Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Fejjegyek: neroli, galbanum, mandarin narancs

Szívjegyek: írisz, jázmin

Alapjegyek: tonkabab, pézsma, vetiver

10ml Fújós Chanel No.19 Poudre
Ár: 4200Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: -, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, ajánlott posta, FoxPost
Fújós Chanel No.19 Poudre
Ár: 1.700,- Ft +posta , Eladó: Bigris
Állapot: 5 ml/kép, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Személyes átvétel Békéscsabán, vagy előre utalás után postázom
Lencseee

2017. március 7.

Jaj, de sok minden van ebben az illatban! Tudni kell viselni. Ha ez megvan, valami csoda!
update: idén télen csak szert tettem egy üvegcsére. Nagyon jó döntés volt! Tökéletesen érvényesül rajtam, szeretem viselni. Sőt, azt hiszem, melegebb időben is tudom majd használni, mert könnyed, de tartós illat, ami inkább friss, mint neház/tömény. Nekem az elegancia jut róla mindig eszembe:-) Klasszikus illatok közül most ez a fő-fő kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

Agnes01

2017. január 31.

Elsőre kicsit erősen kezdett, de ez a hirtelen eső utáni erdő illat tovaszállt és ami maradt, hát az valami csodálatos!! Egyszerűen imádom ezt a letisztult, frissítő illatot! Valóban egyszerű, őszinte és elegáns, mint ahogy azt előttem is írták már. Lenyűgöző ez az illat, határozottan szeretem magamon az érzést, ahogy körülölel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 31.

0808

2017. január 29.

Régóta szemeztem vele de annak tudatában, hogy a ház kreációi nem igazán működnek együtt velem mindig elodáztam az ismerkedést. Aztán egy gyenge pillanatomban leütöttem itt egy mintát ami sajnos sosem érkezett meg. ..hmmm talán így kellett lennie biztosan nem az én illatom de tovább motoszkált bennem így újra nekifutottam és vásároltam 10ml-t ami már épségben megérkezett.
Konkrétan kerülgettem, féltem, hogy beáll a sorba "A nem működünk együtt veled hiába is szeretnéd " doboz alján találja majd magát, mikor lánykám észrevette az új szerzeményem és unszolására fújtam a csuklómra.

Lélegzetvisszafojtva megdermedve csöndben álltam vártam..és Istenem az első másodperctől tetszik és azonnal a kívánságlistám élére repült mindenkit lekörözve, alig várom, hogy itt csücsüljön a polcomon és együtt várjuk a tavaszt!
A kertünkben van egy korai virágzású hatalmas szabályos már már tökéletes cseresznyefa az ő virágba borulása jelenti nekem a tavaszt, 2010-ben a hosszú nehéz tél után végre felüdülés volt a cseresznyevirágzás, azóta ha tavasszal a fára ránézek mindig az az év és a kislányom jut eszembe aki már akkor a pocakomban is megszépítette az életem.
Ez az illat nekem ugyanezt jelenti: tavasz, cseresznyevirágzás, boldogság, letisztultság, egyszerű őszinte érzések.. semmi parádé.
Finom klasszikus elegáns örök !!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

Finom klasszikus elegáns örök !!

Anne74

2017. január 25.

Chanel...A név kötelez... Ez jutott róla eszembe.

Annyira elegáns, kifejezetten finom illat, hogy az ember lányát kellemes nyugodtság tölti el.
Elegáns púder, kifinomult ízlés, kellemes összhatás...ez jellemzi ezt az illatot.

Bármikor viselhető... bármilyen helyzetben, nem túl kiemelkedő karakteres , nem tolakodó.

Finom elegancia...igen talán ez jellemző leginkább rá...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 25.

Chanel...A név kötelez... Ez jutott róla eszembe.

Finom elegancia...igen talán ez jellemző leginkább rá...

Tamcsi

2016. december 30.

Évekkel ezelőtt ajándékba kaptam egy üveggel. Akkor, a húszas éveim közepén, kicsit "soknak" tartottam, és a nem létező parfümös fiókom mélyére süllyesztettem. Aztán elmúltam harminc, és kb. két éve újból rátaláltam a fiókban. Azóta egyre gyakrabban esik rá a választásom, mostanra nagyon megszerettem, ez lett az egyik biztonsági illatom (bárhol, bármikor, bármennyit).
Finom, lágy púder illat, nem tolakodó, mégis jelen van.
Szerintem a klasszikus púder illat ilyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

Finom, lágy púder illat, nem tolakodó, mégis jelen van.
Szerintem a klasszikus púder illat ilyen!

timilla

2016. szeptember 8.

Ez, kérem, A Púderillat. Ennél többet nem is kell róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Ez, kérem, A Púderillat. Ennél többet nem is kell róla mondani.

Piscinke

2016. augusztus 31.

Teszteltem csuklóra fújva. Az eleje olyan, mint valami szúrósabb fenyőfa-illat. Aztán később lesz belőle egy kellemes, elegáns, kicsit antik, diszkrét, édességet nélkülöző púderes illat. Aztán később meg megint másmilyen, most vagy tényleg átmegy ilyen Nina-almás karácsonyi illatba, vagy túl közel álltam ahhoz a polchoz, ahová a Versace Crystal Noir-os papírcsíkot tettem...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Masnuci

2016. augusztus 12.

Kevés Chanel illat van, ami tetszik nekem és szépen is alakul a bőrömön. Igazából csak kettő. Az egyik az Allure, a másik pedig ez. Amikor először próbálkoztam vele kicsit elbizonytalanított az első pillanatban előretörő harsány zöld nyitány. De amilyen hirtelenséggel jött, olyan gyorsan "el is fogyott" és ami ottmaradt az valami hihetetlen gyönyörű. Finom és elegáns, nem tolakodó, de végig jelen van. Ő az egyike azon keveseknek is amiket végig érzek magamon, nem szokja meg az orrom, a felfújás pillanatától az esti zuhanyig minden pillanatban érzem. Erre csak kevés parfüm képes, általában hamar megszokom az illatot és magamon nem fedezem már fel, míg mások még bőven érzékelik. Lassan ( de tényleg nagyon lassan) összeáll az én saját parfümtáram a legekkel, amiben ennek a csodának örökös helye van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Cintia04

2016. augusztus 11.

Egy fenséges, lágy és puha illat. Igaz nyitása nagyon erős zöldes nerolis, citrusos íriszes illatkavalkád de ahogy csitul előttem a frissen vasalt elegáns ruha és az éppen harisnyában fehér gyöngysorát felkapó és az inge után nyúló és rohanó, folyton késésben lévő de ugyanakkor bájos és intelligens nő képét kelti akire sosem lehet haragudni mert páratlan szépségével és kifinomult észjárásával mindenkit lenyűgöz. Egyszóval lágy, puha, kicsit púderes bőrömet átölelő zöld kis bársonyfelhő. Mikor megnyugszik és megszelídül igazán puha és púderes illat marad utána és egy fuvallatnyit megmarad a kis zöldes citrusos jegyei is. Tartóssága lehetne egy picit jobb mert kb 4-5 órát bír ki de ezt leszámítva egy gyönyörű kompozició. Szépség és a kifinomultság jelképe. Gyönyörű.<3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

csakmoni

2016. augusztus 3.

Néhány hete megváltam az első "igazitól", a Prada Iris edt-től. Imádtam a fejillatát, de a leszáradása kicsit jellegtelen volt, és nagyon illanós. Azóta is tépelődtem, jól tettem-e.
Ma fújóst kaptam ebből, és te jó ég, ha összegyúrhatnám a két illatot, annak az utánozhatatlanul friss, szappanos, üde fejillatát ennek a hűvös-kesernyés-édes leszáradásával, az lenne maga a tökély. Akkor is vágynék folyton más illatokra, de lenne EGY tökéletes.
Eddig kerültem a pézsmás illatokat, szúrósnak vagy fojtogatónak éreztem általában, és most két illatban is találkoztam nekem tetsző pézsmával. Van több fajtája? Ez ugyanaz a tiszta illat, mint a Bvlgari au The Blanc leszáradásában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Citral, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.