Chanel

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. december 30.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyed alkalmazású, természetes hibátlan megjelenést adó alapozó. Egész nap hosszantartó hatás. Ideális mindennapos használatra.

20 árnyalatban kapható.

andrea.horvath79

2012. március 19.

Évek óta csak a Chanel alapozókat szereti az arcom, miután az enyémet ( Teint Innocence) kivonták a forgalomból ezt próbáltam,
Sajnos nekem nincs ilyen jó véleményem róla, mint az elöttem szólóknak.
Nem érzem olyan szépnek és természetesnek , mint a Chanel többi alapozóját, alig várom, hogy a nap végén végre lemossam.
Ezután fel van adva a lecke, hogy milyen alapozót vegyek... Tippek?

Update:
Nem bírtam kivárni, hogy egy BB alapozóhoz jussak, ezért múlt vasárnap szétnéztem a stuttgarti duty- freeben. Már jöttem volna ki üres kézzel , mikor egy nagyon kedves eladónő a kisfiammal vicceskedett. Az az igazság, hogy nem tudtam a csajnak ellenállni, aki nekem ezt az alapozót ajánlotta, mint a ma kapható legeslegjobbat. Így megvettem az árnyalatban nekem megfelelőt, ami köszönőviszonyban sincs az előtte próbált mintákkal. Beleolvad a bőrbe, nem maszkszerű, nem ül össze a ráncokban, egész nap tart, jó illatú és puhává varázsolja az arcot. Kell ennél több? ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 19.

Sajnos nekem nincs ilyen jó véleményem róla, mint az elöttem szólóknak.
Ezután fel van adva a lecke, hogy milyen alapozót vegyek... Tippek?

Update:

pitypango

2012. január 2.

Iszonyatosan meg vagyok vele elégedve. Az árnyalatot nálam sikerült tökéletesen eltalálni, oxidálódás után finom, természetes, púderes réteget képez a bőrömön. Ami nekem még nagyon fontos volt, hogy olyan mindennapos használatra alkalmas alapozót találjak, amitől nem pattog ki a bőröm, mint az eddigi alapozóimtól. Ebből a szempontból is számomra tökéletes, nem tömítette el a pórusaimat. Ja és az illata...hmm...az is nagyon finom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 2.

Judiit

2011. december 30.

Annyira sok negatív kritikát olvastam róla, hogy muszáj volt kipróbálnom. Kértem egy kis mintát (persze nem az én színem volt) és feltettem. Az illat volt az, ami ismét levett a lábamról :) A textúrája kicsit sűrűbb krém, mint amit megszoktam. Könnyen eloszlatható, nagyon gyorsan szárad. Fedése közepesnek mondható. Annyira jó árnyalatot találtam később belőle (12 beige rosé), hogy azt feltéve nem hiszik el, hogy alapozó van rajtam, csak annyit vesznek észre, hogy kisimult, szebb a bőröm.
20 %-os kuponnal+ törzsvásárlói 1500 Ft-os kuponnal viszonylag jó áron jutottam hozzá.
Tapasztalatom szerint a legtermészetesebb hatást ecsettel lehet elérni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 30.

Tapasztalatom szerint a legtermészetesebb hatást ecsettel lehet elérni .

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag