Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Fejjegy: grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegy: muskátli, jázmin, rózsa, indonéz pacsuli levél

Alapjegy: tonkabab, tömjén, szantálfa, pézsma, vanília

Julinka

2012. október 10.

Elég bánatos vagyok...Nagyon -nagyon vártam,s Medora,aki nálam "tévedhetetlen", s a fő bűnrecsábító:-)) olvasása után bedobbant a szívem,igen,itt van!Ő lesz az,akire régóta várok...Kipróbáltam.Bőrön.Már vagy ötször.... És brühühühü,hüpp-hüpp,rajtam illékony....:-(((((((A sok csodaszép leírás az illatról...Rajtam csak halványodott és néhány óra múlva,szinte semmi...:-(
A Mademoiselle,a Chance,sőt a Chance eau fraiche is végig velem van,lefekvésig.
Sajnálom,mert nagyon ígéretesen indul...Azért,még biztos egy darabig fújom minden egyes drogériás utamon,hátha... és tovább keresem őszi-téli szerelmemet.
Nem jogos az értékelésem,mert az illattal semmi baj,sőt!:-)csak rajtam nem működik,engem nem szeret!brühühü:-((((((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 10.

A Mademoiselle,a Chance,sőt a Chance eau fraiche is végig velem van,lefekvésig.

rozuska

2012. szeptember 19.

Megvolt a papíros tetsztelés, ott tetszett, nagyon is. Jött a bőrön tesztelés, de ott már nem tetszett annyira. Számomra a tipikus közepes illat, aminek érezni az árát, de a különlegességét már kevésbé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Judiit

2012. szeptember 18.

Jajj.... Kellett nekem megszimatolni ? :) Kellett hát. Első szimatra rögtön jött a gondolat, hogy igen.... végre.... megtaláltam !!!
Az illat szerintem modern még akkor is, ha a nagyok alapjai ott vannak benne. Nekem mélyebb, mint a Coco mademoiselle, viszont játékosabb, mint a Coco. Tökéletes. Rettentően tartós. Egy hete Noir illatú az óraszíjam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 18.

noeminagy

2012. szeptember 5.

fantasztikus

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

fantasztikus

noeminagy

2012. szeptember 5.

A Müllerben kipróbáltam és beleszerettem azonnal... ez az én illatom.

A Müllerben kipróbáltam és beleszerettem azonnal... ez az én illatom.

Angi

2012. augusztus 31.

Ma sikerult megillatolni. Nem csalodtam, o is egy csoda, rajtam eloszor a narancs, kesobb a tonkabab es a vanilia illata dominans. En egy igazi teli illatnak latom, meghitt es meleg, mint amikor egy fagyos este a kandallo elott forro csokit kortyolgatunk a kedvesunkkel. En nem erzem elegans, alkalmi illatnak mert szerintem o meghittebb annal, szinte magahoz olel. Elkepesztoen tartos. Nem ragozom tovabb, a maga nemeben tokeletes. En maradok a sajat kedvenc illatomnal (nr.19 poudre), de ettol fuggetlenul ot is szepnek latom. Talan azoknak tudnam a legjobban ajanlani, akiknek a "sima" Coco tul sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

ancsibancsi

2012. augusztus 21.

Első illatolásra megrettentem, azt hittem eltévedtem a női és a férfi részleg között. De adtam neki egy esélyt és nagyon nem bántam meg.
ISTENI
Annyira finom illat jött elő a kicsit maszkulin indítás után, hogy nem győztem a csuklómat szagolgatni. Én a bergamottot és a grapefruitot érzem rajta valamint egy olyan édes alapillatot, melyet minden Chanel parfümben érzek és még mindig nem tudtam rájönni, hogy mi ez az illat, mert valami csodás. Ez tesz minden Chanelt igazán Chanellé. Azt hiszem megtaláltam a hozzám illő parfümöt Coco Noir személyében, családnak le lett adva a rendelés.
Az tetszik benne. hogy kevésbé édes, mint a Coco Mademoiselle, az is isteni, de számomra ő a nagy Ő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

ISTENI

Yndre

2012. augusztus 18.

Nagyon kíváncsi voltam már erre a parfümre és a mai napon volt szerencsém megismerkedni vele... Kicsit féltem tőle, hogy nem fog tetszeni mert valami nagyon nehézkes illatra készültem amely viseléséhez még túl csitri vagyok. Már az első szippantás után fellélegezhettem, mert ugyan komoly illat, de mégis fiatalos. Én a fejillatban elsőre teljesen a Coco Mademoiselle illatát érzem, (vele nem vagyok annyira jó barátságban, de ez már másik sztori), miután ez elhalványul kellemesen édes illat marad órákig a bőrömön, a vanília határozottan érződik benne. Mindennapi viselésre én 30 éves kor alatt nem tudnám elképzelni. Nagyon alkalmi illat, magamon is csak kivételes alkalmakkor használnám kizárólag este vagy téli időszakban. Mivel nem vagyok túlságosan bulizós, eljárkálós típus így nem nagyon tudnám kihasználni. Míg vívódom ezzel, hogy mi legyen vele... talán majd télen kiderül. Addig semmiképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.