Chanel

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. december 30.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyed alkalmazású, természetes hibátlan megjelenést adó alapozó. Egész nap hosszantartó hatás. Ideális mindennapos használatra.

20 árnyalatban kapható.

mgina007

2014. április 29.

Hol is kezdjem a mi kis történetünket? Elsőre nem voltam elájulva tőle. Arra számítottam, hogy erős fedésű, mindent eltakaró, nehéz alapozóról van szó. Hát én egyàltalán nem ezt tapasztaltam, közepes a fedése és egyáltalán nem nehéz. Érdekes, hogy többen ezt írjátok, elképzelhető, hogy árnyalatfüggő (22 beige rose nekem) a dolog? Szóval amikor problémásabb volt a bőröm, kissé csalódottan félretettem. Aztán elővettem és azóta elválaszthatatlanok vagyunk :) A legtermészetesebb hatású alapozó, amivel valaha is találkoztam, fényképeken makulátlan bőrt biztosít, az illat pedig maga a luxus. Azt azért továbbra is fenntartom, hogy akinek van mit elfednie, az ne ezzel az alapozóval próbálkozzon. Én viszont nem cserélném le. (Bár hétköznapokon használok alacsonyabb árkategóriás alapozót is, de nálam ez "AZ" alapozó.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

biologist_m.d.

2014. március 1.

Legvilágosabb árnyalata passzol a hófehér bőrömhöz. Primerrel sokáig tart, nem fényesedik, nem csíkosodik. Nem ad maszk hatást. Majdnem 1 évig elég volt, és nem bántam meg. Kísérletező vagyok, ráhajtok a BB/CC krémükre. Abszolút 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Madi

2014. január 14.

Az állaga nagyon jó, könnyű felvinni, finom az illata, kellemes puha lesz tőle a bőr, kevés is elég, nem maszk-szerű, szépen fed, bár láttam már erősebb fedésűt is. Igazából rosszat nem tudok mondani, azon kívül, hogy ennyi pénzért lehetne több árnyalata is, mert sajnos nekem a legvilágosabb 12-es árnyalat is sötét volt. :( Ezért nem fogok csillagot levonni, pedig nagyon bosszantó számomra, de ez nem az alapozó hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

BubuMaczko

2013. december 12.

Az tetszik benne, hogy vannak rózsaszínesebb árnyalatok is, amik jobban illenek az arcomhoz, mint a bézses árnyalatok. Tartós, nem mozdul, és nem kell belőle sok. Alá kell hidratálni, de ha fenn van, akkor ott is marad :) Az ára kicsit húzós, de kedvezményeket halmozva már azt mondom, megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

Kincsem005

2013. október 19.

Eddig a legjobb alapozó, amivel valaha is találkoztam. Picit nehéz felvinni, én meleg vizes ujjakkal szoktam, de nagyon kevés kell. Tartós, nem maszk-szerű és porcelán baba arcot kölcsönöz mintha egy finom réteg kőpúder is lenne a bőrön. Mivel kevés kell, még az ára sem érdekelne, de félek a napi használattól, mivel ez egy erős alapozó. Hétköznap kiváltanám valamire, de attól tartok, ezt nehéz überelni. Ha van ötlet, érdekelne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 19.

szilvy24@

2013. április 2.

Ma vettem meg, azt hittem hogy 13.800Ft az ára mert mindenhol azt olvastam hogy annyi, ehhez képest 14 ezer fölött fizettem érte jócskán :S hát nem vagyok tőle nagyon elájulva, ennyi pénzért azt hittem hogy jobbat kapok :/ Chanel termékeket szeretem nagyon, de még tesztelem azért :) aztán hátha megszeretem jobban :P az illatta viszont nagyon tetszik :)

most az ünnep alatt mindkét nap ez volt rajtam reggel felkenetem és csak este értem haza úgy h nem volt időm hozzá nyúlni, bele igazítani sem! de nem is kellett :O egyszerűen tökéletes maradt!! mindenki dicsérte hogy hibátlan és gyönyörű a bőröm! ennyire még semmivel nem voltam elégedett mint ezzel a kis csodával :))) egyszerűen IMÁDOM!!! mindenkinek ajánlom tiszta szívvel!! ja és még az orrom pirosságát is teljesen elfedte nem kellet rá még púder se!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

jibjab

2013. március 19.

Nekem zsírosnak tűnt, de nagyon szépen fedett. Érdekes módon a tükörben nem láttam olyan szupernek, de ez volt rajtam többször is családi és egyéb eseményeken, ahogy kattogtak a fényképezőgépek. Amikor a fotókat visszanéztem, akkor döbbentem meg, hogy milyen egyenletes a bőröm, nem maszkos és zsírosnak sem tűnt. fedett, de nem látszott vakolatnak! Elképesztő volt az eredmény pedig se primer nem volt alatta se púder felette, de külön korrektor mégis tökéletesen néztem ki vele.Nagyon drága, de fotón, tévében szuperül néz ki vele az ember, ráadásul közelről sem ordít, hogy vakolat van az emberen. Elég nehéz textúra. Hétköznapokra nem viselném és nem is ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 19.

c.ancsa

2012. december 23.

Kedves SmileyGirl! Pl. Douglas, Müller, ahol mintát is kérhetsz belőle és ki tudod próbálni! (nem ajánlom próba nélkül hogy megvedd!) Az ára azt hiszem 13.800Ft! Én sminkesként ezt használom, mivel nagyon erős a fedése és szép matt a finishe! De napi használatra???? Attól hogy imádom, szerintem az őrültség! Én nem ajánlom! Főleg nyáron, egy előttem szóló említette.... Egyéni dolog, hogy nekem nem teszik ha valaki ilyen erős alapozót használ a mindennapokra. Lehet szégyen, de sminkesként nem sminkelem magam.... :) De ezt az alapozót nem is viselné el a bőröm, és én sem! Pont azért, mert nagyon erősen fed! Nincs maszkhatás, tehát nem gagyi! Nem ül be a ráncokba, de mivel erős így nem jó a bőrnek! Az állaga nagyon jó, illata szubjektív. Egyébként imádom, mert csak ezzel tudok dolgozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

Carolin

2012. augusztus 1.

Mattit és tényleg jól fed. Talán túlságosan is erős. Nyáron és napközben szerintem használhatatlan, mert nagyon nehéz állagú. Estére viszont hibátlan, és egész este makulátlanul megmarad. Én néha korrektorként is használom nappalra mert olyan jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

karina

2012. április 30.

Összességében imádom, szép matt finish, a fedéshez képest aránylag természetes hatás, bársonyos bőr, olyan szép csupa ötcsillagos, hogy nem rontom le egy négyessel, de nekem az illata nagyon nem tetszik:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag