Chanel

Ár:   30 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2016. október 26.

Ár:   30 390 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fiatalos, modern illat.

Illatcsalád: virágos-aldehides

Fejjegy: neroli, aldehidek, ilang-ilang

Szívjegy: rózsa, jázmin,

Alapjegy: vetiver, szantálfa, vanília.

Ár: 2700 Ft / 4500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

szeliger

2018. november 9.

Ah, de nagyon szép illat ez! Pont a régebbi klasszikusok szorulnak háttérbe, mindig annyi újdonság van, ami a figyelmemet leköti, aztán egyszer csak megelégelik a mellőzöttséget és előrobbannak. Jelen esetben a parfümmintáimat tartalmazó dobozból pattant elő úgy három hete 2ml gyári kisfújós formában, hogy aztán el se eressze a kezemet, nyakamat nagyszerű tartósságával, kényelmes, magabiztos hatósugárral. Friss, könnyed aldehides kis csoda, mindent a helyén találtam benne annyira, hogy nem bírom rászánni magam, hogy az üres fiolát kidobjam. Itt töprengek az üveges beszerzésén, hogy lebeszéljem magam, elővettem a L'Eau-t és bár annak is öt csillagot adtam, ezt a régebbi kreációt sokkal ütősebbnek, tetszetősebbnek találom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 9.

lukiteri

2018. szeptember 6.

Amikor megérkezett nem nagyon szerettem,de mára kedvencem lett (lehet,hogy a kánikula elmúltával)! Imádom,bár rajtam kevésbé tartós sajnos! Először csak üveges maradékot vettem és pár próba után fel is tettem eladásra...aztán levettem és elkezdtem használni.Most rendeltem meg a második 100 milliset :)
De hogy milyen az illata: szerintem rendkívül nőies,nagyon púderes,igazán visszafogott,senkit nem bántó,igazi komfort illat! Nem harsány,inkább beburkolózós- nem is tudom igazán,hogy más is érzi e a környezetemben,de én igen és nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Terka25

2018. július 31.

Imádom 😍 szerintem ő egy olyan Chanel , amit állandóan lehet viselni évszaktól , alkalomtól függetlenül , bárhol , bàrmikor . 😉 Tartós , friss illat , mások számára is érezhető. Már üveges formàjában pompázik a gyűjteményemben, a legkedvesebbek között . ( Regina 😘)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

Myrtle

2018. július 25.

Nagyon elszomorodtam, amikor az utolsó pár milliliter megszökött a fújósból, amiben őrizgettem, és épp ezen bánkódtam, amikor a drága Mariann feltett egy eladó példányt. A többi Chanel-lel ellentétben az Eau Premiére rajtam nagyon finom, bájosan virágos-aldehides, picit zöld, klasszikus kompozíció. És ha már tanítónéni, nem a szigorú kontyos, nyakig gombolt kardigános, hanem a mosolygós, barátságos, energikus. Az eddigi tapasztalatok alapján négy évszakos, meglehetősen tartós, de nem csíkhúzós, és lehet, hogy ezt csak belemagyarázom, de igazi luxu érzetet ad. :)) Az egyetlen bánatom, hogy az én pélányomnak sajnos nincs kupakja,ezért ha valakinek kiürült egy 100 ml-s üvege, és megválna a kupaktól, haladéktalanul értesítsen, hálás leszek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Kise

2018. június 25.

Tökéletes. Ez az illat tartós, univerzális, bármilyen korosztályon el tudom képzelni. Reggel három fújás/ kettő csuklóra, egy nyakra/, s most, este hatkor is érzem, a hajam teljesen átvette az illatot.
Nőies, virágos illatcsoda, nem bánom, hogy vettem egy kedves krémmániástól fújóst belőle, mert így már nemcsak chance eau tendre rajongó vagyok, hanem No 5 premiere is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 25.

DFI

2018. június 11.

Nem nem és nem.
10 mlt próbálgatok már egy ideje. Érezni hogy Chanel persze, meg púder, kis citrus meg aldehid meg mittudoménmi... De nem finom, olyan öregecske tanítónéni illata nyakig begombolt kardigánban és 30 fokban is nejlonharisnyában. Ez sajnos nagyon nem, ráadásul nem tartós. Egyeske.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 11.

Nem nem és nem.

dalma92

2018. május 31.

Az eredeti Ötöst nagyon szeretem, sokak szerint ez még annál is jobb. Előttem írták, hogy ez egy az egyben az ős edp leszáradás után. És tényleg. Ugyanaz a lágy, finom, elegáns púderesség. Talán picit több a citrus.
Párom szerint babaillatú... férfiak... :)
A tartóssága 4-5 óra, melegben remélem jobb.
Kezdek rajongója lenni a háznak!

Up
Nekem ez az illat maga A púder. Összetéveszthetetlen.
Ragozhatnám még sokáig, de ezt érezni kell. Egyszer az életben mindenkinek találkoznia kellene vele.

Up
Olyannyira odáig voltam érte, hogy már fújóst sem akartam kiadni belőle. Vártam a meleget, gondoltam, nagyon finom lesz nyáron. Merthogy pezsgő, citrusos és friss. De úgy tűnik, nem működik, csak 15 fok alatt. Addig elteszem szépen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Párom szerint babaillatú... férfiak... :)
A tartóssága 4-5 óra, melegben remélem jobb.
Kezdek rajongója lenni a háznak!

Up
Nekem ez az illat maga A púder. Összetéveszthetetlen.

Kremcica

2018. május 23.

1,5 ml-es mintát kaptam belőle így a bolti próbánál jobban tudtam tesztelni. Igazi minőségi parfüm és tartós is. Számomra a sima No 5-nál sokkal jobb. Magamon még egy fújással is soknak éreztem, le is mostam (illetve ha tudtam volna. :D), egyszerűen nem stílusom, más korosztályon/személyiségen tudom elképzelni. Édesanyámnak nem akartam adni ő a zöld frissebb illatok híve, de a nagymamámon (akihez végül került) csodálatos! Életében nem volt ilyen drága parfümje de jól áll neki és szereti, ünnepi alkalmakra tartogatja mintha a legnagyobb kincse lenne. Csak mert rajtam nem jó nem fogom lepontozni, mert nem rossz és extra tartós, szembe sem jön velem (a dupeja sem) csak nem passzolunk össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Monika5

2018. április 30.

De gyönyörű egy illat. Chanel 5 fiatalos modern változatban.
A kifújásnál nekem olyan mint a sima Chanel 5 edp es kicsit később elkezd érződni, hogy teljesen más,sokkal lágyabb ,krémesebb,kicsit púderes..édeskés leszáradású a mostani trendet követve,de nem émelyítő.Mindenből pont annyi van benne amennyi kell,se nem kevesebb se nem több.
Nagyon szeretnék egy ilyennek a tulajdonosa lenni.
Keresem az esküvői parfümömet..ezt is esélyesnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

De gyönyörű egy illat. Chanel 5 fiatalos modern változatban.
Nagyon szeretnék egy ilyennek a tulajdonosa lenni.
Keresem az esküvői parfümömet..ezt is esélyesnek tartom.

zabszalma

2018. április 14.

Tavasszal imádom használni. Akkor valami fenséges, mennyei csoda rajtam. Hűvösebb időben nagyon beédesedik, és fullasztó teind de neige tipusú illattá válik. De ilyenkor áprilisban, hát maga a mennyország ! A N°5-ös nagy kedvencem, de én soha nem éreztem a kettő között hasonlóságot. Számomra két teljesen különböző illatról van szó. Mámoros frissességgel indít, miközben fokozatosan bújnak elő belőle a csábító virágos jegyek, a vanília melegen, de mégis tavaszias szellővel, lágyan öleli, csókolgatja ezt a gyönyörű illatkavalkádot. Olyan életérzést okozva, ahol tökéletes hármas szimbiózist alkot a tavaszra vágyó lelkem, az ilyenkor rügybe boruló természet és ez a kellemmel és bájjal megáldott illat. És ilyenkor minden szép lesz, reménnyel telik meg a lelkem, hogy minden rosszat a hátunk mögött hagyhatunk és végre kivirágzik minden olyan az életünkben, amire már olyan régesrégen vágyunk. Ahogyan tavasszal virágba borul minden,ilyenkor úgy virágzunk ki mi is nők, szemünkben a melengető napsugár, huncutan csillogó mosolyával. Mindehhez szívélyes társ ez a fényűző finomság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 14.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Benzyl Salicylate, Farnesol, Isoeugenol, Eugenol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)