Chanel

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: GossipGirl, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 4000 + posta ktg. , Eladó: Kriszta0723
Állapot: új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
 Chanel Le Vernis - 608 Légéreté
Ár: 4000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

Madi

2014. augusztus 10.

Egy régebbi nude lakkom van, a színe nagyon tetszik, (331 Allegoria), még mindig teljesen jó az állaga és tartós is, 4-5 napot bír a körmömön két rétegben, fedőlakk nélkül, de van, amelyiken (kisujj, gyűrűs, hüvelyk) tovább is. A fénye sem kopik meg, pedig az én körmeimen aztán nyúzva van a lakk. Az ecsete zavar, jobbszeretem a vastag fajtát (mint pl az Astor lakkoké), de ezzel is ki tudom festeni csíkmentesen, ha nemis elsőre, de másodjára igen. Mindent összevetve, azért 7700 forintot nem ér. 4nél többet asszem nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

forraine.timea

2014. június 12.

Két árnyalatot kaptam ajándékba, de mindkettő nagy csalódás volt. Az egyik egy nude szín a másik pedig piros. Próbáltam magában, majd alap és fedő lakkal is, de nagyon hamar lepattogott a körmeimről. Egy ilyen árkategóriás terméktől sokkal többet vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

lumitaivas

2014. április 24.

Gyönyörű színek, szörnyű minőség. Összevissza repedezik. :( Kár, mert olyan szépek. Nekem 3 van, és mindhárom csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

annama

2014. március 7.

Egy mély vörös árnyalatot használok már több mint egy éve, és még mindig ugyanolyan folyékony, mint amikor megvettem. Egy rétegben is szépen fed, gyorsan szárad, és kevésbé gyakorlott ön-manikûrösként is könnyen tudok vele dolgozni. Ami pedig a tartósságát illeti, 2, max. 3 nap. Pont mint a színes OPI lakkjaim. (Tartósságban legújabb felfedezettem egy lancome lakk, több mint egy hétig meg sem moccant a körmömön, szinte már ijesztô volt..., igaz, nem ennyire színes, inkább francia manikûrös, áttetszô). Tegnap megvettem a chanel blue boy árnyalatot is (fájó szívvel, mert még mindig 7000 Ft körül van), de már régen szemeztem vele, és azóta le sem tudom venni róla a szemem, annyira eszméletlen az a kék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

eva.nemeth1978

2014. március 6.

Az egyetlen olyan lakkom, amit 4(!) év után is tudok használni. Klasszikus vörös árnyalatban vettem (18as Rouge Noir) és a mai napig körömlakk. Nem száradt be, nem nyúlik, rendesen kenhető. Egy rétegben is teljesen vállalható, két rétegben tökéletes. Tartósság tekintetében: egy rétegben kb. 2-3 nap után látom kopni a körmeim végét, de nem hercegnő módjára élek, dolgozom,mosogatok, szóval átlagos igénybevételnek vannak kitéve. Drága? Igen. 4 éve sem volt 7000 alatt. Viszont: néha ennyi luxus mindenkinek jár. :) Az pedig, hogy ennyi idő után is ugyanazt nyújtja, mint az elején, számomra ismét bebizonyította: a Chanel az Chanel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

Lassunyuszi

2014. február 18.

Az Élixir árnyalatot vettem meg kemény 7500 pénzért. Drága? Igen! Megéri? Igen! Tökéletesen fed egy rétegben, tökéletesen terül, nem folyik, nem csöpög, könnyű vele szépen és precízen lakkozni, gyönyörű a csomagolása, iszonyat hamar szárad.
Tartósságra olyan nekem mint egy OPI, Orly kb. de többet nem is várhatok egy körömlakktól, akárhogy is, ez nem géllak, így nyilván nem fog 4, max. 5 napnál többet bírni. Aki azt írja, csak egyet bírt, az sajnálatos, biztos itt is vannak különbségek a színek között. Vagy lehet, hogy a régebbi kollekciók rosszabbak voltak? Mindegy nálam 5 csillagos, s biztosan nem ez az utolsó chanel lakkom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

arwena

2013. december 21.

Én nagyon szeretem az ecsetjét és az állagát, könnyű felvinni, relatíve gyorsan szárad. A színei szerintem is gyönyörűek és különlegesek. Tartóssága a fedőlakk függvénye, régebben volt hogy 2-3 napnál nem bírta tovább, mióta jobb minőségű fedőlakkot használok, ez is kibír hibátlanul 4-5 napot (meg a többi körömlakkom is), és azután is diszkréten kopik. Szóval nekem ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 21.

sortemaner

2013. november 3.

Egy napot sem bír ki és máris lepattog fedőlakkal együtt. A színei ugyan szépek de egyáltalán nem tartós és nem is szárad. Ahogy a körmöm kinéz ez a lakk kb.100 ft-ot ér

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 3.

Maggie

2013. október 10.

Alkalmam volt 3 lakkot is beszerezni az eredeti árához képest iszonyatosan olcsón, és nem bántam meg. Az állaga és tartóssága mindegyiknek más, én mondjuk használok alap- és fedőlakkot mellé, így mindegyik kibírt 4-5 napot simán. Nekem mindhárom darabom egy rétegben már jól fed, kiemelkedő a mostani kollekcióból az Élixir árnyalat, csodás színe van, és egyetlen rétegben tökéletesen fed! Szerintem jó az ecsete is, vékony, de ezzel igazán precízen lehet dolgozni, és nem nehezíti a felvitelt, mert szépen terülnek a lakkok.
Az biztos, hogy a varázsuk a színválasztékban van, mindig csodálatos színekkel rukkolnak elő, amilyeneket még soha sem láttam más márkánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

andrea.horvath79

2013. szeptember 23.

Gyönyörü színek, botrányos minőség! Általában elfogult vagyok a Chanellel, de a körömlakk úgy kivágta nálam a biztosítékot, amire nincs mentség.
1. A lakk túl folyékony, nehéz a megfelelő mennyiséget felvinni a körömre.
2. Az ecsete nagyon amatőr, hosszú, vékony, nehéz vele festeni.
3. Egyes árnyalatok csíkoznak és buborékosak.
4. Lassan szárad.
5. Alap- és fedőlakkal is másnap nagy darabokban pattogzik.
Ez a lakk tényleg csak arra való, hogy az ember mondjuk egy randira kifesse a körmét, aztán utána már moshatja is le.
A legutóbbi lakkom az őszi- téli limitált szériából való Rosé Moire, tényleg nem ajánlom senkinek.
High endből a Diort ajánlom szívvel, mert azoknak is legalább ilyen szép színei vannak, de minőségre pont ellentéte a Chanelnek.
Két pontot adok, de csak a színek miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

1. A lakk túl folyékony, nehéz a megfelelő mennyiséget felvinni a körömre.
2. Az ecsete nagyon amatőr, hosszú, vékony, nehéz vele festeni.
3. Egyes árnyalatok csíkoznak és buborékosak.
4. Lassan szárad.
5. Alap- és fedőlakkal is másnap nagy darabokban pattogzik.
Két pontot adok, de csak a színek miatt.

Hidratálók: Algae Extract