Chanel

Ár:   30 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2016. október 26.

Ár:   30 390 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fiatalos, modern illat.

Illatcsalád: virágos-aldehides

Fejjegy: neroli, aldehidek, ilang-ilang

Szívjegy: rózsa, jázmin,

Alapjegy: vetiver, szantálfa, vanília.

Ár: 2700 Ft / 4500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

Krisztocska

2016. május 31.

Régebben megszaglásztam a sima 5-öt. Borzasztó nyanyásnak éreztem, de ennek ellenére ennek adtam egy lehetőséget, mert azt mondták, könnyedebb, mint az. Szóval megjött a fufum és azonnal tettem egy picit a csuklómra. Nem mondom, hogy megbántam a vásárlást, de elgondolkoztam, hogy tovább is passzolom. Aztán reggel magamra fújtam és abban a pillanatban elvarázsolt. Én nem tudom miket érzek ki belőle a citrom kivételével, de egyszerűen hihetetlen. Nem tudok betelni vele, csak pocsolnám és pocsolnám. :D Egy nagyon elegáns illat, amolyan kiöltözős, de lazább szereléshez is tökéletesen passzol. Intenzív, tényleg kevés kell belőle és a kisfiam is oda van érte. Egyszerűen szebbé tesz. :) Szóval "megyek" és beszerzek egy teljes üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 31.

GNóri

2016. május 24.

Sosem gondoltam volna, hogy a No.5 bármilyen formában valaha is tetszeni fog. Erre megismertem ezt a csodát. A Müllerben valahogy vonzotta a tekintetem, és kipróbáltam, bár magam sem értettem, hogy miért, hiszen az anyaillatot ki nem állhatom. Az első negyed órában rettenetesen utáltam is magam érte, mivel kifújás után ugyanolyan, mint az anyaillat. Sétálás közben húztam magam után a kegyetlen, szúrós szagot. Majd a leszáradás után azon kaptam magam, hogy folyamatosan a csuklóm szagolgatom. Sokkal bőrbarátabb, viselhetőbb, lágyabb az anyaillatnál. Rajtam kellemes, kicsit éles, virágos-krémes illat, ahogy írták már korábban, tényleg luxusszappanhoz hasonlít. Klasszikusan elegáns, az egyik legnőiesebb, legkifinomultabb illat, amit ismerek. Ha csak egy szóval kellene jellemezni, az jut róla eszembe, hogy ragyogó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Villango

2016. május 10.

Sokkal de sokkal hordhatóbb mint a nagytestvér No 5. :) Aki olyan problémával küzd mint én hogy szereti a No5 -ot, de úgy érzi hogy viselni már nem tudja a maximálisan, sőt, a párja agybajt kap ha megérzi rajta, na akkor ez az ő illata. :)
Szakitásmentes, nőies, örök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Szakitásmentes, nőies, örök.

hajasbaba

2016. május 1.

Anyukám illata már több mint tíz éve az 5-ös. Emlékszem mikor még általános iskolás kislányként reggelente csentem belőle, és álmodoztam, hogy majd egyszer nekem is olyanom lesz. Azóta jó sok év eltelt, én pedig fogyasztottam a parfümöket, de egyiket sem éreztem magaménak, voltak, amik tetszettek, de sokszor idegenek voltak. Az 5-ös volt nálam mindig is az etalon, de sosem kerültem a polcához a D.-ben, mert hát ez anyu illata. Eddig elment a fülem mellett, hogy van Eau Premiere változat. Mindig azt hittem, hogy ez valami vizezett EDT vagy valami gyengébb változat. Hetekkel ezelőtt próbáltam ki először és leesett az állam. Pontosan azt adja, amire szükségem van. Klasszikus és kifinomult, végtelenül nőies, ám egy kicsit könnyedebb, mint az anyaillat. Érzem benne az 5-ös varázslatát, amit kislányként mindig éreztem és amit azóta is kerestem. A május egyik legbiztosabb beszerzése lesz nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Marcsi66

2016. március 9.

Muszáj leírni ezt a nevet JACQUES POLGE ez az ember a csillagohat is lehozza az égből..és itt egy újabb,Tegnap kaptam belőle,fantasztikus illat,
Igazi nőknek HÖLGYEKNEK,valójában egy luxus szappan illatnak határoznám meg,modern klasszikus.Az anyaillathoz hasonló,de rendesen átszabva,a kor ízlését abszolút figyelembe véve.Egyébként érdemes kipróbálni azoknak is,akik utálattal gondolnak az anyukájára....millió csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 9.

Wildcat75

2016. március 2.

A leszáradása rajtam egy az egyben Guerlain Shalimar Parfum Initial..:)

2016.03.01.
Éééés máris az enyém egy 35 ml-s üveggel..:)
Jacques Polge ismét bebizonyította ezzel az illattal, hogy nem tud hibázni...
Ahogy az aldehidek csendesülnek és előtérbe kerül a finom vanília, az művészet!
Hihetetlen érzéke van az Úrnak az eleganciához, figyelembe véve a XXI. századi modern hölgyeket!
Mert ez kérem szépen a XXI. századi Chanel No.5!!!!
100 csillagot adnék, ha lehetne!!!

2016.02.10.
Csodásan elegáns luxus illat, sokkal modernebb, mint az anyukája, ennek ellenére nem mondanám modern illatnak, megőrizte a klasszikus vonalat, aminek én nagyon örülök. Azért meg kell hagyni Chanel engem még soha nem hagyott cserben, egyedül a 19-el nem tudok kiegyezni..:)... Nem tehetek róla, nekem ezek az illatok jönnek be.
Hétvégén bementem /ismét/ szaglászni a Müllerbe....
A Chanelen kívül nem találtam olyat, amit megvettem volna...
El is határoztam, hogy idén kicsit visszatérek ehhez a klasszikus eleganciához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 2.

A leszáradása rajtam egy az egyben Guerlain Shalimar Parfum Initial..:)

2016.03.01.
Éééés máris az enyém egy 35 ml-s üveggel..:)
Jacques Polge ismét bebizonyította ezzel az illattal, hogy nem tud hibázni...
Ahogy az aldehidek csendesülnek és előtérbe kerül a finom vanília, az művészet!
Mert ez kérem szépen a XXI. századi Chanel No.5!!!!
100 csillagot adnék, ha lehetne!!!

2016.02.10.
Hétvégén bementem /ismét/ szaglászni a Müllerbe....
A Chanelen kívül nem találtam olyat, amit megvettem volna...
El is határoztam, hogy idén kicsit visszatérek ehhez a klasszikus eleganciához.

Sumckay

2016. március 1.

Nálam ez a parfüm függőséget okozott. :)
Miután megtudtam, hogy az Ori megszüntette a Mirage-t, parfüméria ámokfutásba kezdtem. Próbáltam hasonló illatot találni, de valahogy nem sikerült olyat, ami hasonló érzéseket és kellő önbizalmat ad. Eddig nem használtam ilyen "nehézbombázókat", csak kölniket (Dalissime).
Ő lett az első :) Persze teljesen különböző a két parfüm.
Megláttam a polcon, na... mondom sosem illatoltam még Chaneleket, úgy gondoltam, hogy kicsit régimódiak. Kérdeztem is az eladótól, hogy mi a kettő közötti különbség és úgy választottam ezt a 2015-ös változatot. Kifújtam a papírra, és ahogy megcsapott az illatfelhő, tudtam...elvesztem, nekem reszeltek. :)
Olyan érzés kerített hatalmába, mint amikor kislányként megláttam a Matcbox-os angol emeletes buszt, levettem a polcról és nem engedtem el. Nekem kell!!! Le is kaptam a 35 ml-st.
Kifújáskor az első pár másodperc igen intenzív, de utána a fejjegyei valami csodásak. Én a rózsát és a jázmint nem igazán érzem ki, de folyamatosan jelen van az a finom virágos-aldehides.....nem is tudom körülírni micsoda. :)
Dögösnek, határozottnak és ugyanolyan pimasznak érzem magam tőle, mint lánykoromban :) Vele is alszom. Pontosabban a párommal, de fürdés után is fújok picit magamra belőle.
A mínuszokban nem nagyon éreztem magamon, ellenben napokig megmarad a ruhákon, még a pizsimen is. :) Talán 15 fok körül. :)
Most már megértem, hogy Marilyn Monroe miért két csepp Chanel No 5-ot viselt alváskor vagy ágyban.......hálóing helyett :D
Múlthéten az Marriban kifogtam egy akciós üveget, azóta egy 100 ml-s csodaüveg mosolyog vissza rám :D

UP: Én picit kiképeztem magam. Amit először megvettem a 35 ml-s, az 2015-ös. A 100 ml-s 2014-es és talán a teszterek a parfümériákban is az előző verzió lehet.
A fragrantica-n olvastam, hogy a régebbi változatban "tincture of rose" az egyik illatjegy, míg sima rózsa van a 2015-ös kiadásban.
Személy szerint sok különbséget nem érzek a kettő között, annyi, hogy az újabb világosabb színű folyadék és a régebbiben határozottabban lehet érezni az anyácskát. Ugyanúgy szeretem mindkettőt változatlanul. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 1.

Nálam ez a parfüm függőséget okozott. :)
Ő lett az első :) Persze teljesen különböző a két parfüm.

nyarigabi

2016. február 24.

Upd. Ma érkezett egy 35 millis üveggel. Az illatról már tudtam, hogy kell nekem, de amikor a kezembe fogtam ezt a szépséges kis üveget, végleg beleszerettem. A legkomolyabb illatom. Nem szoktam ilyen kitételt tenni, de őt csak alkalmakkor fogom használni megfelelő öltözékhez.

Nagyon kellemes szappan illat. Kell!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

Nagyon kellemes szappan illat. Kell!

Gina73

2016. február 23.

Nem hagyott nyugodni, újra bementem a parfümériába, csuklómra fújtam, és vártam. Pár perc után, megszagolva az aldehid csapott képen. Nem adtam fel, kivártam, és úgy tűnik jól tettem. Nekem is a kislánykoromat idézi, azt az életérzést, amit felnőtt koromra csak elvárhatok az élettől. Lágyságot. kényelmet, igen luxust, olyan ellentmondást nem tűrő formában, amit végtelen nőiességgel alátámasztva, minden férfi rohanna teljesíteni, a nagy Ő-nek, azaz nekem. Minden napra lehet hogy sok lenne, ám valószínűleg sűrűn kérném segítségét, el, de visszahozott nőiességemet méltón szimbolizálva, a mai több mint szükséges feladatokat mégis remekül ellátó nőnek:-)) A vanília, és virágok ilyen remekül megkomponált összhangja teszi szerintem ennyire szexí, ám minden helyzetbe jelenlétének fontosságát, és elismerését a csupa nagybetűs NŐ-nek!! Köszönöm, remélem minden nő nevében:-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 23.

3tara2

2016. január 3.

A legnőiesebb,legsimulékonyabb illat,amivel tavaly találkoztam.
Valószínűleg a tökéletes keverési arány és a nemes összetevők érték el nálam azt,hogy első helyen végezzen a mainstream illatok között.
Visszafogott,klasszikus üveg,hosszan - kb.9; 10 órán keresztüli tartósság és csodálatosan szép bőrközeli élet jellemzi.
Szerintem nem modern illat,inkább klasszikus és mindkét kislányomnak nagyon tetszik.
Én a rózsát,jázmint és a krémes vaníliát érzem benne.
Boldog vagyok,hogy tulajdonosa lehetek ennek a szépségnek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 3.

A legnőiesebb,legsimulékonyabb illat,amivel tavaly találkoztam.
Én a rózsát,jázmint és a krémes vaníliát érzem benne.
Boldog vagyok,hogy tulajdonosa lehetek ennek a szépségnek!

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Benzyl Salicylate, Farnesol, Isoeugenol, Eugenol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)