Chanel

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: GossipGirl, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

999 Ft - Chanel Le Vernis Körömlakk (régi) - 36 fekete
Ár: 999 , Eladó: Micoka
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, XVI. Rákosszentmihály, fizetés: Személyes átvétel Bp. XVI. Rózsa utcánál lakcímen / XI. Hunyadi János út munkahelyen munkaidőben (7-15 óra között). Posta külön megbeszélés alapján.
Ár: 4000 + posta ktg. , Eladó: Kriszta0723
Állapot: új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2012. december 23.

Őszinte leszek...! (ami erősen jellemző rám!) :) Sminkmester és maszkkészítő vagyok, szerelmem a Chanel! Persze vannak sminktermékek amik nem a legjobban sikerültek, de mindenhol van! Azt nem kell használni! :) Na ezt a körömlakkot csak a ,,szerelem" miatt használom! És bűn, agy már megszállottság, hogy több színem is van.... Hát.... 13. :) Nagyon imádom az állagát, csak úgy siklik a körmön, egy élmény... De ennyi pénzért.... :(( Tartós, de nem jobb mint egy 1500-2000 Ft-os OPI körömlakk! Ez csak fanatizmus...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 23.

poppy

2012. december 8.

217-es Splendeur van meg, nagyon könnyen kenhető, gyorsan szárad, akkor használom, ha nincs kedvem sokat pepecselni a lakkozással. Szép erőteljes szín, viszont nagyon hamar kopik a köröm végén sajnos. Ezért, és az ára miatt is csak 3 csillag... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

ronicic

2012. november 21.

Az én körmeimen ugyanannyit bír, mint pl. egy 150 Ft-os lakk a kínai boltból, a fedése pedig egy rétegben szörnyű, ezért a horribilis ára miatt csak 1 csillagot érdemelne. 2 csillagot azért kap, mert különleges, szép árnyalatokban kapható. Nekem a Miaimi Peach van meg, ami egy nagyon-nagyon szép barack szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 21.

anissa

2012. augusztus 25.

Már a 4. Chanel lakkomat sikerült beszerezni,a May halvànyrózsaszín árnyalatot. Tökéletes a fedése,két rétegben,alap és fedőlakk nélkül már harmadik napja szépen tart! Szerintem itt is,ahogyan a MAC lakkoknál, a színtől függ az àllag. A halványabb tejes színek, köztudottan nehezebben kenhetőek. Igaz ennyi pénzért nyugodtan hàboroghat emiatt az ember. Mindenestre a Graphite árnyalat és a Péridot a következő áldozatok,mindkettő nagyon szép és az első próbán átestek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

eo

2012. augusztus 20.

Egyetlen Chanel lakkom a Black Pearl árnyalat, gyönyörűen színjátszó, gondoltam befektetek. Azt kell mondjam, nem rossz, de ennyi. Ennyi pénzért sokkal többet vártam. Viszonylag hamar elkezdett lepattogni. Még csak egyszer próbáltam, úgyhogy meglátjuk, talán lesz még jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

eniko425

2012. július 30.

Egy nyerményjáték szerencsés nyerteseként próbálhattam ki egy chanel lakkot, de sajnos nagyot csalódtam benne. Egy rétegben szinte nem is érvényesül a szín, két-három réteg kell a szép fedéshez. Emellett felkenés után második napon a fele le is pattogzott... Semmivel sem jobb, sőt talán rosszabb, mint olcsóbb társai, itt is csak a márkát kell megfizetni :( (még szerencse, hogy nyertem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

szilvi

2012. július 7.

Júniusban csakis a June árnyalatot szerztem be..szerelem volt az első látásra.Én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a körömlakkal, egyedüli hátránya, hogy drága. Mivel manikűröshöz nem járok, és az ára kb 4-5 manikűr, nyugodt szívvel vásároltam meg. A színe csodaszép és 4-5 napot simán kibír. Nem vásárolok sok körömlakkot, de ami van, az legyen szép árnyalatú. Nekem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

lafillevoisine

2012. július 5.

A sok-sok Tumblr-es és egyéb divat/szépség blogos kép után, végre én is beszereztem a Rose Confidentiel-t (491). :) Imádom a színét, szinte mindig ezt hordom. Gyönyörűen fed és könnyű felvinni, de 3-4 nap után elkezd sötétedni és nem túl szép árnyalatokat felvenni :S (bár ez lehet, az én körmöm hibája). Még kutatok a tökéletes alap- és fedőlakk után, remélem azok használatával tovább bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

lil

2012. július 4.

Én imádom ezt a koromlakkot! Két világos árnyalat is megvan, nagyon jól fed és nem csíkos. Én soha nem használok sem alap- sem fedo lakkot, de simán kibír egy hetet. Számomra orok kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

orsoborso007

2012. június 9.

Tavaly tavasszal meg voltam hülyülve a Mimosa (sárga) árnyalatért, aztán nyárra befektettem egybe. Azt kell mondanom nagy csalódás volt, csíkosan szárad még két rétegben is és egy két napig bírja fedőlakk segítségével.
Azóta is használom, bár inkább csak alkalmakra, mindennapos használatra nem vált be. Nagyon sajnálom, mert a többi árnyalat is gyönyörű, de ezért az árért sokkal jobb minőséget is elvárok, nem csak a szuper színt. Viszont a lábamon tovább bírja.

update: A tavalyi csalódás után eszemben sem volt több Chanel lakkhoz nyúlni, de a színeiről továbbra is ódákat zengtem, így a férjem meglepett a Rose Exuberant 519-es árnyalattal. Egy nagyon szép sötét pink színről van szó.
Amiért updatelek, mert ez a Mimosaval ellentétben gyönyörűen fed egy rétegben, csíkozás nélkül. Ugyanazt az alap- és fedőlakkot használtam, most már csak a tartósság próbáját kell kiállnia. +1 pont a fedésért és ha tovább tart 2 napnál (az én körmömön mostanság ennél tovább egy lakk sem bírja, ártól függetlenül), akkor kap még egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Hidratálók: Algae Extract