Chanel

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. május 11.

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

KERESEM Chanel Coco Mademoiselle EDP
Ár: Max 27.000ig , Eladó: doriivargaa
Állapot: Uj, hasznalt, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2300/3900 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 5-10 ml-s fújós!, Helyszín: Siofok, fizetés: postan maradoként,személyesen, vagy foxi
Valentina0930

2018. július 11.

Engem sajnos a rosszullét kerülget, ha megérzem ezt a parfümöt. Pedig idővel egész kellemes illata lesz, na de azt kivárni..A pacsulit úgy általában nem kedvelem, és szerintem nagyon érezhető benne, pedig nagy reményeim voltak a többi illatjegy miatt, hogy szeretném majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Szucsandrea1

2018. július 11.

Többször újra vásároltam már kisebb kiszerelésekben, számomra a tökéletes illat. Finom, nőies, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

csikosmatyas

2018. július 10.

Engem vallatni lehetne vele. De komolyan megvenné bárki, ha nem lenne rajta hogy sánel?

up. Őszintén kezdem megsajnálni!
Ez egy jó karban lévő 50+os visszafogott elegáns nő illata. Az eredeti!
E helyett a fél város a borzalmas hamisítványaiban úszik (a másik fele a la vie est belle-ben😒). Könyörgöm otthonkára piacra még a másolatot se!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 10.

up. Őszintén kezdem megsajnálni!
Ez egy jó karban lévő 50+os visszafogott elegáns nő illata. Az eredeti!

fragmaniac

2018. július 5.

Vagy 10 évig feléje sem néztem a parfümériákban. Le sem teszteltem sokáig, mivel köztudott, mennyi utánzata van, meg hogy húúú de sokan használják. És ejött a pillanat, hogy akartam egy komolyabb karótnyelt illatot, irány a chanel polc. Ez így lehet furán hangzik, csak már annyi szélsőséges jelzővel ellátott illat volt a polcomon, hogy szinte reggelente nem tudtam eldönteni melyikkel kínozzam a kollégákat...:-) vissza az illathoz: az utánzatai meg sem közelítik, és én talán kétszer éreztem máson. És nem karótnyelt, de komoly illat és még fiatalos is a narancs miatt. Az a kategória, amit minden helyzetben szívesen viselek, nem válik zavaróvá. Megy az 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

dalma92

2018. június 20.

Rettentően taszít. Nem vagyok egy egyediséget, egyedüliséget majmoló, de nekem ez a parfüm testesíti meg a ma 14-22 évesek kivagyi-kirakati-visszatetsző és nagyon ellenszenves életszemléletét és élet-elképzelését. Valóban különleges és nagyon karakán illat, sok Chanelt ismerek (már a megfizethetőbb kategóriákból), hozza a szintet. De ez a fajta ajnározás és luxus-kultusz, ami körbelengi ezt az illatot, számomra taszító. Nem esik jól viselni. És igen, hiába méregdrága még a legkisebb kiszerelés is, bizony viszi a nyáj (!), mint a cukrot. Nem bántásból írom, ne vegye magára senki.
Öt csillag, hiszen mindennek ellenére azért ez egy elég profi, határozott és szép illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Cseniko

2018. június 9.

Számomra talán a legnagyobb meglepetés az összes parfüm közül, de sajnos negatív értelemben!

Egy ideje már kinéztem magamnak, leírása alapján a tökéletes parfüm lehetne a számomra, így külön boldogság volt, hogy párom meglepett egy 50 milis kiszereléssel!

Kifújva a bőrömre egy kellemes, elegáns illat, de.... egy Chanel kosztümös 40-es, 50-es hölgy ugrik be nekem róla...aki nem én vagyok.

Tudni kell, hogy 10 éve fanatikus Zen rajongó vagyok! A cserélődő 3-4-5 parfüm mellet a Zen az egyetlen ami az elmúlt 10 évben mindig volt itthon és lesz is!!!
Ennek a parfümnek vannak hasónló elemei, de köszönő viszonyban sincsenek az illatok, az érzés, a tartósság!
Külön meglep, hogy ilyen sok ember rajong iránta, ez talán meg is határozza, hogy nem lehet annyira egyedi.
Hamar unalmas édes illattá tompul rajtam, az alapillatával meg esélyem sincs megismerkedni, mert egy óra viselés után teljesen elillan. Soha senki nem is kérdezte(így nem meglepő módon), hogy milyen illat van rajtam, ellenben a Zen-el, ami 10 év után is feltűnést kelt, pedig nem ‘locsolom’ magamra.

Sajnálom, mert többet vártam, főleg a márka, az ár és a jegyek miatt, na meg a közel 500 értékelés és majdnem 5 csillagos besorolás okán. Ez nem egy különlegesség, inkább csak státuszszimbólum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Emgery

2018. június 7.

Az első véleményem erről a parfümről az, hogy vénkisasszony. Nem rosszindulat jól, egyszerűen megszerethetetlen számomra. Borús, bánatos érzéseim lesznek tőle és nem emlékek miatt, egyszerűen nem passzol ahhoz a lüktető, boldog élethez amit szeretek. Kifinomultság ide-oda ez nyomasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

UPanda

2018. június 6.

Sosem értettem, hogy sokan miért magasztalják az egekbe ezt az illatot. Többször is fújtam a csuklómra a Müllerben, de büdösnek tartottam és azonnal letöröltem magamról.
Aztán a kíváncsiság győzött: ma nem töröltem le. És láss csodát! Kb. fél óra múlva valami isteni, púderes, imádnivaló illata lett. Órák óta a csuklómat szaglászom, annyira kellemes! Tuti, hogy veszek belőle! Azért 1 csillagot levonok, mert lassan bontakozik ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

hessviky666

2018. június 4.

Sok illatot próbáltam már, ideig óráig szerettem őket, de nem lettek az én illataim. Ezt itt vettem, kedvező áron, miután egy drogériában kipróbáltam. Jó-jó de annak ellenére, hogy milyen irdatlan drága, nekem nagyon hamar elillan az illat (4-5 óra). Nem hivalkodó, kellemes nálam mindennapi illat. Különleges alkalmakra nem ezt választom, ráadásul még senki nem dicsérte meg az új illatom 3 hónap után...
Az ára miatt kap 3 csillagot. Ha olcsóbb lenne, tökéletes mindennapi illat lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Fanika

2018. június 2.

Elhiszem, hogy nagyon sokan bolondulnak érte. Eszméletlenül tartós, eszméletlenül különleges és eszméletlenül nőies. Én mégsem lettem a rajongója. Rajtam "szappanos borospince" szaga van, egy idő után rettenetesen zavart, viszont lemosni lehetetlen volt. Érdekes, már szinte minden Chanelt kipróbáltam, és mindegyiknek volt valami összetevője, ami engem határozottan irritált. Ebben még reménykedtem. Hiába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)