Chanel

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 23.

Ár:   11 000 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló krém-ajakrúzs. Több mint 30 színben kapható, a képen Cambon árnyalat látható. Az értékelés/leírás az összesre vonatkozik.

KERESEM! Rouge Coco Cecile 432
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Kacuprof
Állapot: mindegy, Helyszín: mindegy, fizetés: előre utalás után posta vagy foxpost
Chanel Rouge Coco Rúzs - 416 Coco
Ár: 8000 Ft , Eladó: Izar
Állapot: 2-3x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Blahánál, postán maradó vagy Foxpost
Igh12

2016. június 10.

Az envyk után gondoltam kipróbálok végre egy chanel rúzst, és erre esett a választásom.
A 420 as árnyalat van nekem, halvány rózsaszín szín.
Rózsára emlékezető illat, könnyű textúra, szépen terül... az én ajkaimat kicsit teltebbnek mutatja, mint amilyenek.
5. óra viselet után, nem tapasztalom hogy szárítana. Viszont kopik. nagyjából 20-30 percenként egy egy húzás az alsó és felső ajkakon - így szép marad.
Ha valaki egy könnyű fedésű, kellemes nyári rúzst keres, és nem bánja a gyakori frissítgetést, annak ez tökéletes lehet. :)

A nehezebb textúrájú és teljes fedésű envyk után, kis felüdülés ez a rúzs.
Szerintem nagyon hamar el fog fogyni, de újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

A 420 as árnyalat van nekem, halvány rózsaszín szín.

A nehezebb textúrájú és teljes fedésű envyk után, kis felüdülés ez a rúzs.
Szerintem nagyon hamar el fog fogyni, de újraveszem.

erika81

2016. május 15.

Nem tett jót ennek a rúzsnak a módosítás. A kedvenc árnyalatomat új színkóddal ugyan abban a színben kiadták, de változtattak szerintem a formuláján. Fényesebb, csúszósabb lett. Sajnálom, nem kellett volna. Többször is megvettem, de ezután nem fogom. :(
2014.12.23.
Én is sokallom az árát, szeptemberben mégis megvettem ismét a 05 árnyalatot. Sokáig kerestem a helyettesét, de feladtam és megvettem újra! Nagyon szeretem! :)

2013.03.15.
4 színem is volt ebből a rúzsból. A 05 Mademoiselle a kedvencem. Ezt 2x is megvettem. A színei gyönyörűek és tartósak. Viszont mióta felemelték 10 ezer forint fölé az árát, azóta nem veszem meg. Pedig tökéletes a színe...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

2014.12.23.

2013.03.15.

Ria13

2016. április 3.

2 színt is használok: 42-es Biarritz és 69-es Flirt árnyalatokat. Gyönyörû színû mindkettô, fènyes az ajkakon, krémes, hidratálja nèmileg az ajkakat. Csak azért nem kap 5 csillagot, mert gyakorlatilag tartóssàga majdnem zéro...De egyszer érdemes kipróbálni, óriási a színválasztéka.Az ára egy horror, de a márkanevet meg kell fizetni...Kár, hogy a minôsége ezt nem tükrözi azért...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

Pöti

2016. március 24.

Mindig is vágytam egy Chanel vörösre. A Gabrielle árnyalatot sikerült itt levadásznom, nagyon megkímélt állapotban. A szín gyönyörű, a finish fényes. Viszont egyáltalán nem tartós, bár ezt nem is ígéri. Az ajkakon eléggé csúszkál, felkenve szinte vizesen csillog, ami nekem borzasztóan tetszik. A szín és finish miatt 4*, amúgy ennyit nem érdemel sajnos. Tudom, kicsit szőrős szívű vagyok, de a léc magasan van nálam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

nashko77

2016. január 1.

NE!!! Hol is kezdjem? A legsötétebbárnyalatot próbáltam. Az állaga olyan, mintha egy rendes rúzst higítottak volna fel valami zselés-vizes valamivel, de az illatáról inkább a benzinkutak illata jut eszembe. A felvitel nehézségeiről nem is beszélve, kontúr nélkül halva született próbálkozás az egész, vagy milliószor húztam át a számon, mire nem maradt foltos, nem szaladt bele a szélekbe-kusebb redőkbe, és egyenletesen el tudtam oszlatni. A színe gyönyörű, igen (bár nem túlzottan pigmentált, és még ezer húzás után sem lesz olyan, mint a rúzstömbbé) fényes, igen... Vagy húsz percig élvezhettem, ekkor ugyanis úgy elkezdte szárítani és húzni a számat, hogy nem győztem grimaszolni miatta. Fogakra akárhányszor kinyitottam a számat, ráragadt, de már az első korty víz lemosta a számról majdnem az összes rúzst, másfél óra elteltével úgy néztem ki, mint aki csak szájkontúrt tett fel, pedig aztán egy kis iváson kívül nem csináltam mást. Hazafelé jött az újabb felismerés: nagyon kirepedezett, fájt a szám, újra bevérzett azon a helyen, ahol már egyszer sikerült rendbehiznom, így aztán otthon megint a carmexezhettem. Mindezt úgy sikerült elérni ennek a rúzsnak, hogy nem is teljesen száraz ajkakra vittem fel, ennél már csak akkor lehetett volna hidratáltabb a szám, ha közvetlenül előtte teszem fel az ajakápolót, de őszintén, úgy már tényleg elképzelhetetlen lett volna számomra az amúgy is nehéz felvitel. A fogaimról lenyalva pedig még azt is megtudhattam, hogy a kőolajos illathoz még a rúzs ízvilágát is sikerült eltalálniuk. Hát szóval ezzel kínozni lehetne. A szín önmagában szerintem pedig nem ér meg ennyi szenvedést. Ehhez képest az ára meg valami botrányos. 10k alatt kapok olyan Estée Lauder rúzst, ami a mattsága ellenére jobban hidratálja az ajkaim min. 6 órás tartóssággal, mint ez. Két csillagot csak simán a rossz dolgokra szoktam adni, de ez nem csak h rossz volt, ez BÁNTOTT.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

miko02

2015. április 26.

A 19-es Gabrielle árnyalatot használom éppen. Intenzíven pigmentált, élénk vörös szín, mégsem kelt közönséges hatást. Ha primerrel használom az én számat egy kicsit sem szárítja, sokáig fent marad. Az ivást jól bírja, az evést kevésbe. Nem csúszik el, könnyű felvinni. Én leginkább ecsettel használom, sokkal szebb a végeredmény. :-)
Régebben használtam a Mademoiselle árnyalatot is, de sajnos az már nem kapható. :-( Várom nagyon az utódját az új Rouge Coco kollekcióban! :-)

Update: a Marionnaud parfümériákban már kapható az új kollekció, úgyhogy gyorsan be is szereztem pár új színt! :-) Az egyik a régi kollekció része, a Mademoiselle (örülök, hogy visszatért!!!), a másik az újból az Adrienne. Mindkettő nude-os, természetes szájszín közeli rúzs, mégis nagyszerűek. Kellemesen krémesek, szépen terülnek. Primerrel ezek sem szárítanak, és szépen egyenletesen kopnak. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

sanisabova

2015. március 8.

DÉDICACE 59 számút használom, egyszerű használat, nagyszerű eredmény ))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

DÉDICACE 59 számút használom, egyszerű használat, nagyszerű eredmény ))

Szütyő Beauty blog

2015. január 28.

A felvitele számomra nem okoz nehézséget, egyenletesen tudom felvinni, akár rendeltetésszerűen felkenve, akár ecsettel, akár az ujjaimmal felütögetve. Remekül terül az ajkakon, nem foltos és egységes színt biztosít. Egyetlen aprócska hibája van: hajlamos kissé megcsúszni, és amíg meg nem ’köt’ az ajkaimon, kicsit nedvesnek és túl krémesnek érzem magamon. Nagyon kellemesen hidratál. Kicsit tartottam tőle, hogy szárítani fog, mert elég sok ilyen véleménnyel is találkoztam vele kapcsolatban, de nem ütköztem ilyen problémába. Persze az extra hidratáltság érzését nem alakítja ki, de nem is szárít, illetve ajakápoló sem kell a felvitele előtt alá, működik önmagában is.
A leggyengébb tulajdonsága sajnos, hogy nem túl tartós darab. Az ivást még csak-csak túléli, de az evés már sajnos bőven kifog rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Bonn1e

2015. január 23.

Hát Chanel név ide vagy oda, akármennyire szerettem volna beleszeretni, annyira nem sikerült. Nekem gyorsan és nagyon kiszárítja számat. Áráról nem nyilatkozok, mehrt ajándékba kaptam. Ha hétköznapibb brand lenne, leet négy csillagot kapna, de egy Chaneltől többet várnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

despoina

2014. december 22.

A Rúzsok Rúzsa. Egy gyönyönyörű világos rózsaszínt birtoklok. Ez a rúzs valami csoda. Igazi luxusdarab. Szuperül terül az ajkakon, krémes, a színe páratlan. Egyedüli gyengéje az ivás és az evés de azért jól helytáll. Lehet hogy sok valakinek 10 000 ft. egy rúzsért de megéri az árát. Érdemes inkább 1-1 Chanelba befektetni, mint az olcsó márkák rúzsai közül összevásárolni 10-et.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lauryl PCA, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.