Chanel

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 23.

Ár:   11 000 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló krém-ajakrúzs. Több mint 30 színben kapható, a képen Cambon árnyalat látható. Az értékelés/leírás az összesre vonatkozik.

KERESEM! Rouge Coco Cecile 432
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Kacuprof
Állapot: mindegy, Helyszín: mindegy, fizetés: előre utalás után posta vagy foxpost
Chanel Rouge Coco Rúzs - 416 Coco
Ár: 8000 Ft , Eladó: Izar
Állapot: 2-3x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Blahánál, postán maradó vagy Foxpost
Tildi

2014. augusztus 10.

Szép a színe, tartós viszont az én ajkaimat szárítja :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Szép a színe, tartós viszont az én ajkaimat szárítja :(

laraworld

2014. július 14.

Tökéletesen működik a nappali gyors smink készítési rutinnál, amely kifogástalan végeredményt hoz. Ennél a rúzsnál (kivételesen) nem szoktam végigcsinálni a felviteli rituálét (eddig csak szolid tónusokat választottam a kínálatból), egyenesen viszem fel a rúzst, ecsetet nem is használok. Erre az anyagát alkalmasnak találtam, megfelelően terül és tapad, csíkozás nélkül.

Extra hidratáltság érzést nem alakít ki, de nem is szárítja ki a szám, nekem plusz ápoló se kell a felvitel előtt. Ivást és az (evőeszközös) evést is jól bírja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

Musil

2014. február 8.

„10000 Ft egy nyavalyás rúzsért?! Na még mit nem!!!” - mondogattam mindig. És tessék, itt ülök egy Chanel rúzzsal a kezemben! Mégis hogy történhetett mindez? Röviden és tömören: csak a high-end kategóriában létezik az a színárnyalat, ami nekem kellett. Vörös rúzst kerestem. Azt a bizonyos nagybetűs Vöröset. Azonban nagyon keskeny a határvonal a ribancos és az elegáns között. Én nem azt a Marilyn Monroe-s vöröset kerestem, hanem valami egészen mélybíbort, matt finissel. De hiába próbálgattam az olcsóbb drogériás rúzsokat, igazán sötét árnyalatot egyikből sem láttam, mindegyik rikítóan neonfényű hatást keltett, ami messziről világított az ember fején, mintha szétkentem volna magamon egy nyalókát. Szóval keresgéltem, keresgéltem, de nem találtam ami nekem kellett. Aztán odatévedtem a Chanel állvány mellé. Jól van, játsszunk egy kicsit, mintha gyereknap lenne! És kivettem egy olyan vöröses árnyalatot, aminek a teszterje a stift tubusában majdnem feketének tűnt. Föltettem ecsettel, és nem hittem a szememnek! Hát megvagy végre!!! A 36-os Lune Rousse árnyalat! Ez az! Gyönyörű!!!
Tegyük hozzá, hogy borzalmasan nehéz jól feltenni, mivel nem jó a fedése és rettenetesen csíkozódik. Ha hosszas pepecselés után sikerült úgy ahogy eloszlatni a számon, mindenképp szükséges ráharapni egy zsepire, ellenkező esetben a végeredmény katasztrofális. Na de a zsepi után ami marad!!! Elképesztően pazar! Őrülten elegáns, hideg őszi reggelekre, csípős téli estékre, fontos tárgyalásokra tökéletes! Nagyon kell tudni viselni, megköveteli a határozottságot. Szőke hajhoz, kék szemhez, sápadtfehér, de finoman pirosítózott orcához gyönyörű kontrasztot ad! Döbbenet!
Utállak, Chanel... Nem tudom, hogy csináltad, hogy megvettél kilóra, és kicsaltad a zsebemből a pénzt ezért a szépségért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

krisztawolf

2014. február 8.

Nem folyik szét a szám körül, könnyű felvinni, szép a színe és szépen kopik. Nem szárít. Maximálisan elégedett vagyok vele. Újra venni fogok. A szín: legende 11.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

szeliger

2013. október 21.

57 Mystique. Gyönyörű szín kétségtelen, szép barackos árnyalat. Kb. 2 hete használom, de ahhoz képest, hogy hidratáló krémes rúzsként adja el magát, nem igazán tudom dicsérni. Nagyon jól leradírozott ajkak kellenek hozzá, egy darabka szárazabb bőrterület nem lehet rajta, mert azon a rúzs fennakad. Az első felvitelnél elkeserítő a látvány, nagyon foltosnak tűnik közelről, aztán fél perc múlva már szépen terül és ez tart kb. fél óráig. Ezután kezd nálam cserepesedni, akkor is, ha reggel teljesen simák voltak az ajkaim. Annyira nem vészesen, mint a Rouge Coco Shine (az nálam két pontot ért, azóta is messze kerülöm), de nem vagyok elégedett. Nincs rá módom, hogy napközben negyedóránként ellenőrizzem, hogy néz ki a szám és idegesít a tudat, hogy a felső és alsó ajkak találkozásánál összeáll. Inkább kopna le szép egyenletesen és akkor iziben feldobnék még egy réteget, mint ez a cserepesedés, mert ezt még frissíteni sem lehet, le kellene dörgölni az egészet és csak úgy jöhet fel az új réteg. Béna, béna, béna, ennél sokkal többet vártam! Csak a színe miatt (azért aztán nagyon) adok három csillagot, de amíg nem javítanak a formulán, nem fogok venni ilyen típusú rúzst.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 21.

micsodacicalany

2013. április 15.

A Byzantin van meg, elegáns szín, tartós is. Mit mondhatnék? Chanel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

A Byzantin van meg, elegáns szín, tartós is. Mit mondhatnék? Chanel...

krszta

2013. január 26.

Szerintem tökéletesen hidratál. Nagyon szeretem viselni. Szép a fénye, elegáns, tartós és gyönyörűek a színei.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

Guttmann Natasa

2013. január 5.

A színpaletta mérhetetlenül nagy, pazar a választék a boltokban. Egészen a narancsos-barnástól a púdres halványrózsaszíneken át a vérvörösig, ezer meg ezer színben kapható. Különösen kedvelem a mélyvörös és a piros árnyalatait, a 34-es Satint, 06-os Egeriet, 08-as La Pausát is. (Csak mert most valahogy így állok: borral végződő esték > nem borral végződő esték.) Én egy 05-ös, Mademoiselle-t birtoklok, amit a megszokottan elegáns, fekete, fényes, egymásba fonódó C betűs, ergonómikus és kompakt tokban kaptam kézhez. Hatásügyileg is elégedett vagyok. Mert nemhogy ragyogó színekbe öltözteti az ajkakat, de még hihetetlenül tartós is. Oké, talán hidratálhatna egy kicsit jobban, de nekem nem igényel alá szőlőzsírt, mert attól még nem hajlamos kiszárítani az ajkakat, mint sok más ajakszínező termék. Összességében kedvelem, talán kicsit jobban is mint a Shine-t. Viszont az utóbbit a csillogóssága okán hétköznapra jobban el tudom képzelni, mint ezt az elegánsabb fajtát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

M. Noémi

2012. február 21.

Hidratálni tényleg nem hidratál annyira, mint azt elvárhatnánk viszont csodásak a színek és tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

UnVraiAnge

2011. július 2.

Ez az egyetlen Chanel rúzs, amiben kicsit csalódtam, még ha fáj is ezt beismernem. Az illata kellemes, visszafogott fényt ad az ajkaknak és pazar színekben kapható, csak sajnos éppen az első számú ígéretének nem tesz eleget, ugyanis nem igazán hidratál. Emiatt kénytelen vagyok kegyetlenül lecsillagozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lauryl PCA, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.