörűséget, még nem lehetett csak itt-ott hozzájutni nálunk. Nekem a férjem egy külföldi útjáról hozta, és amikor először használtam, arra gondoltam: megérkeztem...Telt-múlt az idő, rajongásom először kissé alábbhagyott, majd halványulni kezdett, végül szinte elmúlt. Sajnálom, hogy ilyen tucatillattá vált, én nem vagyok az....Lehet, hogy csak másolatok, sőt valószínű, de fáj a szívem, ha az iskola körül, a sarkon füstöt fújó 15-16 éves leánykákon megérzem az illatot: nem ezt érdemelné:( Persze ennek ellenére jár az öt csillag, finom, tartós illat, és a citrusos/pacsulis parfümök a gyengéim, nincs mit tenni. De kár érte...
Kiegészíteném egyik kedvenc versem pár sorával:
" Lehullott, mint a csillag,
elhamvadt, mint a tűz,
elolvadt, mint a hó
s megromlott, mint a méz." ( Dsida Jenő)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Update:Levél képzeletbeli barátnőmnek...

Kiegészíteném egyik kedvenc versem pár sorával:
" Lehullott, mint a csillag,
elhamvadt, mint a tűz,
elolvadt, mint a hó
s megromlott, mint a méz." ( Dsida Jenő)

Nonoka009

2019. szeptember 15.

Imádom! Nekem az 'A Parfüm' :) Legalább 10 éve használom és egésznap érezhető a kellemes illata. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

evaedinakiss

2019. szeptember 11.

Kb 15 éve használom... egész nap érezni rajtam, nagyon szeretem az illatát. Számomra tökéletes. Próbáltam már újítani, mást találni helyette, de mindig visszatérek, semmivel nem vagyok annyira elégedett mint ezzel. Nekem egy 100 ml-es 1 évig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Marcsi66

2019. augusztus 28.

Nem is tudom hogyan tudnék élni nélküle, igazi a varázslat,mert amikor magamra fújom, ugyanazt a csodát élem át,mint amikor életemben először megéreztem az illatát... csak néhány illat képes erre,
UP.Na jó elmondom,ez az egyetlen a nagyon sok közül,amit használok,plusz amit még ismerek,nekem az ELSŐ,és tényleg a szív diktálja,nem az ész,mert van ennél ütősebb parfümöm is,Nagyon tetszett a Delina,(csak a sima) és csak azért tudtam elengedni,mert ezt SZERETEM,,,,nincs utódja még ennek a kompozíciónak szerintem,v én nem tudok róla,,,....ja hát azokat én ismerem amik hasonlóak!!!!

UP:Nehéz megemészteni,de hígabb és tartóssága sem a régi,nagyon spórolok 2013-ból van kb.40ml,nemrég itt vettem az új eresztésből,azután még egyet rendeltem UGYANAZ ,fogyasztás felpörgetve!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Dorothy13

2019. augusztus 17.

Sokat sejtő, magabiztos, világklasszis parfüm. Több üveggel elhasználtam már, az egyik alap és örök kedvencem, ezt nem lehet megunni. Hálistennek nem korhoz kötött, én 20 éves korom óta használok belőle, és szemben pár másik Chanel parfümmel, végképp nem öreges:)
Olyan biztonságot ad, amit kevés parfüm tud, de még sem tolakodó, hanem nagyon is kifinomult, elegáns.
Én mindennapok során is ezt locsoltam magamra régebben, ma már nem tenném, inkább különleges alkalmakkor vagy hétvégi vacsorához szoktam magamra fújni csak belőle, és imádom, ahogy másokat is elvarázsol. Szeretem nagyon és ezért sem szeretném elhasználni hétköznapra, mert nem a fülledt metróba vagy a bevásárlásokhoz illő parfüm, ő ennél különlegesebb és drágább is. Ő az ünnepek parfümje, ami a Szentestét, egy péntek esti randevút, egy születésnapot érdemel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

leila0803

2019. augusztus 2.

Ő az új kedvencem. Mindenki írja, hogy sokan viselik, és ez levon a vonzerejéből. De szerintem mindenkin mások a parfümök, úgyhogy hiába van másnak is ilyen, az illatunk még különböző marad. Méltán ilyen népszerű. Habár én egy felnőtt, elegáns nőn tudom csak elképzelni.
Ma ajándékba megkaptam! <3

Ez a parfüm akkor is vonul, ha én csak kullognék egy olyan-minden-szürke-napon.... de ez a dáma akkor is kirángat a mindennapi mókuskerékből!

Update: Folyékony önbizalom.

Update 2: Hosszas parfumteszteles utan... ez a parfum egy kiemelkedo darab, az egyik legszebben megkomponalt, tartos es idotallo ikon.

Remelem, hogy a reformulalt verzio nem lett tonkreteve...

Update: A nevnapomra megkaptam ismet. Meg mindig szerelem az illat, csodas. De sajnos a tartossaga es az altala nyujtott illatfelho a korabbi toredeke. Az elozo uvegcsembol fujva meg este is fincsin jelen volt rajtam a Mademoiselle, a 2017-es viszont par ora utan szinte eltunt. Mi tortent?
Igy kb. háromszor olyan gyorsan ki lehet fogyasztani, es olcsonak nem nevezheto.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Ma ajándékba megkaptam! <3

Update: Folyékony önbizalom.

Remelem, hogy a reformulalt verzio nem lett tonkreteve...

wildrose

2019. augusztus 2.

Kifújáskor friss, kissé kesernyésen citrusos, aztán lágy rózsát érezni egy pici jázminnal, leszáradáskor pedig titokzatos pacsulis. Végtelenül elegáns, vonzó, karakteres, nyugodt, tiszta önbizalommal átitatott illat, mint a meleg nyári napot ígérő szikrázó tavaszi napsütés. Intenzív és nagyon tartós. Örök szerelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)