Chanel

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. december 30.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyed alkalmazású, természetes hibátlan megjelenést adó alapozó. Egész nap hosszantartó hatás. Ideális mindennapos használatra.

20 árnyalatban kapható.

Pöti

2015. szeptember 18.

Már tudom, hogy miért kerültem eddig a Chanel alapozóit. Mert ha egyszer kipróbálom és nagyon jó lesz, akkor mindig arra fogok vágyni. Ezért is kerülöm a nagyon drága és nagyon jó dolgokat... Olyan ez, mint a nagyon jó étel, a nagyon finom ital, az egetrengető szex és társai.. Ha megtapasztaljuk a jót, akkor más már nem is kell. Aztán végülis elgyengültem. Mert annyi jót írtatok már róla. A kapható legvilágosabb (22 Beige Rose, nem volt most sajnos világosabb) áryalat rákerült a bőrömre, én pedig ájulat közelébe. Te jó ég, én ezt az érzetet, ezt a finish-t keresem, amióta csak sminkelek. Bőrre kerülve picit púderessé válik, nem csillog, nem élettelenül matt, hanem csodás bőrfénye van, mint amikor belülről sugárzik a szépség. Egyetlen pumpálásnyi elég az arcomra, nyakamra, teljesen egybeolvad a bőrömmel, olyan mintha semmi se lenne rajtam. Ilyen "második bőr" érzetet még egyik alapozóm se tudott nyújtani. Tettem rá púdert, de szinte csak megszokásból, szerintem simán bírná púder nélkül is. Nagyon tartós, nem mászkál a bőrömön, nem folyik le, nem szárít, nem ül bele a pórusokba.. Azt hiszem szerelmes vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

mimi258

2015. július 15.

Most ez a nagy kedvenc, másodjára veszem! Egy alapozóval se találkoztam még, ami primer és púder nélkül, de egyébként is ennyire tartós lenne! Reggel felrakom, estig köt, mint a beton, nem kell korrigálni, és ahogy az előttem szólók is mondták, púderesre szárad, és úgy is marad, nem fényesedik át (pedig az én bőrömön minden átfényesedik). Összesítve:

+ kifejezhetetlenül tartós (high end-es társaihoz képest is!)
+ púderes hatású (nem szükséges fixáló púder)
+ közepes fedésű, de nagyon természetes hatást kölcsönöz
+ nem folyós, sokáig elég lehet (nekem 1,5-2 évig kitartott egy üveg)
+ nagyon érzékeny, ekcémára hajlamos bőrömet nem irritálta

- kicsit oxidálódik (megvásárlása előtt érdemes egy 5-10 percet az arcon hagyni, hogy biztosan jó árnyalatot válasszunk)
- száraz bőrűeknek nem biztos, hogy jó választás, de megfelelő aláhidratálással akár jó is lehet (nekem is extra száraz, de közben kevert, kifényesedésre hajlamos bőröm van, ami ráadásul mindentől kiüt, de ez az alapozó tökéletes választásnak bizonyult!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

+ kifejezhetetlenül tartós (high end-es társaihoz képest is!)
+ púderes hatású (nem szükséges fixáló púder)
+ közepes fedésű, de nagyon természetes hatást kölcsönöz
+ nem folyós, sokáig elég lehet (nekem 1,5-2 évig kitartott egy üveg)
+ nagyon érzékeny, ekcémára hajlamos bőrömet nem irritálta

fanny95

2015. július 6.

Szuper alapozó! Nem szárít, nem károsítja a bőrt, és nagyon szép lesz tőle az arcbőröm, ha felkenem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 6.

monika.t

2015. április 10.

Nagyon örültem amikor hozzájutottam ehhez az alapozóhoz. Mert szépen felvihető, természetes érzetű és szépen egységesíti az arcot. Hétköznapokra ideális, nem fed maszkosan és hosszan fennmarad, ráadásul fényvédős. Viszont nekem sajnos szárítja a bőrömet, így hiába a jó tulajdonságok nem tudom használni, ezért szomorúan de megválnék tőle.
Vaciláltam hány csillagot is adjak 4 vagy 5, aztán úgy gondoltam,megfelelő bőrtípuson valószínű kiváló lehet ezért adok neki 5 *-ot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 10.

vgyhugi

2015. március 26.

Ez egy jó alapozó! Nekem zsíros bőröm van. Reggel kentem fel, késő délutánra kicsit kifényesedett, azonban nem túlzóan, de egy olajfelszívó lapocskával megoldottam. Nagyon szép hatású, könnyed alapozó, kicsit erős az illata, amolyan Chanel. Nem fed erősen, mint az Estée Lauder Double Wear, de hétköznapokra pont ezért nyúlok ehhez, szerencsére nincsenek nagy bőrhibáim. Tartós, reggel 8-kor kentem fel és még most is tart, 12 órája lassan. Viszont kicsit oxidálódik, sötétedik idővel, erre figyelni kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 26.

ansu

2015. január 15.

Update: 2015. január
Tapasztalatom a következő: sajnos hiába hidratálok alá, nagyon kiszárítja a bőröm és az apró ráncokba is beleül, ezért muszáj levonnom egy pontot, valószínűleg nem veszem újra.

2014. június
Legfőképpen olyanoknak ajánlanám akiknek nincsenek komolyabb bőrhibáik, mert azokat nem fedi el sajnos. Volt egy időszak amikor tele volt az arcom gyulladt pattanásokkal és mellette hámlott a bőröm. Na azzal nem tudott mit kezdeni. Viszont mióta szebb a bőröm, egyre gyakrabban nyúlok felé, mert egész egyszerűen annyira tökéletesen beleolvad az ember bőrébe, mintha nem is alapozó lenne. Az illata nagyon chanel, jól kenhető, ecsettel is könnyen eldolgozható. S a végeredmény magáért beszél. Matt, üde, hamvas bőr. Tartóssága is teljesen rendben van, átbulizott éjszaka után is a helyén van. És ahogy mgina007 is írta, visszanézve fényképen annyira természetes, gyönyörű bőrt látok, hogy csak ámulok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

Update: 2015. január

2014. június

La-Fee

2014. október 24.

Egy repülötéren próbáltam ki és megvettem a 30-as árnyalatot. Megérte! Tökéletesen beleolvad az árnyalat a börömbe, olyannyira, hogy ha nem dolgozom el az államnál a nyakamig, az átmenet meg sem látszik. Ha többet teszek fel, olyan mint a finom púder, tökéletesen egyenletes bör az eredmény, semmi maszk hatás.
Nagyon könnyed viselni, könnyü feltenni, semmi ragacs természetesen, a minöséget itt is érezni. De nem fed le mindent, szerencsére inkább a pórusaim finomítására és színegyenletesség miatt kell csak. Ès a sötétebb karikákra, orr körüli pírra. Arra is jó. Fotókon gyönyörü sima selymes egyenletes bör látszik csak, nekem mondjuk nem matt, hanem selyemfényü. Tehát ragyogó kis alapozó ez :) Szeretem, kedvencem lett.

Friss: Gyönyörü, imádom. Ha nem akarom vállalni a fejem korán reggel, a kötelezö elökészületek után egy alapozó szivaccsal vállalhatóvá varázsolom ezzel. Röviden. Van egy kis alapom, (mint ezt tanult valaki), úgy tapasztalom ez egy csodaszer (mint alapozó tudhat). A Lauder-double wear alapozójával egyetemben. De ha valaki tud jobbakat szóljon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 24.

Pocok1972

2014. október 4.

Nálam ez a Nr.1 alapozó, legalábbis eddig. Koromból adódóan nem szeretem a nehéz alapozókat, ami beleül a kis apró ráncokba felhívva rájuk a figyelmet. Kipróbáltam más felső kategóriás alapozókat is, de egyik sem volt annyira bejövős, mint ez a kis csoda. Egyáltalán nem nehéz az állaga, egy nyomás elég az egész arcra, én ecsettel szoktam eldolgozni, a maradék megy az áll alá és nyakra átmenetet eltüntetni. A fedésével elégedett vagyok, nálam a pattanás már nem játszik (hehe), viszont azért itt-ott bőrhibák vannak sajnos, azokat teljesen jól elfedi, de nem maszkos a hatása. A színét tökéletesen eltaláltuk, úgy ül a bőrömön, mintha ott sem lenne, és 12-14 órát igazítás és kifényesedés nélkül ott is marad. Én nem teszek fölé púdert, mert nem igényli, annyira finom púderes a hatása, meg a bőröm sem zsíros, így nem kell mattítani. (ha nem megfelelő alapozó van rajtam, T-vonalban ki szokott fényesedni, ezzel egyáltalán nem tapasztaltam ilyet) 11-ért vettem akcióban, egy évig simán eltart, mert nagyon kevés kell belőle. Ha csak el nem unom míg elfogy, vagy a kísérletező kedvem el nem csábít másra, ennél maradok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 4.

mimcsi13

2014. augusztus 16.

Nagyon nagyon jó csak az árával nem vagyok kibékülve,de ha meg azt nézem,hogy milyen sokáig elég legalább is nekem akkor az sem parás.Imádom benne,hogy tényleg matt lesz a bőröm és az is marad:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

javanna

2014. július 11.

Szuper termék! Eredetileg a pattanásaimra kerestem valami nem maszk hatású, de azért fedő alapozót, ami alatt nem gyulladnak be még jobban. Sokat kipróbáltam előtte, de ez viszi a pálmát. Közepesen fed, nem ragad, nem zsíros. Érzed a bőrödön,de cserébe szépen fed. Nincs maszk hatás. Az ára az húzós, de nekem megérte. Minden napos használtra azért nem ajánlanám. 5 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag