Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Fejjegyek: neroli, galbanum, mandarin narancs

Szívjegyek: írisz, jázmin

Alapjegyek: tonkabab, pézsma, vetiver

10ml Fújós Chanel No.19 Poudre
Ár: 4200Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: -, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, ajánlott posta, FoxPost
Fújós Chanel No.19 Poudre
Ár: 1.700,- Ft +posta , Eladó: Bigris
Állapot: 5 ml/kép, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Személyes átvétel Békéscsabán, vagy előre utalás után postázom
Kodi

2014. október 16.

Szép illat lehetne! Haragos, zöld virágos nyitás után, pézsmás, borsos leszáradás következik. Ez az illat nagyon úgy tűnik, hogy 2 dimenziós, zöld és virágos az elején, leszáradás után viszont túl lineáris marad a végéig. Ennyi. Többet vártam a Chaneltől. Kissé férfias lett ez az illat, amolyan modernizált No19, miközben én azt reméltem, hogy a Prada Infusion D'Irist, végre lepipálja a Chanel Ház.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 16.

laraworld

2014. szeptember 1.

Kifejezetten élvezem az erőteljes zöld nyitányát, majd a púderes lecsengését is. Pont úgy van megkomponálva, hogy kompromisszumok nélkül viselhessem. Melegebb időben az unisex felhangok erősödnek esetében a bőrömön, így 20 fok alatti időben kerül elő leggyakrabban. Szívesen viselem a másik karomon egyidejűleg az eau de Shalimart.

Önmagában valóban van benne valami a virágzáson éppen túllépett jegy, de ez nem a bomlás kezdetének a stációja, hanem a kiteljesedésé, nyugodt zen állapot belülről magabiztos nőknek. Kristálytiszta, gyönyörű illat és pont a hidegsége miatt én aktívnak érzem. Ez nem az a Zen állapot, ami kiragadja a Földről a viselőjét.
(Nálam kedvenc "passzív" verziója a púderességnek felsőfokon a Guerlain L'instant Magic.)

Munkahelyi megbeszélésekhez, alkalmakhoz tökéletes illat. (Bár én ezeket az íratlan mi-mihez illik szabályokat nem feltétlenül tartom tiszteletben, csak ha úgy érzem, hogy valakit zavarhatok a választásommal.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

2014. május 29.

Kedves Medora, először is köszönöm, hogy megemlítetted ezt az illatot a zöld illatokról szóló vendégposztodban! :-) Különben valószínűleg nem próbáltam volna ki soha, mert a sima No. 19-ről olyan rossz emlékeim vannak, hogy eszembe sem jutott hogy a flankere jó is lehet. Az pedig nagy kár lett volna, ha megfosztom magamat egy ilyen illattól. Közel két hónapig tesztelgettem, hoztam haza bőrön sok alkalommal, és most ott lapul a fiókomban egy 100 ml-s üveg. A galbanumos nyitány számomra nagyon orrbavágó, de ami utána következik az olyan szép, hogy elviselem érte, sőt, ahogy egyre többször fújom magamra már szinte mazochista módon élvezem is azt az első néhány percet. Ami után marad a púderes íriszes tisztaságillat, a zöld csoda. Szívbemarkolóan, sírnivalóan szép, és tényleg van benne fájdalom is, ambivalens érzéseket kelt bennem, hol boldog vagyok tőle, hol sírhatnékom támad. Félelmetes, hogy egy illat miket tud kihozni az emberből, érzelmeket kelt, emlékeket ébreszt. Szerintem is olyan nőkhöz illik igazán ez az illat, akik már tisztában és békében vannak önmagukkal, 35 évesen úgy érzem én is eljutottam idáig. Ez az illat pont a legjobbkor talált meg, pár éve még biztos nem éreztem volna ennyire a magaménak. Nagyon ritka, hogy valamiből 100 ml kiszerelést vegyek mert rengeteg illatom van, és nagyon kevéshez vagyok igazán hű, legtöbbször a legkisebb kiszereléseket sem használom el. De ez esetben annyi ismerkedés után biztos voltam és vagyok benne, hogy ez az illat stabil helyet kapott az életemben, és helye van és lesz az örök kedvenceim között. Egyébként pont azokban a hetekben nyíltak az íriszek végig a kocsibejárónk mellett, amikor ismerkedtünk, és tényleg a már haldokló fázisban lévő virágok illata van benne ebben a parfümben, amikor még virágzanak akkor mézesebb, karakteresebb a púderességük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.

nagy.nikike

2014. május 29.

Nemrég teszteltem és odáig vagyok érte. Először nem igazán tetszett az íriszes nyitány, de ami utána következett az meseszép, a legcsodásabb púderes illat amihez valaha is szerencsém volt. Egyszer biztos beszerzem, egyenlőre még vissza tart az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

Begoca

2014. április 10.

Vakon vettem meg ezt a parfümöt, és nem bántam meg. Eleinte túl zöldek éreztem, de mára ő az egyik kedvencem. Nem hivalkodó, nagyon diszkrét illat, egy jól öltözött, ápolt nő jut róla eszembe. Nekem inkább tavaszi illat. Egyetlen hibája a tartóssága. Rajtam hamar elillan, pedig a hajamra is szoktam fújni (lehet, hogy máson tartósabb). Ennek ellenére 5-öst adok neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.

Pöti

2014. március 23.

Megtörtént a nagy találkozás. Nagyon izgatott voltam, amikor a csuklómra került egy cseppje. Először szomorú lettem, mert valami eszméletlen zöldre vágytam, hiszen itt a tavasz megkérdőjelezhetetlenül, a madarak csicseregnek és a táj új életre kel körülöttem. Kicsit magára hagytam őt, hogy barátkozzon a bőrömmel. Kijöttem a boltból, sétálgattam, közben akaratlanul is a csuklómra tapadt az orrom. Kezdeti csalódottságom odáig fajult, hogy fél óra után már csak annyit tudtam mondani: őt kérem. Aztán kimentem a napfényre, magamra fújtam ezt a csodát.. Szembe szél volt és én legszívesebben magam mögött sétáltam volna 1-2 méterrel, mert igazi tavaszi boldogság illatcsíkot húztam magam után és érezni akartam minden pillanatban.. A leszáradás része szavakba nem önthető, rajtam csodálatosan jön ki a végére a pézsma. Megtaláltam a tavaszi zöldikémet... <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

zuzmano

2014. március 13.

Próbálkozunk próbálkozunk birkózunk egymással! Úgy szeretném ha szeretne! Csak egy kicsit ,de nem ! Ő galád módon új éltet követel: mást akar és máshol. Egyszerűen feladtam majd egy két év múlva újra megpróbáljuk mint régi szeretők hátha ......de titokban mindketten tudják hogy ez nem fog menni. :( Maradnak a kalandok de csak ha azt akarom hogy kikötözzenek és megbüntessenek mert rossz voltam! :) Tartóssága 5 Illata máson 5 amiért viszont mi nem jövünk ki csak 3!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.

timmantyú

2013. október 16.

Isteni púderes illat, az eddigi legjobb, így ez most a téli parfümöm. Sajnos a tartósságával viszont nem vagyok kibékülve, a nap végére rajtam alig marad belőle valami :( Emiatt a -1 csillag, mert az áráért ennél azért többet várnék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

moncsi29

2013. március 25.

Nagyon tetszik ez az illat,de még nem tudnám viselni.
Rozuskával értek egyet,nekem is egy stílusos,elegáns nő jut róla eszembe,aki teljesen ki van békülve magával,és a világgal.
Sajna még nem vagyok ilyen,de remélem pár év múlva már fogom használni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

Nagyon tetszik ez az illat,de még nem tudnám viselni.
Sajna még nem vagyok ilyen,de remélem pár év múlva már fogom használni.:)

rozuska

2013. február 28.

Tegnap este 6-tól éjfélig rajtam volt. A galbanum kb. fél óra után eltűnt, aztán maradt csak az írisz. Nem tudok rájönni miért, de nem ment át púderességbe egyáltalán. Fürdéskor eltűnt az egész. Nem tudom, milyen illat ez? Annyira próbálok rájönni. Egy stílusos, remek önértékeléssel bíró, egyenes hátú, decens nő jut róla az eszembe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 28.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Citral, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.