Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Fejjegyek: neroli, galbanum, mandarin narancs

Szívjegyek: írisz, jázmin

Alapjegyek: tonkabab, pézsma, vetiver

10ml Fújós Chanel No.19 Poudre
Ár: 4200Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: -, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, ajánlott posta, FoxPost
Fújós Chanel No.19 Poudre
Ár: 1.700,- Ft +posta , Eladó: Bigris
Állapot: 5 ml/kép, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Személyes átvétel Békéscsabán, vagy előre utalás után postázom
Tubereuse

2018. február 13.

Csodás íriszes pézsma. Az indítás kábító a galbanumtól, de aztán... Mmm.
Jó a párhuzam az Infusion d’Irisszel, mert van egy EdP Absolue-m. De a hasonlóság csak a kifújásig tart utána merőben más a két koncepció.
Bár, nincs az összetevő listán, de ott vannak mélyen a Chanel-es aldehidek is, és azokra jellemző elegáns vonal.

Jajj, nagy a szerelem. 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Csodás íriszes pézsma. Az indítás kábító a galbanumtól, de aztán... Mmm.

Jajj, nagy a szerelem. 10/10

havana74

2018. január 1.

Sajnos nem tudom elviselni magamon, az írisz és a púder így együtt szinte fojtogat. Idősebb koromban sem gondolom, hogy jobban tetszene. Volt belőle egy nagyobbacska teszterem, ami 10 ml-nként elkopott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 1.

dalma92

2017. december 28.

Tudom, most az írisz a menő. Rég rákattantam én is. Még tusfürdőben is vadászom az illatát. Törékeny, légies, elegáns.
Nos első szaglásra picit becsapva éreztem magam a Poudre-vel kapcsolatban, mert nagyon hasonlónak éreztem az Ötöshöz. Már ott is írtam, rajtam nagyon erősen érződik abból az írisz, talán ezért olyan finom rajtam. Persze második alkalommal már kiszagoltam a különbségeket, ma pedig már nem érzem annyira hasonlónak.
Egy leheletnyivel kevesebb édességgel még jobban szeretném, szóval érdekelne a sima No19...
Nem tudja ez a parfüm sem letagadni, hogy Chanel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Nem tudja ez a parfüm sem letagadni, hogy Chanel.

zsebibaba

2017. október 19.

Imádom a púder illatokat, de ez számomra nem az:( Nekem ez egy dohos illatkavalkád......, hányingerem lesz tőle:( Nagyon nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 19.

tillisilli

2017. október 12.

Emlékszem amikor kijott ez az illat., gyakran osontam be a Müllerbe, hogy magamra fujjantsam, a teveszínű szövetkabátomra konkrétan, szőrgallérral, es nagyon dívának ereztem magam.
Aztán evekre feledesbe merult, vagy nem voltam diva, vagy a hangulat volt màs.... most egy reptéren kiprobaltam ujra, es gyönyörű, edes, krémes puderes illatfelhőben utaztam, es hianyzott hogy nem 12 centis a cipőm sarka...

Az egyik itteni eladotol vettem ket 10ml-es fujosat, mivel az illat eleg eros, tartos es keves kell belole, ez boven eleg is lesz.

Ahogy írtam, nekem dívás illat, magas sarkúhoz, prémgallérhoz es bőrkesztyűhöz. Édes, krémes, de fennkölten nem cukrosan. 70 éves korban is simán fogom tudni hordani. Mélto a markahoz, abszolut tartosnak erzem, de mertekkel hasznalva nem tolakodo. (azert egy fujasnal többel mar embertarsaink megmergezeset kockaztatjuk liftben ill taxiban)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Kacuprof

2017. szeptember 11.

Egy 10 ml-es mintám van belőle, amit tavasszal vettem. Minden cseppjét féltem, még mindig van egy picit. Érdekes, hogy ebben az első pillanatban locsolókölnire emlékleztető illatban éreztem magam eddig a legjobban... Jó érzés viselni, nagyon tartós és ez valóban púderes, finom virágillattá változik rajtam. Feltűnő, nagyszájú nőkön elképzelhetetlen számomra. Nyáron nem nyúltam utána, egyszerűen nem éreztem, hogy szívesen használnám, de eljött az ősz és megint előkerült.
Nagyon szeretem. Egy üveggel be fogok szerezni belőle, azt hiszem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Nagyon szeretem. Egy üveggel be fogok szerezni belőle, azt hiszem...

nashko77

2017. szeptember 9.

A legszebb Chanel parfüm, amit valaha próbálni volt szerencsém. Tiszta, üde írisz, szinte mintha csak a virághoz hajoltam volna, a leveleivel együtt. Nem füstös, mint a Prada írisze (amelybe pont a mintácskám végére sikerült menthetetlenül beleszeretni ._.) , de elegáns és nagyon szép. A 4 csillagot a tartóssága miatt kapja, nem az ára miatt, bár nekem az is túl magas kissé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Chrissy

2017. április 25.

Nagyon különleges parfüm. A gyengém a Chanel márka, több illatát is birtoklom (és még többet szeretnék!). Most mégis csúnya dolgokat fogok írni, de a vállaim közé behúzott fejjel és mély tisztelettel a márka felé. Szóval elsőre locsolókölni. Nincs mit szépíteni rajta, ezt érzem. Tömény, nyanyás, zöld, virágos, citrusos. Egy katyvasz. Nem is értettem mi ez a Poudre elnevezés meg a sok csillag itt a KM-en. Abszolút locsolókölni volt, olyan szaga volt a csuklómnak, mint a hajamnak meg a ruhámnak húsvét hétfőn, amikor már minden férfi családtagom + az összes szomszéd meg haver meglocsolt valami rejtélyes összetevőjű és származású kölnivel. Erősen gondolkodtam róla, hogy megelőzendő egy több órás migrént le is mosom, de szerencsére ez elmaradt. Szerencsére, mert kis idő múlva teljesen megváltozott az illat és a csuklóm úgy vonzotta az orromat, mint a méhecskét az illatos virág. Nagyon szép, gyönyörű parfüm lett belőle, egy igazi Chanel. Elegáns, minden ízében luxus, kifinomult női illat. Púderes, de kicsit virágos is, lágy, üde. Nem hasonlít a többi púderes illathoz. Nem poros.
Nagyon megnyugtató viselni. Mint egy kellemes, meleg, nem szorongató ölelés, amiből árad a szeretet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

kjancsa67

2017. április 4.

Sokáig és többszöri nekifutással teszteltem. Eleinte agresszíven zöldnek éreztem kifújáskor, ami miatt nem zártam a szívembe. A púderességét mostanában fedeztem fel -talán miután elolvastam, hogy a szívjegyben írisz van De mivel nagyon vágytam megszeretni, betörni, kitartó voltam és most végre szereztem egy nagyobb mennyiséget, de hiába használom napok óta, még most sem sikerült megfejtenem, vajon melyik időjárás kedvez neki.
Finom, finom, de ahhoz képest, hogy Chanel parfüm....Nem érzem magamon. Nem tartós. Nem nagy hatókörű. Abszolút nincs "Chanel-érzés", sajnálom, hogy ezt kell írnom róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 4.

ernestina

2017. április 3.

Álom illat, ajándékba szeretném adni, de sajnos annyira gyorsan elillant hogy elbizonytalanodtam. Magamon is abszolút el tudom képzelni. Fent van a listámon, de még nem győzött meg teljesen, viszont jár a max. pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Citral, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.