Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Fejjegyek: neroli, galbanum, mandarin narancs

Szívjegyek: írisz, jázmin

Alapjegyek: tonkabab, pézsma, vetiver

10ml Fújós Chanel No.19 Poudre
Ár: 4200Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: -, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, ajánlott posta, FoxPost
Fújós Chanel No.19 Poudre
Ár: 1.700,- Ft +posta , Eladó: Bigris
Állapot: 5 ml/kép, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Személyes átvétel Békéscsabán, vagy előre utalás után postázom
Angi

2013. január 26.

Eloszor nem lattam hogy fel van toltve a poudre verzio, ezert az eredetihez irtam velemenyt, atmasolom ide:
O az igazi, a masodik boromre talaltam, ugy erzem. Nem szexi, mint az Angel, nem o bulizos parfumom. Nem romantikus es szep, nem almodozom vele mint a Clinique Simply-vel anno. O a nyugodt mindennapok illata. Nem akarok tombolni, nem akarok hoditani, almodozni se mar, mert az almok valora valtak. Szimbiozisban elunk, mar csak ot akarom viselni, es ez igy lesz meg sokaig.
Update: Most, hogy olvastam Medora velemenyet, azt hogy a fagyott irisz lekonyul a felsuto nap melegetol, nos, ezt en sajnos nem tudtam ilyen szepen megirni, de igy van, amikor este (inkabb ejjel) egy faraszto munkanap utan hazamegyek, es a mar leszaradt parfum illatat erzem magamon, pontosan ilyen. Teljesen mas reggel, olyankor ude es zold mint az ebredezo termeszet, es estere "faradt" amikor minden elcsendesul. Olyan, mintha kovetne a mindennapjaimat, sot koveti is. Soha nem szerettem meg ennyire parfumot, es csak naprol napra egyre jobban szeretem, nem tudok vele betelni.
Update: Újravettem es meg mindig, meg mindig, meg mindig szerelem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Update: Újravettem es meg mindig, meg mindig, meg mindig szerelem...

bbertie

2012. szeptember 29.

Nagyon szeretem a púderes illatokat, így alig vártam, hogy megszagoljam. No. 19. testvérével együtt ismerkedtünk meg előszor, ekkor a "nagy" testvére jobban tetszett, izgalmasabbnak találtam a Poudre változatnál. Utána külön is sikerült megszagolni, akkor viszont roppanóan íriszes illatot éreztem, púder nélkül. Nem tudom...Pedig érzem, hogy "kell nekem".Legközelebb megpróbálkozom vele a bőrömön is. Egyelőre 4 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Yndre

2012. szeptember 1.

Én nem szeretem a púderes illatokat, de a maga nemében ez nagyon jó. Igazi megkomponált, tartalmas illat. Akik kedvelik az ilyen jellegű parfümöket azoknak ez biztosan telitalálat. Az enyém ez soha nem lesz, de nagy tisztelője vagyok az biztos. Életem legjobb púderes parfüm élményét kaptam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Mya

2012. augusztus 1.

Nem vagyok nagy Chanel rajongó, nekem túl karakteresek ezek az illatok, de ezzel a parfümmel valahogy megbarátkoztam. Elsőre picit soknak tűnik, olyan erős, zöldes illat, de gyorsan lággyá, púderessé válik, egy idő után kimondottan kellemes. Annyit nem ér amennyi az ára, de a Chanel parfümök között az élen jár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Citral, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.