Chanel

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. május 11.

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

KERESEM Chanel Coco Mademoiselle EDP
Ár: Max 27.000ig , Eladó: doriivargaa
Állapot: Uj, hasznalt, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2300/3900 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 5-10 ml-s fújós!, Helyszín: Siofok, fizetés: postan maradoként,személyesen, vagy foxi
kabocika

2019. július 25.

Először 30 éves koromban kaptam és azóta is időnként visszatérek ehhez a termékhez, melyet főként alkalomra használok - nem a hétköznapokon. Izgalmas , egyedi, visszafogott, ugyanakkor megkapó illat, akihez illik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

stylo

2019. július 20.

Up.: megvettem megiscsak magamnak. Tulajdonkeppen mindig is tetszett, de allatira zavart, hogy milyen sok helyen jon velem szembe. De hat zavar ez engem valahol is? Nem vagyok epp eleg ontorvenyu? Foglalkoztam en barmikor azzal, hogy mas mit hord, mit csinal es miert? Kovetem en a divatot a szo klasszikus ertelmeben? Nem.
Akkor meg?

Ez a remek illat is a saját csapdájába esett.
Mindenk ismeri, tudja, utánozza és hordja. Ha lekeveredek az aluljáróba, ez az első, amit szatyorból kínálnak, és aki próbálja elsózni, még magára is fújja, függetlenül attól, hogy a melegítője fenekén a következő felirat áll: queenbitch.
Számomra teljesen lealjasodott és elhasznált illattá vált.
Igazán kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 20.

Akkor meg?

Ez a remek illat is a saját csapdájába esett.
Számomra teljesen lealjasodott és elhasznált illattá vált.
Igazán kár érte.

TimyBlanco

2019. július 7.

Ugyan csak teszterként próbáltam ki papíron és a bőrömön egyaránt, de a másodperc törtrésze alatt lettem egyetértésben sok előttem szólóval: ez a parfüm tökéletes! Kifinomult, számomra nem tolakodó, tökéletesre komponált illat, ami ebből kifolyólag nem átlag emberek pénztárcájára lett szabva, de pont annyira csodálatos, hogy megérje kicsit spórolni rá. Adandó alkalommal biztosan teljes üveggel fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

dnl

2019. július 5.

A legcsodálatosabb női illat, amelyet emberi elme valaha kigondolhatott, és amelyet emberi kéz valaha megvalósíthatott.
Sokan nem tudják, de az illatfelhő, amit magad után hagysz, illetve az az illat, amit közvetlenül szagolsz a csuklódról, nem ugyanaz.
Így jön létre az az eset (elég gyakran), hogy az a néhány fiatal kis fruska, akik a munkahelyemen viselik ezt a mesterművet, nap mint nap hipnotizálnak.

'
Tegnap reggel amint leszálltam a metróról, és igyekeztem a munkahelyemre, egy dekoratív fiatal nő gyalogolt előttem ezt viselve.. nagyjából 500 métert sikerült megtennem ebben az illatfelhőben.. legszívesebben egész nap követtem volna mint egy pincsikutya.
Az összes női ékszert, ideértve az órát, bokaláncot, ilyen meg olyan gyémántokat etc.. dobjátok ki a kukába, és viseljétek ezt.
A legszebb női ékszert úgy nevezik: Mademoiselle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

'
A legszebb női ékszert úgy nevezik: Mademoiselle

Judee1

2019. június 3.

Egy hete vásároltam meg ezt a parfümöt. Mülleres illatvadászat során szerettem bele ebbe az illatba, egyszerűen nem tudtam továbblépni a mindennapokban, hogy ne szerezzek be belőle :). Nekem nagyon nőies illat, imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Scarlett11

2019. június 1.

Régóta a kedvenc parfümöm, egyszerüen imádom az illatát. Számomra nagyon nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 1.

titikutyus

2019. május 24.

Karakteres, megosztó illat. Valaki vagy imádja, vagy el sem bírja viselni. Több Chanel illatot szeretek, több Chanel parfümöm van, de ez az illat nekem nem tetszik. Nem értem a hatalmas kultuszt, ami övezi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Nikki1202

2019. május 24.

Nekem túl erőteljes az illata, magamon sajnos nem tetszik,viszont kétségtelenül sokáig bírja az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

hencyta

2019. május 20.

Imádom, nem tudom megunni pedig évek óta használom. Rengetegen megdícsérik és az itteni véleményekkel ellentétben én nem érzek különösebb változást (lehet csak kifogtam a még régi üvegcséket :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

neederika

2019. május 4.

A kedvenc, isteni, tökéletes! Kb. 30 évesen kezdtem használni, de azóta is. Hihetetlen tartós, csak 1-1 fújás a fülem mögé és este is érezni még. Általában a reptéren veszem, ott sokkal olcsóbb (Stansted Anglia(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)