Chanel

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. május 11.

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

KERESEM Chanel Coco Mademoiselle EDP
Ár: Max 27.000ig , Eladó: doriivargaa
Állapot: Uj, hasznalt, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2300/3900 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 5-10 ml-s fújós!, Helyszín: Siofok, fizetés: postan maradoként,személyesen, vagy foxi
eeeee

2018. december 22.

Rajtam édes, virágos illat, nem illik hozzám. Ez az illat nem én vagyok, de másokon tetszik, megértem mit szeretnek rajta olyan sokan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

morgana009

2018. december 13.

Félve ruháztam be rá, mert nagyon karakteres elegáns illet, de szerintem nagyon nyerő. Határozott, elegáns, csak annak javaslom, ami erre szeretne erősíteni. Mielőtt megvásároltam nagyon sokszor próbálgattam drogériákban. Vakon semmiképpen nem venném sem nekem sem másnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

karaibrahimgil

2018. november 24.

Hálószobaillat.
Nem tudok elvonatkoztatni a Keira Knightley-val (akit egyébként különösebben nem szeretek színészként, és nem gondolok rá nőideálként sem) készített reklámfilmtől. Volt már egy edt-m, amikor Kvintől hozzájutottam az edp verzióhoz: igazából nem érzem a kettő közötti különbséget. Mindkettőt szeretem, sőt mostanában hajmosás után fújok egyet belőle a hajamra. A férjem odavan az illatáért, ami nagy szó, mert a tetemes gyűjteményem közül egy kezemen meg tudom számolni, hány parfümöt dicsért meg rajtam. Igen, ebből kettő a Mademoiselle...
Mert a Mademoiselle-ben tényleg van valami pasizós, amit attól függetlenül is imádok viselni, hogy nem feltétlenül szeretnék csábítani.
Így is nőies, határozott, szexis illat, ami magabiztossá tesz.
Ahogy Keira Knighley-t is, akit a reklámfilm megtekintése alatt eszméletlen jó nőnek gondoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Hálószobaillat.
Így is nőies, határozott, szexis illat, ami magabiztossá tesz.

dalma9

2018. november 19.

Ajandekba kaptam de imadom!! Biztosan ujra fogom venni, egyszeruen tokeletes illat. Elsorek kicsit neheznek tunhet, de a boron enyhul es rendkivul elengans, nem is beszelve arrol, hogy egesznap erezheto ez a csoda.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

verocska

2018. november 15.

A legtartosabb es kifinomultabb parfumom, nem lehet vele mellélőni. Szerencsere nagyon lassan fogy, egy fujas boven eleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

ivor

2018. november 5.

Sajnos van egy összetevője, nem jöttem még rá, melyik, ami számomra iszonyúan tolakodó és irritáló, és, ráadásul sok parfümben megtalálható. Nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 5.

Agnyecko

2018. november 1.

Sima szappanszag, ráadásul férfiszappan. Hihetetlenül lagymatag, végig olyan, mintha rajtam ragadt volna valami nem tolakodó illat egyik összetevőjének halvány, de kitartó maradéka. Hatósugara rajtam nem értelmezhető: ha nem fújnék a kezemre belőle (amit az orrom alá tudok dugni így meggyőződve róla, hogy használtam parfümöt) 5 perc múlva elfelejteném, hogy rajtam van.
Szerintem ez az oka annak is, hogy én bizony még soha senkin nem fedeztem fel ezt a ....... hm, semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

drz400

2018. október 24.

Egész életemben szinte az öszes parfümtől rosszul voltam. Csak nagyon laza mistet mertem használni. A nagy kedvencemet kivonták a forgalomból, ekkor úgy döntöttem kipróbálok néhány parfümöt, az olyan felnőtt dolog. Elég sokat próbáltam mire eljutottam ehhez, körülbelül ő volt az egyetlen amit meg bírtam állni és nem a "meh" vagy a "bleh" kategória volt. Azóta nagyon megszerettem! Sőt már találtam másokat is amik tetszenek, lassan hozzászoktatott a parfümök világához. Amolyan gateway drug ez nekem :), de ő az abszolút kedvenc, mindennapi parfümöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Anilla5v

2018. október 10.

A legelegánsabb illat , 10 éven keresztül csak ezt használtam, majd jött 5 év szünet..... És újravettem....sajnos valami megváltozott a kipárolgásomban, vagy azóta a parfümök minőségében de ez már nem az én Chanelem....egyébként 5 csillag, máson érezve királynői....Tartóssága rendben van, bár a régi szériákhoz képest illanósabb lett...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 10.

Nikcy

2018. október 7.

Örök kedvenc, örök klasszikus. Szerintem ez inkább az érettebb korosztály illata. Huszonévesként biztos nem ezt használtam volna. Imádom, hogy egy két fújás elég, és egész nap érezni az illatát, na nem túl tolakodóan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)