Chanel

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: GossipGirl, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

999 Ft - Chanel Le Vernis Körömlakk (régi) - 36 fekete
Ár: 999 , Eladó: Micoka
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, XVI. Rákosszentmihály, fizetés: Személyes átvétel Bp. XVI. Rózsa utcánál lakcímen / XI. Hunyadi János út munkahelyen munkaidőben (7-15 óra között). Posta külön megbeszélés alapján.
Ár: 4000 + posta ktg. , Eladó: Kriszta0723
Állapot: új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost

Heiky

2013. szeptember 5.

Nekem az Emprise van meg és nagyon szeretem! Mivel egy világos szín, én két réteget használok belőle, de ez nem von le sokat a tartósságából. Nekem 4 napig tökéletesen bírja- ez nálam nagyon jó, a körmeim minősége miatt- szóval én nem csalódtam benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

vanett

2013. augusztus 10.

Borsos ára alapján extrém tartósságot feltételeznénk, de - sajnos - egyetlen nappal sem bírja tovább, mint low end társai. Nagy csábereje a színkészletben van (legalábbis nálam).
A lakk állaga miatt könnyen felvihető, jó ecsete van, már 1 rétegben is mutatós - igazából ezt más is tudja.
Hogyha elcsábulunk, ne szidjuk magunkat az ára miatt! Legyünk előre tisztában azzal, hogy a két szépen ívelt C-ért fizetünk leginkább meg a franciásan sikkes design-ért plusz a lelkünknek a luxusérzetért. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Katakatica

2013. július 2.

Nagyon szeretem ezt a lakkot. Szépen fed, tartós, jó az ecsete, szép a fénye és gyönyörű színekben kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 2.

GossipGirl

2013. június 29.

'Fracas' (571) árnyalatban van meg. Az árát szerintem nem kell megmondanom, természetesen elég húzós... A lakk gyönyörű mélyrózsaszín színű, egy rétegben is elég lenne felkenni, de kettővel az igazi. Két, három napig bírta kopás nélkül (fedőlakkot sosem használok), de nekem ennyi idő pont elég, úgyis mindig hamar megunom a lakkokat. De viszont, a legmeglepőbb számomra, az maga az állaga. Imádom felkenni, annyira jól terül és az se baj, ha vékony az ecsete, olyan jól lehet vele dolgozni, hozzá pedig eszméletlen gyorsan szárad meg a lakk. Kedvenc lakkom lett. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 29.

diana35a

2013. június 18.

Nekem a 08-as Pirate szín van meg, gyönyörű csillogó, nem tolakodóan vörös van benne egy kis cseresznye szín is. Szerintem minden körömlakk lejön 1-2-3 nap alatt. Én egy rétegben szoktam kenni, két rétegben már túlzás, valahogy leolvad a körmömről. Az ára drága, 7500 forint, van egy 529-es Graphite- az halvány, szürkés-zöldes csillogó, nehéz leszedni, lemosóval, többet nem venném, de mivel idényszín nem is lesz.
A Max Factor is van ilyen jó 2000-ért. De azért a Chanel színei gyönyörűek, elegánsak, csak nagyon drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

floracska6

2013. május 27.

lakótársam lakkját próbáltam, Vendetta árnyalatot (én nem adok elvből 6000 Ft-ot egy lakkért), hát mit mondjak borzalmas ereje van a marketingnek! Hogy emberek 20-szorosát kifizetik egy Essence körömlakknak annak érdekében, hogy ugyanazt (de rosszabb) hatást elérjenek. Nekem nagyon hamar elkezdett kopni, már a második nap. Ár/érték arányban mínusz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

FEV

2013. április 23.

3 színben vettem: Red Royalty, Graphic Berry és Psychedelic Orange. Mindhárom tökéletesen fed 1 rétegben. Az ecsettel én könnyen dolgozom, szeretem. 3-5 napot bír ki a körmömön - ami nálam nagy szó, mert a puha körmeimről általában már másnap lepattogzik a lakk. Ezt 4 nap után azért kell lemosni, mert a végeknél olyan 1 mm-nyi részen lekopik. Hátránya, hogy ha nincs elegendő lakk az ecseten festéskor, akkor hólyagos-recés lesz a körmön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 23.

micsodacicalany

2013. április 15.

Nekem egy bordós-vöröses, enyhén csillámos szín van. Igaz, csúnyán vittem fel, kicsit nehéz vele dolgozni (túl folyós), de 4 napja kopásmentes (alap vagy fedőlakk nélkül). Egy rétegben nem jó, kettőben szép, csak lassan szárad, így belenyúltam. Az eredeti ára még a 13 ml-hez képest is sok, én jóval olcsóbban vettem, de akkor is csak négyes, mert ennyi pénzért én mindent elvárok egy körömlakktól: szép szín, tökéletes fedés, könnyű felvitel, gyors száradás, tartósság. Lehet, nagyravágyó vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

styList

2013. április 7.

Gyönyörű színek, mindig előrukkolnak vmi különlegessel, amit aztán hipp-hopp már koppintanak is, de silány minőség. Igaz színenként változó a minőség, de akkor sem jó és jobb, hanem silány és silányabb....
Összehasonlítási alapok: YSL, OPI, Orly, Essie

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 7.

Összehasonlítási alapok: YSL, OPI, Orly, Essie

lindy08

2013. február 1.

Nagyon szeretem a Chanel lakkokat, Tény,hogy nem tartós de ne felejtsük el hogy nem a magyar embernek készül első sorban akinek a legfontosabb egy lakkban a tartósság! A márka francia, a fő célcsoport ők. Egy francia nőnek akár naponta más színű a körme, attól függően milyen ruhát viselnek éppen...bárcsak én is megtehetném...:)
Azt gondolom színekben a Chanel verhetetlen!!! Annyira egyedi színeik vannak, máshol ilyet nem találsz! Még a kínaiak sem tudják leutánozni!:D Éppen az új 2013-as tavaszi Fracas-t tesztelem. Nálam 5-öst kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Hidratálók: Algae Extract