Chanel

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. május 11.

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

KERESEM Chanel Coco Mademoiselle EDP
Ár: Max 27.000ig , Eladó: doriivargaa
Állapot: Uj, hasznalt, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2300/3900 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 5-10 ml-s fújós!, Helyszín: Siofok, fizetés: postan maradoként,személyesen, vagy foxi
Ferita

2019. május 3.

Többször nekifutottam már tesztelgetni magamon. Tetszett,de nem éreztem késztetést megvenni. Most,hogy közeledik a 4.X úgy éreztem megértem,”felnőttem” hozzá. Beszereztem egy kis üveges maradékot és most érzem az összhangot magunk között. Most nem érzem,hogy elnyom és uralkodni akarna felettem. Én viselem őt.
Sajnos el kell kezdenem uralkodni magamon és megfontoltan nem összevásárolni minden nekem tetsző parfümöt,mert kisasszonyra gyűjtenem kell! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

Smonika

2019. április 25.

Kedvenc parfümjei közé tartozik. Imádom. Tartós, kellemes , nőies illata van. Egésznap érezni az illatát mégsem zavaró...
IMÁDOM

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

IMÁDOM

hszimonetta

2019. április 15.

A legnőiesebb illat, amivel valaha találkoztam. Régóta szemezek vele, most Müller -20%-os Glamour kuponnal sikerült megszerezni. Nekem ez inkább ilyen "munkába járós" illat, esti bulikhoz a tömény édes illatot szeretem, mint a Trésor Midnight Rose, vagy a La vie est belle. De a hétköznapokra szerintem tökéletes választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Vvn

2019. március 5.

Tartós, imádják rajtam az emberek és én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Tartós, imádják rajtam az emberek és én is.

Axela8

2019. március 2.

Már nem tudnék nélküle élni, ennél jobb parfüm nincs és nem is lesz, legalábbis számomra. Sokáig elvagyok vele így megéri az árát. Isteni, szuper tartós. Nincs mit tenni ez szerelem..:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

pomme

2019. február 27.

Mióta megéreztem egy random csajon a postán ezt az illatot és rájöttem, hogy van mintám a másolatából, valamiért teljesen beleszerettem az illatba. Azóta úton-útfélen tesztelem, hol az EDT-vel együtt, hol magában. Nagyon szépen egymásba olvadnak az illatjegyei, azon ritka parfümök egyike, amire azt mondom: "érzem benne a melót". :D Olvastam, hogy ez az újabb kiadása már sehol sincs az eredetihez képest, hát nem tudom...amikor utoljára (sok-sok éve) teszteltem, ez egy nyanyás-karcos parfüm volt. Akkor azt mondtam, hogy ez maximum úgy mademoiselle, hogy vénlány maradt szerencsétlen 70 éves néni. Ez az újabb verzió már inkább egy férj nélküli nő, de nem vén egyáltalán. Sőt, önszántából tartotta meg a függetlenségét, mert ő több ennél. Engem nagyon emlékeztet Kate Moss első parfümjére, ami szintén pacsulis meg rózsás (és kivételesen jó pacsulis), és nekem valamiért totál rockandroll az egész. Na ez hasonló, benne van a r'n'r vonal, de közben elegáns marad végig. Mondjuk a Kate nappali verziója lehetne, csak luxus kiadásban.

Update: ember még nem várta úgy a postást, mint én az utóbbi időben :D Komolyan, ennyire én még nem akartam egy parfümöt sem. Ebben a hónapban valószínűleg tésztáslevesen és vizen fogok élni, mert megvettem az EDP-t, egy "maradék" EDT-t (ha már olyan baráti ára volt :D), meg szembejött egy Shimmering Touch is nem sokkal később, hát nem hagyhattam, hogy másé legyen. Igen, tudom, nem vagyok normális, erre magam is rájöttem. De teljesen beleszerelmesedtem. Sosem volt egy olyan parfümöm sem, amire azt mondtam volna, hogy na ezzel ellennék az év nagy részében, és hűséges lennék hozzá. Ő az első kivétel. Nyári melegben nem fogom hordani (ami itt áprilistól október végéig tart), akkor nem hiszem, hogy működni fog, de egyébként nagyon sokoldalú. Simán lehet hordani komolyabb és lazább alkalmakkor is, nappalra sem túl sok, és szerintem irodába sem, persze szigorúan 1 fújásnyi mennyiségről beszélek, mert nagyon intenzív és tartós (rajtam legalábbis). Valahogy így kéne kinéznie egy EDP-nek...

Update2: nem tudom, mi történt, de most megint "nyanyás-karcos" :( Egészen olvadt műanyag szagot produkál a pacsuli és nem tudom, hogy mitől, mert nemrég használtam és semmi ilyesmi nem történt akkor. Azt hiszem, baromira nem megbízható az orrom, mert vannak ilyen "hullámvölgyek" néhány parfümömnél, hogy néha szuper, aztán nagyon rossz, de ezek szerint velem van a baj, mert fújtam a CM dupe-okból is (3 féle van itthon, mind3 szuper) és rajtuk is ugyanezt érzem. Pedig az utóbbi 4-5 napban szinte semmi parfümöt nem használtam, tegnap fújtam összesen 2 fújásnyi Nomade EDT-t, mert kicsit kimozdultunk, szóval még csak az sem lehet, hogy leterheltem az orrom. Nem értem tényleg. Más is tapasztalt már ilyet?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Slysziszi

2019. február 12.

Soha nem volt még olyan parfüm, amiből miután elfogyott vettem volna megint. Ez az első ilyen illat. És már ki tudja hányadik üveggel fogyasztom, még mindig nem untam meg :) Nehéz és tartós illat, így én nyáron nem használom, csak a többi időszakban. Nálam abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Lilu003

2019. január 20.

Megjelenése óta szinte minden parfüm listán az első helyen áll. Nagyon kíváncsi voltam mivel varázsol el ennyi embert, bár az ára miatt kicsit féltem, nehogy szerelem legyen. Még fellángolás se lett a végén. Én elismerem, hogy nagyon karakteres és elegáns illat. Azt viszont nem igazán értem, hogy ennyi féle korosztály áradozik erről a parfümről. Olyan nőktől hallottam, hogy a világ legjobb parfümje, akik LVEB-t, Good girl-t vagy La Nuit Tresor-t használnak. Teljesen más kategória ez az illat. Elegáns, érettebb korosztály tudja igazán magabiztosan viselni. Pár év múlva újrapróbálom, most még nem tudok vele azonosulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Renike77

2019. január 12.

Ez a fiatalos elegancia illata. Nem édes, hanem virágos-pacsulis, igazi kifinomult illat.
Ehhez képest nagy hatósugárral, kiváló tartóssággal.
Ennek megfelelően közkedvelt, így elég gyakran szembejön, és az emberek pillanatok alatt beazonosítják :-). De ez nem von le az értékéből, mert pl. ha biztonsági játékot akarunk, jó választás. Irodába, értekezletre, vacsorára, randira, mindenhova.
A férfiak imádják :-), bár ez első szaglásra nem biztos, hogy lejön. De nekem is így ajánlották, és tényleg..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Ehhez képest nagy hatósugárral, kiváló tartóssággal.

kanaka

2018. december 24.

Legyél bár kíváncsi, avagy megrögzött parfüm-mániás, nem kerülheted el az ikonok egyikét: A Kisasszonyt.
Mégsem állíthatom, hogy felhőtlen lenne a kapcsolatunk. Nem is egyértelmű lassan évek óta.

Ugyanis az első fújáskor azonnal gyomorszájon ütött. Erősen, akaratosan hatott és nem akart semmi áron hozzám simulni. Annyira saját egyénisége van, hogy úgy éreztem sokáig, hogy nem határozottá tesz, hanem elbizonytalanít. (Ugyanis sokszor nem voltam biztos benne, hogy a környezetemet nem émelyítette-e el azonnal.) Az biztos, hogy ha autóba készül az ember, akkor semmiképp ne az utolsó pillanatban fújja magára! Kell neki egy lecsillapodási idő, míg a fejjegyek visszahúzódnak.

Már-már ott tartottam, hogy megválok az 50ml-nyi parfümtől, de aztán adtam még egy esélyt neki.

Hetek múlva ismét elővettem. Talán az segített, hogy hűvösebbre fordult az idő, így a fejjegyek viselhetőbbek. Leszáradás után már kellemes, kifejezetten tartós. Néha-néha egészen jólesett.
Nem kétlem, hogy valakinek tökéletesen harmonizál a bőrével és/vagy a személyiségével. Ugyanakkor félő, hogy sok esetben egy csipet státuszszimbólum és sznobizmus is kézen fogva jár vele.

Újra nem venném. (Többet vártam tőle.) Sokkal színesebb annál a világ, mintsem hogy hozzá kössem magam és ne adjak lehetőséget az újabb csodáknak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)