Chanel

Ár:   30 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2016. október 26.

Ár:   30 390 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fiatalos, modern illat.

Illatcsalád: virágos-aldehides

Fejjegy: neroli, aldehidek, ilang-ilang

Szívjegy: rózsa, jázmin,

Alapjegy: vetiver, szantálfa, vanília.

Ár: 2700 Ft / 4500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

Tubereuse

2018. március 9.

Ladies and Gentleman,
Hű meg a ha... :)
A Chanel-ház kevés nehezen emészthető szépségétől eltekintve, újra óriásit alkotott. Az én No. 5.-öm személyre, és testre szabva. Minden egyes akkord a helyén, olyan illatelegyben ami mióta üvegében bitorlom, nem enged. Reggel 2 fújás, este még érzed minden porcikádon. Az aldehidek a nerolival csúcs szuper kombót alkotnak, amit a jázmin kiemel és a szantálfa-vanília duó felteszi a koronát. Most nem kell semmi más a sok színes-csodás illatom közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Ladies and Gentleman,
Hű meg a ha... :)

jakoaliz

2018. február 23.

Néhány napja élvezhetem a társaságát eme szépséges illatnak. Az anyaillatért nagy küzdelemben alulmaradtam, egy másik parfümös oldalon.Milyen nagy szerencsém volt! Áldom az égieket! Azóta is figyelem, hogy mennyien szeretnének megszabadulni tőle. Egy jó tanács azoknak, akik ilyen drága illattal próbálkoznak. Először illatmintán teszteljék a túlértékelt márkákat, mert nagyokat lehet csalódni. Beleestem néhányszor én is ebbe a csapdába.Megtanultam azt, hogy vakon nem veszek semmit. Van amikor drogériában szimatolok, vagy parfümös oldalakon illatmintákra vadászok. A Chanel 5 Premiere egy tesztelt illat volt részemről, ami kiállta a próbákat. Nagyon kellemes, nőies, tavaszi illat, ami nálam toplistás. Ha jellemeznem kellene, akkor a "fincsi" szó jutna eszembe róla. Bár ez egy parfümnél elég furcsa megfogalmazás.Egy ideig biztosan marad. Aki a N 5-ben csalódott, az próbálja ki mindenképpen az aktualizált változatát, mert ég és föld a különbség!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Oila

2018. január 4.

Én az első kiadásna, a 150 ml-es hosszúkás üveges Eau Premiere-nek vagyok boldog tulajdonosa. Amely illat szerintem annyira "csinos", nincs rá jobb szavam, hogy nehezen tudom elképzelni, hogy lenne olyan nő vagy férfi, akinek kifejezetten nem tetszik. természetesen nem azt értem ez alatt, hogy bárki szívesen viselné, vagy hogy bárkihez illik, mert nem így van, de semmiképpen sem gondolom egy megosztó illatnak, amit vagy imád valaki vagy utál (mint például az Angelt, hogy a legismeretebb példánál maradjak).
Én csodálatosan finom, tökéletesen megkomponált illatnak tartom - a 2015-ös, négyszögletes üvegben kínált változatát nem ismerem -, ha ezt viselem, mindig megdicsérik rajtam nők és férfiak egyaránt, ahogy imádja a kisfiam és a férjem is:) Akkor szoktam viselni, amikor csinos akarok lenni és tetszeni akarok a környezetemnek, el akarok bűvölni másokat. Más parfümjeimet viszont a saját örömömért viselem, azok kicsit többrétűek, "karcosabbak", jobban illenek hozzám, hiszen az én természetem is inkább karcos, mint mindig bájos és elbűvölő:):):)
A fentiek miatt erősen gondolkodom azon, hogy felteszem ide eladásra....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

A fentiek miatt erősen gondolkodom azon, hogy felteszem ide eladásra....

Ildiko9

2018. január 1.

Az eredeti fergeteges és felülmúlhatatlan. Ez pedig lazább, de nem kevésbé elegáns! Imádom minden fázisát...az első kifújástól a leszáradásig egyszerű szerelem. Lendületes, elegáns, viselni tudni kell. Talán nem ezt fújnám magamra, ha alkalomra mennénk, de a mindennapokban igazi nagyágyú. Olyan nő, aki belép az ajtón és tudják, hogy Ő jött és nem akárki. Aki még meg sem szólal egy tárgyaláson, de máris nyert ügye van. Elegáns, púderes, mégis friss és fanyar. Tegnap délután az év utolsó délutánján - szikrázó napsütésben sétáltunk a tengerparton. Imádtam, ahogy a Földközi-tengeri szél vitte az illatot, ölelt...egyszerűen egy csoda! Imádom minden pillanatát, minden cseppjét! Na igen, szóval egy Chanel....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 1.

zsofiab

2017. december 12.

Ajándékba kaptam és először nem tetszett, mert tudom, hogy nem szeretem a sima no. 5 illatot, de ez egy kicsit kellemesebb illat. Először kipróbálgattam többször a kezemen, mindig az a nagymamás illatott juttatta eszembe. Végül rávettem magam, hogy télen elkezdem használni, mert elfogyott az előző parfümöm és a tartalékomat nyárra tartogatom. Már második használatra meg is szerettem. Számomra nem túl tolakodó, nem érzem azt, hogy egész nap nem érzek más illatot azon kívül amit ismerek, szóval nagyon pozitívan cslódtam benne. Ja és az elegáns kifinomult üvegébe természetesen szerelmes vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

auberginecat

2017. november 13.

A No 5 edt-vel összehasonlítva ez számomra alulmarad, tekintve, hogy valamiféle gyermekorvosi rendelő szagot vélek felfedezni benne, ami kevéssé szerencsés - bár megeshet, hogy a Star Nature termékcsalád lecsap a piaci résre és a medvecukor-turbórágó-almáspite kör után a közegészségügyi és egyéb ellátó intézmények specifikus aromájával szeretné szélesíteni az egyébként is igen átfogó palettáját. Megkockáztatom, hogy a délelőtti, oltás ügyében tett látogatásunk alkalmával ivódott bele orrnyálkahártyámba az a jellegzetes zamat, de érdekes módon az edt kapcsán nem jutott eszembe ez a hasonlóság, így mégis a premiere sajátossága lehet ez a mellékzönge. Egyébként igen tartós, és elvonatkoztatva a már említett illattól - vagy éppen azért - roppant különleges, nem áll bele a szokásos trend-sémába, bár az 1921-es évjáratú No 5 modern kori interpretációjaként ez még 2015-ben, a cukorszirup-dömping zenitjén is (el)várható volt. Tulajdonképpen nincs miért lepontoznom, nagyon szép illat ez, csak nekem az edt a trónkövetelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

agica721

2017. október 9.

Nélkülözi az alap Chanel 5 nehézkes ,alkalmakra passzoló összetevőit.Viszont marad benne minden ami tökéletessé teszi a mindennapokra a luxust!
Maximális csillag,hibátlan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 9.

Maximális csillag,hibátlan!

Mayoranna

2017. szeptember 7.

Azt olvastam,hogy Oliver Polg szerint ez a legnőiesebb illat a világon.
Nos, én fürdés után használom télen, egy fújásnyit, mert finom elegáns,luxus, szappan illata van.
Nagyon tartós illat. Én esti illatnak tudom csak elképzelni, elegáns öltözékkel vagy ala natúr :)
Nem Ő a kedvenc, mert picit érezni benne a sima Chanel N5 -öt is, de néha szaglászom,megkívánom és leveszem a polcról.
Viselni tudni kell, mint minden Chanelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Azt olvastam,hogy Oliver Polg szerint ez a legnőiesebb illat a világon.
Viselni tudni kell, mint minden Chanelt.

Toposz

2017. július 18.

Nehéz véleményezni, annyira szeretem.
A párom lepett meg vele. Ez a parfüm azé, aki szeretnék lenni, és csodás érzes, hogy Ő ennek lát engem. Szabad, gyengéd, de öntudatos illat. Magával ragad minden alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Nehéz véleményezni, annyira szeretem.

Dormir

2017. június 28.

Iszonyatosan finom! Majdnem elájultam amikor megszimatoltam.
Azonnal megvettem volna, de esküszöm 5 perc múlva már nem lehetett érezni rajtam. Nem hiszem el. Legszívesebben sírnék.
Szerk.: Most a nagy kánikulában újra próbáltam. Valóban nagyon tartós, a kézfejemen egész nap, de semmi hatósugara nincs. Teljesen bőrközeli babapúder lett. Annak viszont csodálatos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 28.

Iszonyatosan finom! Majdnem elájultam amikor megszimatoltam.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Benzyl Salicylate, Farnesol, Isoeugenol, Eugenol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)