Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Fejjegy: grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegy: muskátli, jázmin, rózsa, indonéz pacsuli levél

Alapjegy: tonkabab, tömjén, szantálfa, pézsma, vanília

Fújós/üvegében Chanel Coco Noir edp
Ár: 2500.-/5000.-/19.000.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml/35ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
Ár: 3000Ft , Eladó: sanyi0629
Állapot: 10ml fújós eladó a képen látható mennyiséggel , Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán
Racka

2014. január 28.

Eleinte nekem is úgy tűnt, hogy kevésbé tartós a többi Chanel illathoz képest, és csalódott is voltam kicsit, de valójában tartós ez, csak bőrközelibb illat, mint elődei. Rajtam nagyon finom puha, melengető illat, mint egy kasmír pulcsi, édeskés, de nem közönségesen, hanem nagyon nőiesen és kifinomultan. Az első félórában erős, egyesek szerint férfias, ezért hamarabb fújom általában, mint hogy valahova elindulnék (bár én ebben a kezdeti fázisban is szeretem). Nem nevezném erotikusnak vagy dögösnek, erre ott van a Coco, de csábító: ölelésre készteti az ellenkező nemet (tapasztalatból mondom :) ). Nem való mindenkinek, korábbi hozzászóló 45-ös úrinőn tudná elképzelni, és annyiban egyet is tudok érteni, hogy tartás kell hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

kiscirmos40

2014. január 25.

Megfogott azonnal!! IGAZI nöies illatt!Különleges,nem tucatillat! Csak az ára miatt maradt a polcon..!De ami késik..:)Nekem tartós volt!Csuklómra fújtam délelött és még este is intenzíven éreztem!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

justicia

2013. december 29.

Szeretném őt nagyon, de sajnos rajtam nem tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

Szeretném őt nagyon, de sajnos rajtam nem tartós...

Matyuskababa

2013. december 2.

Szerelmes vagyok ebbe az illatba. Annyira erotikus dögös. Tipikusan olyan illat ami tényleg csak NŐ-nek áll jól Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Evelina40

2013. november 2.

Kb. 2 évvel ezelőtt vettem egy üveggel a douglasban. Első szaglásra jónak bizonyult, majd amikor hazaértem rájöttem, nah nem, ez nem az amit el bírnék viselni hosszútávon, hiszen az illatomnak eggyé kell válnia velem. De ez az illat, csak tolakodóan vett körül engem. Sajnos el kellett adnom, mert annyira nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 2.

absinth

2013. október 26.

Nekem nagyon nem jött be, erős fullasztó illat, bár ezen meg sem lepődtem. Eddig 4-5 Chanel parfümöt szagoltam, egyik sem tetszett. De legalább a férjem örülhet, hogy nem kell nekem ilyen extra drága parfümöt vennie :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

Lívia

2013. október 12.

Nekem túl sok ez az illat, idős úrinők illata ez...45 éven felülieké.
Magamon nem tudnám semmilyen alkalomra se elviselni.
Az elődjét azt nagyon szeretem-a Coco Mademasellt, de azt is csak télen tudom hordani, és valóban egy csepp is elég belőle annyira erőteljes. Azért kap 4 csillagot, az elragadó és felejthetetlen extra erős illata miatt....csak nem rajtam:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 12.

Nekem túl sok ez az illat, idős úrinők illata ez...45 éven felülieké.
Magamon nem tudnám semmilyen alkalomra se elviselni.

nagy.nikike

2013. október 11.

Nagyon ütős az indítása kicsit kesernyésnek érzem de pár perc múlva édeskés púderes illattá szelídül ,nagyon elegáns kifinomult illat , rajtam nagyon tartós 8-9 órát is kibír frissítés nélkül. Az üvege valami álomszép egyszerű és nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

terke29

2013. július 26.

Lassan egy hónapja szívja a vérem...Már egy ideje kerülgettem,mire Hanky tanácsára megvettem mégis.Féltem tőle,mert többen is említették,hogy igazi nagyágyú,és nyáron,főleg ebben a kánikulában ne is próbálkozzak vele.
Hónapok óta keresem AZ illatom,mostanra kettő maradt a körben(ez,és TM Angel-je),de nem tudok dönteni,mert mindkettő nagyon szép rajtam.Ez valami hihetelen kellemes,közel sem hasonlít az eddig használt illataimhoz.Számomra igazi szexivagyokésdögösésmégelishiszemmindezt illat.És ebben a kánikulában is jó...szolidan büntet,de jó.A minap shushizni voltam-egyedül-és a pincéren kívül még ketten illettek félreérthetetlen pillantásokkal(pedig,aki ismer,az tudja,hogy nem vagyok sem szép,sem sexy).Odil írta a minap nekem nagyon találóan,hogy ez az illat olyan,mintha egy naagy árcimke lenne a nyakamba akasztva,de a jó értelemben,ami parfümnél ritka.Szóval elvarázsolt,elcsábított,anyagi romlásba döntött(erre a 3 hétre),de nem érdekel!Kell nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 26.

Svetlana

2013. június 30.

Rajtam édeskés illat, a nem rossz, de nem is annyira jó kategóriába sorolnám. Ha ajándékba kapnám elhasználnám, de magamtól nem venném meg.Iszonyú tartós, rajtam fürdés után is érződik az illata.Nyárra nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 30.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.