Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Fejjegy: grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegy: muskátli, jázmin, rózsa, indonéz pacsuli levél

Alapjegy: tonkabab, tömjén, szantálfa, pézsma, vanília

andrea.horvath79

2013. február 24.

Bármennyire is próbálkozom, de nem találom meg a szépségét. A múltkor is vacsorázni mentünk, na gondoltam, ez pont ilyen alkalmakra való, de nem és nem, nagyon zavart, büdösnek éreztem. Nem akarom leszólni, csak egyszerűen nem hozzám való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 24.

GlamourAndStyle

2013. február 12.

Az elmúlt hetek "Chanel-hetek" voltak nálam, újra elővettem a Mademoiselle-t, elemezgettem az anyukám számára legkedvesebb No19-et, rájártam a sima Coco-ra, a Chance-ra és két szeleburdi, harmatfriss lánykájára (Eau Fraiche és Eau Tendre, ha túl Petőfire vettem volna a figurát :D ) sőt még a drága nagyikám szekrényét is feltúrtam egy ősrégi No5-ért, pedig az számomra az igazi borzalom, hiába ikon (szeretnék elnézést kérni a kedvelőitől, nem sűrűn teszek ilyet, mert tényleg szubjektív dolog ez, dehát a No5 az mégis csak a No5). Szóval az elmúlt hetek tényleg a Chanel jegyében teltek, még a dokumentumfilmet is megnéztem és pótoltam a hiányosságokat illatolás terén parfümtúráimon.
A Coco Noir létezéséről hamarabb tudtam, mint ahogy megérkezett kis hazánkba, pont külföldön voltam, amikor megjelent, mégsem rohantam érte, hogy megszaglásszam. Abban a szó szerint rohasztó melegben valahogy úgy gondoltam nem fog működni a fekete és elhordanám mindenféle dohos néne-illatnak a nagy felindulásban. Elő sem került jó ideig, pont két hete történt az első igazi nagy találkozás, most már nyoma sincs a nagy melegnek, hát gondoltam mehet a móka! :) Bevallom azért akkor is féltem a néni-feelingtől és attól, hogy valami rémisztően nehéz rámtelepedős illat fog fogadni és fogalmam sincs miért, amikor a márka legtöbb illata tényleg egy műalkotás, egy telitalálat. Amikor kifújtam, akkor jött a kellemes megnyugvás HELYETT a hatalmas izgalom és extázis. Mert ez az illat aztán nem hagy nyugodni, jelen van, határozottan ő a főszereplő, mégis ezt olyan méltóságteljesen teszi, hogy fejet hajt előtte az ember. Nem sikítozik két korty alkohol után, nem heherészik elkenődött piros rúzzsal, csendben van, méltóságteljesen üldögél, mégis minden szem rá szegeződik, mindenki őt akarja! Azt kell, hogy mondjam olyan illat ő, ami őrzi a régi parfümök méltóságteljes mivoltát, azokat a korokat, amikor még nem dobtak piacra hetente 200 majdnem ugyanolyan édeskés parfümkét, de mindezt úgy teszi, hogy elhagyja a nehéz, dohos, mai nő számára nehezen befogadható illatjegyeket. Tökéletesen modern, elegáns és nőies a "mainstream-ség" halvány jele nélkül. Tökéletes fekete illat, kellően fűszeres és balzsamos, de a citrusos jegyek olyan mértékű frissességet adnak neki, hogy az valami hihetetlen, amikor megérzem, az az a pillanat számomra, amikor a fejedelmi nő fesztelen csevegésbe kezd az őt körülvevő udvarlókkal. Telitalálat ez az illat bárhonnan nézem is és biztos vagyok benne, hogy hamarosan egymásra találunk, ugyanis a bőrömmel is tökéletes szimbiózisban voltak, na nem mindennapi illatként használnám, ahhoz ő túlságosan is felsőbbrendű, gyanítom, hogy egy nyári nappalon megmakacsolná magát és nem működne, ezért őt kifejezetten különleges alkalmakra fogom szánni, estére, mert akkor még gyönyörűbb! :)
Jól sikerült illat révén és elnézve azt, hogy egyre nagyobb a rajongótábora, imádkozok azért, hogy ne jusson szegény Mademoiselle sorsára, mivel eléggé jól felismerhető nem szeretnék azzal szembesülni, hogy télen-nyáron ezzel locsolja magát Dzenniferke a búcsún....:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

lokodilaura

2013. január 25.

mostani kedvenc parfümöm, több év N°5 után vettem meg,és nem csalódtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

mostani kedvenc parfümöm, több év N°5 után vettem meg,és nem csalódtam!

Oraculum

2013. január 22.

Csatlakozom az előttem szólóhoz:)
Hihetetlenül elegáns és nőies illat.
Akkor használom amikor azt akarom éreztetni, hogy megközelíthetetlen vagyok az átlagemberek számára.
Bár a Noir elnevezés kicsit csalóka lehet sokak számára, mert nem édes, de nem is citrusos, a tömény fűszerességet érzem ki belőle.
Kevés is sokáig kitart, ez már a 6. Chanel illatom, ebből a 100ml-eset vettem.
Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Csatlakozom az előttem szólóhoz:)
Hihetetlenül elegáns és nőies illat.
Kevés is sokáig kitart, ez már a 6. Chanel illatom, ebből a 100ml-eset vettem.
Imádom

Barbi-Lou

2013. január 12.

Nagyon! Annyira végtelenül elegáns és nőies.
A Miss Dior Cherie a vidám, csinos és virgonc énem megtestesítője, míg ez a szexi, elegáns, szofisztikált felemet képes kiteljesíteni.
Kipróbáltam a bőrömön, és addig szagolgattam, míg határozottan a "kell" kategóriába került. Folyamatban a beszerzése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Nagyon! Annyira végtelenül elegáns és nőies.

adrika128

2012. november 27.

Nagyon kíváncsi voltam már rá , aztán eljutottam odáig, hogy kipróbáljam...fújtam a csuklómra és egyszerűen elszörnyedtem, hogy ez mégis mi?! Aztán később szimatoltam, hogy mi lehet ez a jó illat és rá kellett jönnöm, hogy ő volt az. :) A fújás után ez nagyon pozitív észrevétel volt, nekem a tartósságával sem volt probléma, jó sokáig éreztem és szimatoltam a csuklóm. Engem is a Mademoiselle -re emlékeztetett,(amit mellesleg imádok) de mégis másabb. :) Nekem nagyon megtetszett...egyszer majd lehet be is szerzek egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Erzsi73

2012. november 20.

Nagyon vártam a megjelenését, a leírások alapján azt hittem ez lesz a következő kedvenc. Minden női Chanel parfüm ami megjelent az utóbbi 20 évben, megvolt, most is van 3, szóval nem ez volt az első Chanel illat amivel találkoztam.
Nagy csalódás, a parfümériában sokkot is kaptam miután kipróbáltam a csuklómon, egy semmilyen kis citrusos illat, ami pikk-pakk elillan.
Az ára meg nevetségesen magas a 100ml-es 49.900 Ft. volt, ha jól emlékszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 20.

Az ára meg nevetségesen magas a 100ml-es 49.900 Ft. volt, ha jól emlékszem.

Dune

2012. november 13.

Érdekes kettősség. 2in1 Chanel módra. Csak valahogy én is többet vártam. Mademoisell kisasszonyra mintha gyeplőt raktak volna. Semmi viháncolás, harsány kacagás, a kifújás után 1 órával már fel sem ismerném. Aztán egyre jobban dominál a Coco vonal, de sem erejét, sem előkelőségét nem mutatja meg igazán. Mint amikor átvonul előtted egy talpig feketébe öltözött nő, hatalmas karimás kalappal. Senki sem ismeri, az arcát nem látod, mert a kalap a fején marad. Kicsit felkavarja a kedélyeket, mindenki összesúg a háta mögött: vajon ki lehet ő? Aztán egy-két óra és már arra sem emlékszünk, hogy ott járt. Sajnálom Miss Coco Noir. Egy igazi minőségi parfüm. De ennyi. Viszont a pénztárcám örül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 13.

lea

2012. október 29.

Szeretem a Chanel-t. De ez az illat számomra maga a testet öltött Nagy Csalódás. Kíváncsian vártam. Mivel "black", valami mélyen édesre gondoltam, titkon a férfi Chanel Allure Home Sport Eau Extréme-ből az édes vonulat megtartása mellett egy női illatra vágytam, de a valóság - pedig többször tettem próbát vele - nem jött be. Mintha alaposan összekevertek volna mindenféle illatot, ebben az egyvelegben nem érzem a finom vonultokat és átalakulást. Nagy kár. Az üzletben azt mondták, talán még idén kijön egy másik új Chanel illat, talán majd ő...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 29.

momo

2012. október 16.

Valamelyest osztozom Julinka bánatában, ugyanis rajtam sem olyan tartós, mint a többi Chanel. Pardon, a legújabb, limonádés Chance sem az. Ez azért messze felülmúlja azt a kis flankert tartósságban.
Kezdem az üvegével, mert szerintem annyira, de annyira elegáns, hogy tres-tres chic. Az illatot nagyon vártam már, a poudre még korai lenne, szerettem volna valami olyan új Chanelt, ami nekem szól. Ez sajnos még nem az. Az a baj, hogy én csak szeretnék az a nő lenni, akinek a védjegye a Coco Noir. Nem a 27 megélt évem a kevés, inkább az a méltóságteljes, fifikás, öntudatos nőiség hiányzik, amit nem tudok leírni, de egyik nő a másikon észreveszi.
De majd egyszer és akkor nagyon jó lesz nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.

De majd egyszer és akkor nagyon jó lesz nekem.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.