Chanel

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. május 11.

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

KERESEM Chanel Coco Mademoiselle EDP
Ár: Max 27.000ig , Eladó: doriivargaa
Állapot: Uj, hasznalt, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2300/3900 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 5-10 ml-s fújós!, Helyszín: Siofok, fizetés: postan maradoként,személyesen, vagy foxi
Parfuwoman

2018. május 25.

Oh,Mademoiselle ,je vous aime ❤️. Imádom ,töretlenül ,2011 óta . Ez volt az első komoly parfümöm,azt hittem,hogy felnőtt vagyok,bár valójában gyerek voltam még.már akkor tudtam,hogy a gyümölcsös-édes -citrusos illatok nem igazán passzolnak hozzám. Emlékszem a Poison és közte vacilláltam,de végül ő győzött ,főként a tartóssága miatt. Akkor fújkáltam magamra ,mikor meg akartam támogatni az önbizalmamat. Meg most is lötyög az üveg alján 5 ml,de már nem egészen olyan erős ,mint korábban,Mademoiselle öregségére megszelídült. :) Nekem még az a típusú üveg van meg,amihez hasonlóban most az Edt-ket árulják ,el is fogom tenni emlékbe . Én úgy érzem,hogy ő egy életen át el fog engem kísérni.Pedig a Chanel illatokat amúgy nagyon nwm szeretem ,az aldehid nem az én illatjegyem. Chance kellemes,Allure szintén,de egyik se fogott meg igazán. Na de a kis hölgy tud valamit . A mandarintól friss,a pacsulitól érzéki és határozott,az ylang-ylang komollyá teszi,a pézsmás-vaníliás alap pedig jól aládolgozik. Tartóssága brutál! 12 óra +! Szillázsa erős ,de kellemes ( legalábbis szerintem :) )
Őszi Glamour napokon be is kell szereznem az utánpótlást ,ő mindig kell,hogy a gyujtemenyem része legyen. Alien már -már letaszította a trónról ,de számomra mindkettő a valaha alkotott legjobb,legtartósabb parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

simbenz

2018. április 30.

Úgy látszik, a parfümök területén nem sok segítségemre van a KM, mert rajtam ez se működik. Hiába ez a legnépszerűbb parfüm, ami még maximum közeli csillagozást is kapott. Megjegyzem fél szóval, kissé csodálkozom, hogy 2018 Magyarországán egy alsó hangon 25.000,- Ft-os Chanel parfüm a legnépszerűbb illat, és ennyien megtehetik, hogy a gyűjteményük darabjának, illetve többször újravásárolt illatként emlegetik. Volt szerencsém nekem is tesztelni ezt a parfümöt, amire a népszerűségén túl azért is kíváncsi voltam, mivel az alternatívájaként emlegetett Zen nagy szerelmem lett. A leírása alapján pont nekem való, a Zen-t imádom, meg hát mégiscsak egy Chanel, mint A parfüm.. Nagyon szerettem volna szeretni. Többször is nekifutottam, nehogy az előítéletek miatt elfogult legyek, de az eredmény ugyanaz. Tartósnak tartós, rajtam "pezsgős" illat, azonban a leszáradásában van valami fémesség. Nem érzem magam nőiesnek, vonzónak, különlegesnek tőle. Pedig legalább ennyit elvárnék egy Chaneltől, ettől meg pláne. Továbbra is értetlenül állok a népszerűsége előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Lina6

2018. április 28.

Parfümgyűjteményem állandó darabja. Amikor legelőször próbáltam, maszkulinnak találtam. El is adtam. Pár évre rá újból próbálkoztam vele, és megszerettem. Tartóssága rajtam 2-3 óra. Pacsulis, gyümölcsös finom kis illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

Piri11

2018. április 26.

Mai lázas keresésemben ő landolt a másik csuklómon. Szép-szép ő is, mint a Chanel Chance Eau Tendre, de ugyanazt éreztem vele kapcsolatban is. Nagyon kellemes illat, de nagyon nem én vagyok. Rajtam igen gyorsan előbújik a pacsuli is, és valamiért Chanel pacsulijai (Noir-ban is) bántóak nekem. Sajnálom, de nekem ez a szépség is csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 26.

HontiAgi

2018. április 21.

UPDATE:
Nagyon nagyon spóroltam a végével de 4 év alatt végül mégis elfogyott. (Igen, rendszeres használattal nekem eddig kitartott :D) Viszont születésnapomra kaptam belőle egy második üveggel, szóval szerelmünk tovább loboghat. Még mindig nem tudta egy parfüm sem megközelíteni.

Az örök szerelmem. Szerintem olyan 15 éves korom óta ácsingóztam utána. Két éve boldog tulajdonosa is vagyok, azóta signature illatom, csak nagyritkán nyúlok más után a polcomon. Egy fújás, annak is a permete egész napra bőven elég, és a párom még késő délután meg szokta jegyezni, hogy az van rajtam amit szeret. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

UPDATE:

Nixe

2018. április 14.

Púderes illata van, finom. Sajnos nem tartja jól az illatot, után kell fújni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Púderes illata van, finom. Sajnos nem tartja jól az illatot, után kell fújni.

albertinablogg

2018. április 10.

Régen megőrültem ezért az illatért. Aztán valami más történt. Kaptam egy nagy kiszerelést Karácsonyra, de idővel nem használtam. Aztán egyszer ismét fújtam magamra és romlott volt. Kiábrándultam abban a percben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Andi0608

2018. március 27.

Nem is értem miért kerültem el ilyen sokáig ezt a csodát!?! Eddig is a tudatomban volt “coco mademoiselle” de talán az tántorított el a kipróbálásától, hogy az egyik kolléganőm egyfolytában azt hajtogatta, hogy öregasszonyos illata van. Mostanában voltunk bulizni a barátainkkal és kifelé menet elsuhant mellettünk egy leányzó aki diszkréten húzta maga után ezt az illatot.. a barátnőm meg is jegyezte: “hát igen! A jó öreg coco még mindíg tudja a dolgát :) -gondoltam magamban ez lenne az “az öregasszonyos” illat??? Erre azért rápróbálok ha parfüméria közelében járnék. És ki is próbáltam! Mondanom sem kell, hogy leesett az állam :) Isteni, nőies, elegáns, klasszikus, érzéki és még sorolhatnám holnapig... na és a tartósságáról nem is beszélve!!! Fürdés után is éreztem a csuklómon! Elképesztően tartós, szigorúan 1 nagyon max 2 fújás, mivel igen erős illat. Próbálgattam még 2x3x hogy biztos összeillünk-e, azt hiszem igen. Beleszerettem, alig várom, hogy beszerezzem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

nagybvivien

2018. március 20.

Páromtól kaptam 2 éve egy üveggel. Első kifújás: fuuu, ez borzalmas, vajon hogyan mondom el neki? :) Majd fél óra múlva: hűűűűű, mégiscsak odab...ós! Azóta is benne van a top 5-ben :)
Tartóssága tökéletes, este is érzem magamon.
Összetéveszthetetlenül felismerhető :)
És tapasztalatom szerint imádják a férfiak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Tartóssága tökéletes, este is érzem magamon.
Összetéveszthetetlenül felismerhető :)
És tapasztalatom szerint imádják a férfiak.

carolinett33

2018. március 20.

Nagyon elegáns, nőies, gazdag illat, nyilván minőségi, tartós (több napig ruhán), számomra olyan operába menős illat.
Nem szubjektíven szoktam pontozni a parfümöket, hanem minőség alapján, mert hát illatban mindenkinek más tetszik, de ebben olyan szinten nincs semmi érzékiség vagy különlegesség, nem mond semmit azon kívül, hogy "jól be vagyok parfümözve", hogy nem tudok rá max pontot adni.
Persze jó illat stb de annyira semmitmondó....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Persze jó illat stb de annyira semmitmondó....

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)