Chanel

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: GossipGirl, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 4000 + posta ktg. , Eladó: Kriszta0723
Állapot: új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
 Chanel Le Vernis - 608 Légéreté
Ár: 4000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

knifeofdreams

2012. február 6.

Ma tettem rá a kezem a Chanel 2012-es tavaszi kollekciójának barack színű lakkjára, a June-ra (539), és el vagyok ájulva tőle :) Mióta megláttam ezt a lakkot, alig vártam, hogy végre nálunk is megjelenjen a polcokon, teljesen beleszerettem, és nem okozott csalódást. Ez egy annyira vidám szín, nagyon szép barackos, tavaszi hangulatú, visszafogott árnyalat, de azért valahogy mégis vonza a tekintetet.

Maga a lakk jó minőségű, nagyon gyorsan szárad, két rétegben fed. Tetszik, hogy a lakk csomadolásának felső része lényegében csak egy kupak, és alatta egy jóval kezelhetőbb méretű ecsetvég található. Az egyetlen dolog, ami nekem szokatlan volt, az a vékony ecset, de lehet azért, mert télen szinte csak IsaDora Wide Brush lakkokat használtam. Ettől függetlenül gyorsan halad vele a lakkozás. A tartósságáról majd pár nap múlva beszámolok. Tudom, hogy szédítő ára van, de egy-egy különleges színért megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

Spengi

2012. február 6.

A 483-as, Vencetta (sötétlila) árnyalatot használtam. Két rétegben fölkenve egy hetet kényelmesen kibírt pattogzás nélkül. Lemosni gyerekjáték volt, nem fogta meg a körömágyam bőrét, ahogy sok más élénk színű körömlakk teszi. Nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

lollypoppy

2012. február 2.

Korrekt körömlakk, de az árához képest a márkanéven kívül semmi pluszt nem nyújt az olcsóbbakhoz képest. (Najó, szép a csomagolása.) 505-ös Particuliere színűm van, több mint egy éve használom és nagyon jól tartja magát, egyáltalán nem sűrűsödött be. Az ecsete könnyen használható, pont jó a mérete, és két rétegben szépen fed. Mindig kenek rá fedőlakkot, ezért nem tudom, önmagában mennyire lenne tartós, így sokáig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Csalódtam benne. Nem vagyok megelégedve vele, főleg hogy ilyen drága és nagy márkáról van szó. 2-3 rétegben fed szépen csak. És kb. 2 napig bírja csak a körmömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Julinka

2011. november 16.

Mérhetetlenül csalódott és dühös vagyok (magamra).Kb 7-8 hónapnyi dilemma után ma enyém lett vágyaim netovábbja:az 515-ös árnyalat,ami a péche nacrée névre hallgat.Rendszerint nem szoktam ennyit hezitálni,de ennyit kiadni körömlakkra sem.De ez a szín annyira és mérhetetlenül az volt,amire vágytam és nem sikerült más márkákkal pótolni(egy KIKO-t vettem nyáron hasonló árnyalatban,de nagyon pattogzik),úgy döntöttem,megérdemlem.Meg aztán gondoltam,bármi is lesz,egyszer az életben kell egy Chanel-lakk érzés.:-) És nem fogtam gyanút az üzletben!Nem tekertem le a teszter fejét...Egy szó mint száz:kicsi az ecset,3-4 réteg kellett,hogy teljesen fedjen(oké,ez egy világos árnyalat),nagyon kínlódva festettem ki szépre a körmöm.Pedig úgy gondolom,nincs gond a kézügyességemmel.Ráadásul úgy éreztem,sűrűsödős fajta,tudjátok,amelyik ha nincs rögtön visszadugva-ami nem volt ugye,mert küzdöttem:-)A tartósságra még visszatérek,az kiderül a következő napokban.A két csillag a gyönyörű színért megy,ami továbbra is pont olyan,amilyet szerettem volna:-)))Most menek,kicsit sírdogálok:-D

Kiegészítek.Nem lett tartós...De igazából sejtettem...Azt hiszem nemesem többet ebbe a csapdába,azóta vettem is egy OPI-t,ami 4 napja meg sem rezdül a körmeimen:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 16.

Moonee

2011. november 7.

Meg voltam őrűlve a 491 Rose Confidentiel árnyalatért, ezért sikerült egyet beszereznem belőle. Nem bántam meg, mert nagyon szép és különleges árnyalat. Két rétegben fed igazán szépen, de ez minden körömlakkra igaz szerintem. Könnyű az ecsettel dolgozni, szuper az állaga, a tartóssága átlagos.
És imádom a csomagolást! Nem bántam meg a borsos ára ellenére sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

És imádom a csomagolást! Nem bántam meg a borsos ára ellenére sem.

kismag

2011. október 29.

Messze a legjobb körömlakkom. Ajándékba kaptam. Azt hiszem 6-7 ezer Forint körül van az ára, valószínűleg ennyiért sosem venném meg, annyival nem ad többet mint az olcsóbb társai, de minden esetere szuper lakk. 159-es Fire szín van meg és imádom, van egy nagyon enyhe csillogása, de se nem csillámos, se nem gyöngyházas. Szupertartós és egy rétegben tökéletesen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 29.

Hidratálók: Algae Extract