Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Krémes, E-vitaminnal dúsított szemceruza, praktikus satírozó-applikátorral a végén. Jelenleg 10 színben érhető el.

Kiszerelés: 1,1 g

Chanel Le Crayon Yeux Szemceruza ‘Vert Eden’
Ár: 5900 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: 2-3 allalommal használt, Helyszín: --, fizetés: A Bocskai út végénél, vagy Foxposttal

krszta

2013. január 26.

Tökéletes választás, ha arra használom, amire való! Nem kontúrozáshoz lett teremtve. :) Természetesen ahhoz túl krémes. Nem idióták a Chanel alkotói, ezt pontosan tudják. Kár, hogy egy - két felhasználó vásárlás előtt nem kér segítséget szakembertől, szakavatott, képzett eladótól, vagy legalább az internettől. :( Ha tudnátok, mi mire való, mit, hogyan ajánlott használni, talán kevesebbet csalódnátok, és levesebb keserű kritikát írnátok. Azt gondolom, jelen esetben nem a termékkel van hiba, hanem az előttem szólók sminktudásában. Amúgy egy vásrlás előtti egyszerű próba, egy csík húzása a kézfejre, és máris érzitek, ez krémes, lágy ceruza, nem arra való, hogy kontúrt húzzunk! Ez a ceruza nem vonalazásra való! Arra megalkotta a Chanel a Stylo Yeux-t, mely egy igazi long lasting liner, tehát pontosan ott marad, ahová kenem, pontosan olyan vastagságban, ahogy felviszem! Ja igen! A gumi a végén! A gumi szntén tökjól műkődik, azok kezében, akik tudják használni. Azt ajánlom, tájékozódjatok, mielőtt vásároltok, csajok! Nálam 5 csillag! Tökéletes termék, én évek óta örömmel használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2012. december 23.

Nos.... :) Ez a szemceruza sminkalapnak jó a felső szemhéjra! Mint már azt leírtam a vízálló változatnál (Stylo Yeux) ezt nagyon szépen el lehet kenni! Akkor ezt más is észre vette! :D Kontúrhoz a tartós változatát használjátok, viszont sminkalapnak tökéletes! A gumi szivacs a végén nem egy fültisztító pálcika!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 23.

Csuszkababa

2012. július 28.

Én is úgy vagyok vele, mint az előttem szólók. Senkinek nem ajánlom..Maszatolódik, meg próbáltam vele a felső szemhéjam tövét kihúzni, hát botrányos vége lett..:D Rövid idő múlva megduplázta magát egy centivel feljebb..A satírozója meg semmire se való, viszont az ajándék faragó príma. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Nikolszky

2012. április 7.

Nekem se jött be, túl zsíros, képtelenség szép vonalat húzni vele, a felső szemhéjamat összekeni, alul leolvad. Azt hittem minőséget kapok ennyi pénzért. Elloptak a neszeszerem, ezért nem kár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 7.

eyeye

2011. augusztus 24.

Bár elsőre nagyon bevált de utólag sajnos rá kellett döbbennem, hogy az előttem szólónak volt igaza. Amíg a felső pillasor fölé tettem minden rendben volt, ám ahogy a vízvonal is látótérbe került elindult a mászkálás. Ilyen árban ez megengedhetetlen. Hát nincs szerencsém a szemceruzákkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 24.

UnVraiAnge

2011. július 26.

Ez a ceruza a tipikusan "hogyan költsünk el sok pénzt 3 másodperc alatt hülyeségre" esete. Csúszik, kúszik, mászik, már amennyire egyáltalán látszik; a beépített satírozó pedig nem füstösít, hanem csak nemes egyszerűséggel leradírozza, amit nagy nehezen felvittem. Egy szó, mint száz, értékelhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.