Chanel

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló, fényes ajakrúzs. A képen az Évasion árnyalatban látható, de a leírás/értékelés az összes színre vonatkozik.

Ár: 4000 , Eladó: Urbantamara
Állapot: Új, teszter, Helyszín: Budapest, fizetés: cash személyes átvétel
6000 Ft/db - Chanel Rouge Coco Shine Rúzs
Ár: 6000 Ft/db , Eladó: Izar
Állapot: A képen látható állapotban, betekerve kb. 1 mm hiányzik belőlük., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradó vagy Foxpost.

ancsi97

2017. március 14.

Szép árnyalatokban van,nekem egy sötétes lila szinű van meg. Amikor az ember felteszi 1 órán keresztül nagyon szép,de utána nagyon maszatolódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

googles

2017. január 8.

Kicsit elkapott most a Chanel mánia, vettem egy Coco rúzst, Cécile árnyalat (pasztelles, rózsaszínes, visszafogott). A hidratálása annyira lenyűgözött, hogy a shine-okat is néztem legközelebb, így két shine árnyalatot sem hagytam ott.

Egyelőre 5 csillag, két szép szín, hidratál, minden csodás. Valóban nem tart örökké felkenve, de nem tudom, egy szájfény hogy tarthatna örökké, ha eszünk-iszunk, stb. Nekem ez nem is igényem, ha tartós lenne, vagy rögzítve lenne valahogy, vagy nehezen lehetne letörölni is, amit nagyon utálok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

Zara11

2016. szeptember 7.

Igazából egy tartós rúzst kerestem a Chanel márkában,de csak félig meddig találtam meg azt ,amit kerestem. Ami nagyon fontos és egy jó pont,hogy jól hidratál és egyáltalán nem szárít,még ha heti 7 napon át van is rajtam(persze estére lemosom). Tartósságát illetően nem vagyok elbűvölve,mivel nekem 2 óránként újra kell kenni (igaz egy halvány árnyalata van nekem). Ha nem lenne ennyire drága,akkor talán még újra is venném,de ezt a szintet üti egy natúr ajakápoló és egy gagyi rúzs is egybevéve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 7.

SarabiNala96

2016. július 27.

Volt egy elkepzelésem,miszerint a sötétebb lila rúzsok jól állnának nekem. Elmentem egy parfümériába,és kipróbáltam a 96-os árnyalatot. Tényleg nagyon jól illett hozzám,valamint a vizes csillogásnak köszönhetően optikailag teltebb szám van,ha ezt viselem :) Szeretem benne,hogy nekem egyáltalán nem szárítja a számat,elég jól pigmentált rúzs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

La-Fee

2016. május 7.

Jöhet a tavasz...a legújabb árnyalatot vettem meg, 116 Mighty árnyalatban, egy élénk vidám pink, de a számon csak egy friss, fényes és hideg szépség. .Puhitja a szám, nem a legtartósabb rúzsom, de nem probléma, bármikor újrakenem napközben. Csak egy kis ápoló, kis színt adó és enyhén vizes fényt adó drága semmiség, amit csak szeretni lehet! Egyszerűen szebb a szám tőle, frissebb. Ennyi nekem most pont megfelel :)

Friss: imádom szintén!!! Az egyik legszebb üde pink ajkak megtestesítője! :) mindig ad egy kis pluszt, ami a korunkban mínusz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 7.

csdora6

2016. április 25.

Imáááádom! Erősen pigmentált. :) Stílusos csomagolásba rejtett minőségi lipstick. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

dorkaww

2016. április 7.

Utolsó 54-es Boy árnyalatot hoztam el a Westendes Douglasből. Nagyon kis könnyed rúzs, tetszik ,hogy egyáltalán nem szárítja az ajkaimat, bár mondjuk ezt is ígéri. Viszont talán picit jobban kedvelném ha tartósabb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

BagaMary

2016. február 24.

A 87-es Rendez-Vous ärnyalat mindig ott lapul a nesszeszeremben.Nem valami tartos,megis jobban szeretem a Rouge Allure-näl,mivel könnyedebb texturäju.
Vizes,csillogo hatäsu,de nem olyan tolakodoan,mint egy szäjfeny,megis inkäbb arra hajaz,mintsem ruzsra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

Annabellablog

2015. augusztus 8.

A 79-es Saga árnyalat van a birtokomban. Gyönyörű barackos rózsás tünemény. Imádom használni, nincs ragacsos, nehézkes érzése az embernek felkenés után. Egy hátránya van, nem túl tartós és igazság szerint, amikor egy kisebb vagyont kiad érte az ember, szeretné ha tovább tündökölne az ajkain. Lehet az erősebb színek jobban bírják belőle. Bővebben itt:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 8.

fanny95

2015. július 6.

Hát nekem annyira nem vált be. Szép színe van, de nehezen jön le. Akkor szép, amikor már eltelik egy kis idő. Mellesleg nagyon fog, akármihez hozzáér a szám. Jó tudom, ilyenek a rúzsok, de ez kiváltképp.(és nehezebb letörölni) Szóval annyira nem nagy szám rúzs, ahhoz képest, hogy Chanel. A színe viszont nagyon élénk, szép, az állaga is sokkal jobb, mint egy átlagos rúzsé, illetve nem lesz később rossz íze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lauryl PCA, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.