Chanel

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: GossipGirl, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 4000 + posta ktg. , Eladó: Kriszta0723
Állapot: új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
 Chanel Le Vernis - 608 Légéreté
Ár: 4000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

toszkana

2012. május 30.

Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak. Minden esetben alaposan előkészítem a körmeimet a lakkozáshoz ez megteremti azt az alapot, hogy a körömlakk tartós legyen. Ennél is így teszek, így a Chanel lakk nálam 4-5 napig bírja fedőlakk nélkül!!! Ez az egyetlen lakk, ami 5 év után az eredeti állapotát őrzi még mindig, besűrűsödésnek még a nyomát sem tapasztalom. 3 üveggel van belőle ( Morocco, Shanghai Red, Gold Shimmer) utóbbi kettőt a www.hellomonday.hu-tól rendeltem akcióban 2db-ot 2590- Ft-ért!!!!!!!! A Morocco színűt anno 5 éve a Marionnaud-ban vettem 6 ezer forint körüli áron. Mindhárom tökéletesen fed két rétegben!!!! Szép színek, tartósság, az ecsettel is jól lehet dolgozni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 30.

Lini

2012. május 26.

Megvettem életem első és egyben utolsó Chanel lakkját...
Gyönyörű a színe, de nagyjából itt ki is merült a pozitív vélemény. Az ecset nekem vékonynak tűnik, jobban szeretem a szélesebbet. A lakk állaga túl híg, két rétegben is csíkoz, három kell a normál fedéshez. Pedig nem világos színt vettem, a Miami Peach van meg. Nekem nem éri meg a küzdés, hiába a szép szín, biztosan nem fogom újra megvenni. A szép szín miatt gondolkodtam a három csillagon, de a minősége miatt csak kettőt érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 26.

Megvettem életem első és egyben utolsó Chanel lakkját...

eszter85

2012. április 23.

Mindig elcsábulok a meseszép színei miatt, de sajnos pénzkidobás. Hihetetlen, de órák alatt lepattog, jobb esetben egy napig bírja! Bármelyik olcsóbb kategóriás lakk tovább bírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 23.

karacsonyikaktusz

2012. április 23.

Elég nagy csalódás, maximum két napig bírja két rétegben, fedőlakkal (!) és a színe (Barcelona Red) sem olyan, mint amilyet az üveg alapján vártam. (Nem csúnya persze, de ennél szebb hasonló árnyalatú piros van a L'oréal portfólióban is..)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

karli

Korcsoport: < 18
2012. április 16.

Egyszer csábultam el a holographic szín miatt, ilyet még soha nem láttam ez előtt, meg kellett vennem. Szerintem nagyon könnyű vele lakkozni, szuper az ecset, már egy réteg is jól fed, két réteggel csodás, más csillámos lakkal ellentétben lemosni sem rémálom, viszont a tartóssága nagyon gáz /ezért könnyű lemosni :D/. Még fedőlakkal csak csak, de nélküle már pár óra múltán kopik a köröm egész felületén. Egyébként nincs az a szín amit nem lehet megtalálni olcsóbb márkában.
Mivel ez egy különleges szín, adok három csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2012. április 16.

Mivel ez egy különleges szín, adok három csillagot.

Satine

2012. április 5.

A top10 csalódás egyike. Csodálatos színei vannak, trendteremtő és luxusérzésű - egészen addig, míg nem kell felkenned. Apró ecset, nehezen szárad, csíkoz és már-már órák alatt lepattog. Semmi olyat nem ad, amit egy körömlakktól elvárnék. Ennyi pénzért egyszerűen nem éri meg. Ha valaki Chanelt akar birtokolni, ne lakkot vegyen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 5.

albertinablogg

2012. március 18.

Teszteltem kétféleképpen. Elsőként alapozó lakkal és fedőlakkal, és ezek nélkül. Nekem mindkét esetben megállta a helyét, az alapozó lakk hiánya esetében sem színezte el a körmeimet (Vernis - April árnyalat).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

albertinablogg

2012. március 13.

Szerintem zseniális! Nagyon tartós, a színek pedig nagyon szépek, széles a választék. Abszolút nyerő és szerintem az árát is megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

lipstick

2012. március 8.

Nagy elvárásokkal vettem meg. (az ára miatt)
Nekem csalódás volt, hamar lepatogott, és több réteg szükséges, ahhoz, h intenzív legyen a szín!
Csak remélni tudom, hogy hibás volt a termék és a többi jól teljesít! Ennek ellenére még mindig a kedvenc márkáim közé tartozik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 8.

Nagy elvárásokkal vettem meg. (az ára miatt)

M. Noémi

2012. február 21.

Szerintem nagyon jó, igaz két réteg mindenképp kell a körmeimre, viszont jól bírja a strapát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

Hidratálók: Algae Extract