Chanel

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. május 11.

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

KERESEM Chanel Coco Mademoiselle EDP
Ár: Max 27.000ig , Eladó: doriivargaa
Állapot: Uj, hasznalt, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2300/3900 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 5-10 ml-s fújós!, Helyszín: Siofok, fizetés: postan maradoként,személyesen, vagy foxi
Burya

2018. augusztus 18.

UPDATE:
Eltelt egy év, mióta elajándékoztam, de pár napja ismét fújtam egyet magamra. Jaj... hát most megint kell. Lehet ez a titok nyitja, hogy ilyen kis rafinált, és előbb-utóbb becserkészi a legnagyobb ellenállókat is. Korábban zavart a púderessége, most meg épp az tetszik benne. Egyszerre modern és klasszikus, simán el tudom képzelni egy mai nőn éppúgy, mint az 1910-es évek nagykalapos hölgyein. Rose DeWitt Bukater biztosan ezt viselte volna, ha az illat akkoriban jelenik meg.

Sosem szerettem a Chanel illatokat, régen a dédnagymamám Chanel 5-öse igencsak mély nyomokat hagyott bennem, a mai napig is a ház összes illatában érzem azt a poros, ódon szagot az alapban... Nem tudom, mi ütött belém, de ezt mégis leemeltem a polcról és kifújtam. Kellemes meglepetés volt. Nagyon enyhén édes, púderes, elegáns illat, a reklámjával ellentétben korántsem a férfifaló motoros nők illata. Nem éreztem magaménak, én inkább Lara Croft típus vagyok, mint Audrey Hepburn, de mégis visszajártam a parfümériában tesztelgetni. Végül hirtelen felindulásból megvettem a kis 35 ml-es kiszerelést, de rövid időn belül anyunak ajándékoztam, nem tudtam megbarátkozni vele, nem voltunk összhangban. Viszont maga az illat ettől még valóban mestermű, a Noir mellett az egyetlen, ami tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

UPDATE:

spacemonkey

2018. augusztus 15.

nem igazán értem ezeknek a hozzászólásoknak egy részét, mert, még egyszer, parfümök terén szerintem nem lehet objetkív véleményt írni. :)
tartós illat - ezt szerintem mindenki tudja értékelni -, érződik, de anélkül, hogy illatfelhőt húznál magad után (pont ahogy azt egy igényes női parfümnek kell), és illik hozzá a neve: nagyon finom, visszafogott, elegáns, egy igazi klasszikus. ha harsány illatot keresel, nem ez lesz a te parfümöd, de ez nem a Mademoiselle hibája. és azt, hogy mi illik a személyiségedhez, neked kell tudnod. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

AnisiaBella

2018. augusztus 11.

Àltalàban az ennyire népszerű, sokak àltal kedvelt parfümöket én is szeretem. Ettől azonban felfordul a gyomrom, ràadàsul túl sok emberen érzem ezt, vagy valamilyen màsolatàt. A tartóssàga és minősége miatt hàrom csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

RenataB

2018. augusztus 6.

A Gabrielle-hez azt írtam, hogy egyik Chanel se fogott meg rajta kívül és ez akkor és ott igaz is volt. Sose kedveltem őket.
Nemrég kaptam illatmintát a kisasszonyból, illetve az intenzív változatából. Mondtam is magamban, jaj Istenkém hogy fogom én ezt magamra fújni, nem szeretjük mi egymást. Persze azért egyik nap úgy döntöttem, miért ne? Úgyse megyek dolgozni, ha nem tetszik, lemosom. Tettem-vettem, sétáltam benne és... Magam sem hittem el, de egyszer csak megtetszett. Körülölelt engem ez a bájos mégis határozott illat. Én meg csak ámultam, hogy ilyen nincsen. Hisz én nem szeretlek, ne csábíts el! Különben is, ha megszeretlek, akkor kellesz és olyan drága vagy. De már nem volt mit tenni. Addigra elrabolta a szívem.
Szóval így állunk mi most. Nőnek éreztem benne magam, amolyan igazi nőnek, amilyennek sosem éreztem magam. Én inkább a szappanos-friss illatos nő vagyok, a csendes, kedveske, szürke. Ebben nem az voltam.
Nos, nem tudom hogy tudnám-e úgy viselni, hogy azt mondják rám, hogy igen, ez hozzá illik, de akkor is meg fogom venni. Nem lesz soha a signiture illatom, az igazi, de a szeretőm még lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Imádom! Rengeteg parfümmel kísérleteztem, az olcsóbb és a drágább kategóriában egyaránt, de ő abszolút szerelem volt első "szippantásra", mert ez az illat én vagyok. Alig kell belőle két fújás, mégis estig tart, amit még én is érzek!!! Két éve kaptam a mostani üvegcsét karácsonyra, 100 ml-es kiszerelésben, mindennapos használattal is az üvegcsém féligen felül van, megéri rá gyűjteni. 6 éve használom és még fogom is addig, míg azt nem érzem, hogy ezt a "kisasszonyos" illatot le kell cserélnem valami érettebbre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

bodi.kriszti92

2018. július 25.

IMÁDÁS! röviden, tömören :D Nagyon jól érzem magam ebben a parfümben, csodálatos jókedvre derít :) a tartósságára szintén nem lehet még véletlenül sem panaszt tenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

honleany

2018. július 23.

Ajándékba kaptam meg ezt a parfümöt Franciaországban élő rokonomtól. Én kifejezetten kedvelem az illatot, de nyilván nem hétköznapra használnám. Alkalmakra viszont nekem tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Ziggytwig

2018. július 22.

Pacsulibomba. Aki nem bánja a pacsulit, annak biztos tetszik. Én a legkevésbé kedvelem a chanel parfümök közül. És az összes chance változat is mehet a levesbe, mert azok unalmasak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Erina

2018. július 13.

Sajnálom.... Hogy nem előbb próbáltam ki.
Nekem naaaagyon tetszik. Hasonlít az EDT-hez, de ugye az sokkal lágyabb. Ez a csoda viszont, eszméletlen szépen simul a bőrhöz, nem tudok kiemelni egy konkrét illatjegyet, amit érzek, hanem egy csodás harmónikus illattá tevődnek össze, és adnak egy gyönyörű illatot. Viszont azt is megértem, hogy miért ennyire megosztó. Bizony kell hozzá a megfelelő hangulat, alkalom, nem egy boltba rohangálós illat, meg kell tisztelni azzal hogy akkor és ott viselem, ahová illik. Ja! Én még a régebbi verziót szereztem be, mert ahogy több helyen olvastam, sajnos őt is megreformálták, és ez már nem az igazi, így akinek van a 2008-as előttiből, az óvja és féltse minden cseppjét! ☺️😉💗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Sajnálom.... Hogy nem előbb próbáltam ki.

nygigi

2018. július 13.

Sokan oda meg vissza vannak ettől az illattól, de nekem nem sikerült megszeretnem, pedig többször kipróbáltam magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)