Chanel

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló, fényes ajakrúzs. A képen az Évasion árnyalatban látható, de a leírás/értékelés az összes színre vonatkozik.

Ár: 4000 , Eladó: Urbantamara
Állapot: Új, teszter, Helyszín: Budapest, fizetés: cash személyes átvétel
6000 Ft/db - Chanel Rouge Coco Shine Rúzs
Ár: 6000 Ft/db , Eladó: Izar
Állapot: A képen látható állapotban, betekerve kb. 1 mm hiányzik belőlük., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradó vagy Foxpost.

lollyszemoldoke

2013. május 7.

Nekem nagyon tetszett a Boy árnyalat, kis mintában kaptam. A vásárlással egyelőre várok,mert elég drágának találom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

szeliger

2013. március 19.

Nagy várakozással próbáltam még tavaly, Boy árnyalatban. A szín szép, de egyáltalán nem hidratál, sőt egy óra múlva cserepesen összeállt a számon. Nagy csalódás volt, alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 19.

krszta

2013. január 26.

Könnyű állagú, kellemesen hidratáló, szájfény jellegű rúzs. Én nagyon - nagyon szeretem. Nem várok egész napos tartósságot egyetlen rúzstól, szájfénytől sem, mindig van nálam, hogy feltegyem, ha szükséges. Szóval számomra tökéletesen tartós, jó viselni, hidratál, szép fényű, funkciójának megfelelően pigmentál, gyönyörűek a színei. Imádom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

zsuzsika

2012. november 25.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: nem tartós, de jól hidratál, és csodaszép :) én a 42 Biarritz színbe szerettem bele, és vacilláltam rajta egy darabig, de végül nem tudtam ellenállni neki. Nem bánatm meg. Nálam is inkább a tavaszi/nyári repertoár részét képezi, őszre a nagyonn fedést biztpsító rúzsokat szoktam szeretni - az új szerelem a Dior Nude 169 Grége - ezt is próbáljátok ki mindenképp!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 25.

Trixi

Korcsoport: >54
2012. november 19.

Tulajdonképpen szájfényként funkcionáló rúzs, pont erre vágytam, mert rúzs mivoltában könnyű egy kézzel felkenni, ugyanakkor könnyű, mint egy szájfény. Szépen csillog, nekem is a Fétiche árnyalat van meg, mályvás rózsaszín, apró csillámokkal. Hidratál, nem szárít ki, nem gyűlik össze a száj sarkában, nem ragad, szóval tökéletes. Tartósnak nem tartós, de talán azért ilyen kellemes viselet a szájon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 19.

dorottyaa

2012. november 11.

A 'Flirt' árnyalatban van meg korallos, pirosas szín. Állaga és fedése miatt inkább tavasszal-nyárral szeretem használni. Könnyen, tükör nélkül is fel lehet tenni, lágy csillogó színt ad az ajkaknak és a legjobb, hogy nem kell alá hidratáló. Egyetlen hátránya, hogy nagyon gyorsan fogy, ennek ellenére jár az öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

andrea.horvath79

2012. szeptember 8.

Olyan régen vettem már rúzst, ezért ma megleptem magam egy Fétich-sel.
Nem igényel hosszas tesztelgetést mielött véleményezem, már most megállapítható, hogy nem tartós ( nem is vártam), viszont nagyon krémes, könnyen felvihetö az ajkakra, hidratál és szép a színe.
Egyébként jól felidesítettem magam a Douglas-ben, összesen 50 eurót fizettem, és kaptam ajándékba egy férfi parfümöt, abból is egy ócskábbat (Superdry), amit azonnal hajítottam itthon a kukába.
Nem a minták miatt vásárolok, de nagyon bosszant, hogy újabban csak egy próbát adnak. Régen sokkal bökezübbek voltak. Nem tudom, hogy pofára megy-e ez az egész, de azt hiszem ma mentem be utoljára vagy panaszt teszek a vevöszolgálatnál.
Egyébként is olyan barátságtalan kis csitrik dolgoznak itt nálunk, senkit nem láttam még két hónapnál tuvább dolgozni.
Nektek milyen tapasztalataitok vannak?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Olyan régen vettem már rúzst, ezért ma megleptem magam egy Fétich-sel.
Nektek milyen tapasztalataitok vannak?

indian holi

2012. augusztus 22.

Nekem is a Fétiche árnyalat van meg. Imádom! Nem tartós, de én nem is szeretem hétköznapra az erős színeket. Nagyon kellemes viselet, hidratálja az ajkakat. Az ára elég húzós, de ennyi luxus jár:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

jucika81

2012. július 30.

Amikor a Jóisten anyagi nyomorba akar dönteni, elég csak szólnia a Chanelnek, hogy álljanak elő valami új rúzzsal. Mert én már szaladok is, próbálom, és közbe szívom a fogom az árak láttán. Aztán persze jön, lát, győz, én meg viszem haza boldogan. Ezt kivételesen a hugomnak vettem, de előszeretettel vetem rá magam én is. Valami isteni használni, krémes, könnyű, fantasztikus színekben pompázik az összes. Lassan a Douglasnak utaltatom a fizetésem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 30.

lipstick

2012. július 9.

Ajándékba kaptam, mert célozgattam rá, hogy örülnék egy ilyennek. Hát megkaptam.....és imádom, még a színét is eltalálták. Újra veszem, minden pénzt megér! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lauryl PCA, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.