Chanel

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: GossipGirl, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

999 Ft - Chanel Le Vernis Körömlakk (régi) - 36 fekete
Ár: 999 , Eladó: Micoka
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, XVI. Rákosszentmihály, fizetés: Személyes átvétel Bp. XVI. Rózsa utcánál lakcímen / XI. Hunyadi János út munkahelyen munkaidőben (7-15 óra között). Posta külön megbeszélés alapján.
Ár: 4000 + posta ktg. , Eladó: Kriszta0723
Állapot: új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost

andrea91

2015. október 25.

Annyira akartam szeretni, a színek, a szép üveg... De feladom. Nem vagyok problémás lakk szempontbol, nagyon sok drogérias is siman kielégíti a minőséggel szemben támasztott elvarasaimat. Igaz, összvissz három chanel lakkhoz volt szerencsém, szoval benne van az is hogy rosszul választottam - de egyiket sem szerettem. Hiába a szép szín, nem fednek jól, több réteg kene mint amennyi adott színhez indokolt/megszokott lenne, lassan szárad, és aztán max két napot bír. De az tényleg ilyen csillagos ég szintu határ, mosogatas hajmosas teljesen felejtos, elso ilyen megpróbáltatásnál megadja magát. Nagyon nem éri meg:( a szép szinek es a külcsín miatt kap két csillagot, semmi más értékelhetot nem tudok rola mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

biankacohen

2015. szeptember 26.

Az 535 May nevű árnyalatát birtoklom de nem vagyok elájulva tőle hiszen nem tartósabb mint egy bármilyen olcsóbb kategóriájú körömlakk.Csak a színe miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Regi84

2015. szeptember 9.

A Mediterranée, kék árnyalat van meg, nagyon szép, egyenletesen fed és nekem tartós is. A legjobban az ecsete tetszik, vékony és nagyon könnyű vele dolgozni. Ajándékba kaptam, ennyi pénzt nem adok ki szerintem soha egy lakkért, ezért 4.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

juditkaa70

2015. július 15.

Szép a színskálája,de sajnos nem tartósak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 15.

Szép a színskálája,de sajnos nem tartósak!

MaCsa

2015. július 1.

Gabrielle Chanel szerint, minden ruhához másik, hozzá illő körömlakk dukál. A színek gyönyörűek, utánozhatatlanok, viszont a tartósságuk....hát....
De ha belenyugszunk, hogy nem is erre lettek kitalálva, hanem hogy akár napjában többször lecseréljük a ruhánkkal együtt, a legszebb színekkel gazdagodhatunk! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Lena16

2015. május 25.

Tartós, egyenletesen szépen fed. Elég tartós nekem másfél hétig rajta maradt fedőlakk nélkül. Fedőlakkal már 3 hétig bírja, de szerintem egy ilyen árkategóriájú terméktől el is várható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 25.

BubuMaczko

2015. április 14.

Gyönyörű a színe, nem csíkosan, hanem egységesen fed. Két rétegben, fedőréteg nélkül majdnem egy hétig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

szeliger

2014. december 30.

2014/12/30
Expression (635) Klasszikus piros szín, nagyon szeretem ezt az árnyalatot. A lakk maga pedig kifogástalan minőségű, szépen terül, nagyon gyorsan szárad, egyenletes magas fényű és jó tartósságú. Ebben a színben egyértelműen öt csillagos termék, mindent tud, amit elvárok egy körömlakktól.
2014/04/07
Charivari (603) Vagány, vamp szín, amikor a napfény rásüt, akkor szépen kijön a lilás árnyalata, de egyébként szobában eléggé feketébe hajlik. Az egyik kamasz fiam meg is kérdezte, hogy "Mama, mi ez az emós lakk a körmödön?" Egy rétegben vállalhatatlan, két rétegben szép egyenletes a fedése, gyönyörű sima a felülete, jól terül és jól is tart. Pár nap után van csak kis körömvégi kopás, de akkor már úgyis lemosnám, mert munkahelyre nem merem bevállalni.
2014/03/06
Tapage(605) Az első Chanel lakkom, amivel igazán elégedetlen vagyok. A színe belopta magát a szívembe, igazi tavaszi szín, de a minőség igen gyenge. Nagyon sérülékeny a felülete, mintha nem keményedne fel teljesen a lakk és hajlamos lepattogni. Sajnos nem csak a köröm végéről, hanem amikor benyúlok táskámba, a cipzár megsértheti a lakkot és a köröm közepéről is lepattanhat egy kis darab. Biztos, hogy nem állott a lakk, hiszen az idei tavaszi kollekcióval hozták ki, de nagyon bosszantó, hiába a szép szín, elveszek egy csillagot.
2013/05/16
Starlet(575) Na ezért vagyok beleesve a Chanel lakkjaiba! Annyira eltalált nyári szín, nagyon-nagyon tetszik. Én nem használok se alaplakkot, se fedőlakkot, feldobom pár perc alatt és kész, kb. 2-3 napig hordom, aztán egy éjszaka pihenő a körmöknek. Gyönyörűen terül, két rétegben nagyon szép felületet ad, enyhe szatén fénnyel. Direkt napfényben is valami csodálatos. Állítólag limitált széria, de biztos vagyok benne, hogy majd jön másik tetszetős szín is. Még valami: ezektől a lakkoktól nem törik a körmöm, ellentétben csomó másik fajtával, úgyhogy az összetevői is megfelelnek, már amennyire egy körömlakkról ez elmondható.Továbbra is öt csillag.
2013/03/23
Szerintem ez így egy kalap alatt nem értékelhető, ahány szín, annyiféle minőség.
A 475 Dragon szuper, a klasszikus piros lakkok alapdarabja. Egy rétegben is tökéletes, alaplakk nélkül is csak alig színezi el körmöt, bírja a mosogatást is, két rétegben pláne szuper tartós.
Két jelenlegi nagy kedvenc még az 559 Frenzy visszafogott szine és az 533 April. Ezek egy rétegben semmit nem érnek, két réteg a minimum, de akkor nagyon szépek szerintem.
Gyönyörű szín volt üvegben az 557 Morning Rose, de nagyon sokat kínlódtam vele, nehéz volt felvinni,hogy ne legyen csíkos.
Szóval jó lenne, ha a véleményeket a különböző árnyalatokhoz külön is meg lehetne adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 30.

2014/12/30
2014/04/07
2014/03/06
2013/05/16
2013/03/23

bernikrém

2014. december 28.

hatalmas nagy csalódás.extrém színt válaszottam de egyáltalán nem volt tartós.fedőlakkal sem.a szín ami az üvegben különleges volt a körmömön nem volt szép sőt inkább csúnya,pénzkidobás volt:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

Dinakimou

2014. szeptember 22.

Jó pár Chanel lakkal rendelkezem, de meg kell mondjam, hogy a pár száz forintos Moyra-t ezerszer jobban szeretem. Alap, és fedő nélkül EGY MOSOGATÁSIG tart a lakk a körmömön....És nagyon sajnálom, mert a high-end márkák közül az egyik legnagyobb választéka neki van....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Hidratálók: Algae Extract