Chanel

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló, fényes ajakrúzs. A képen az Évasion árnyalatban látható, de a leírás/értékelés az összes színre vonatkozik.

Ár: 4000 , Eladó: Urbantamara
Állapot: Új, teszter, Helyszín: Budapest, fizetés: cash személyes átvétel
6000 Ft/db - Chanel Rouge Coco Shine Rúzs
Ár: 6000 Ft/db , Eladó: Izar
Állapot: A képen látható állapotban, betekerve kb. 1 mm hiányzik belőlük., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradó vagy Foxpost.

BabyDoll

2012. június 4.

A nap vallomása: gyenge vagyok. A sok bűnbeejtően jó véleménynek hála elcsábultam.
Túl sok mindent nem tudok hozzátenni az előttem szólókhoz, tehát röviden jellemezve: valahol félúton a rúzs és a szájfény közt. Amit ígér, azt megkapjuk, nem többet, s nem kevesebbet, mindenki ehhez mérten igazítsa az elvárásait.
Egyébként a Fétiche (#52) árnyalatot szereztem be, mályvaszín, egy gondolatnyi lilával, történetesen a szám enyhén rózsás, fényes kiadása, hétköznapi, MLBB rúzs. Kényelmes, tökéletes választás, pillanatok alatt feldobom, s már lépek is ki az ajtón, au revoir!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Michelle

2012. március 22.

Két árnyalatot vettem meg. Gyönyörű színekben kapható, tényleg nagyon könnyű, krémes rúzs, ami - szerencsére - nem szárít. A színük, a könnyedségük és a fényük miatt ezek nálam inkább a tavaszi-nyári fegyvertár részei. Az egyetlen fájdalmam, hogy az evés-ivást rajtam nem tűrik, bár ilyen krémes terméktől nagyobb tartósságot nem is vártam. Tudomásul vettem, hogy pohárból-csészéből ivós eseményekre nem feltétlenül egy ilyen fajta rúzs a legjobb választás, és amennyiben ezek valamelyike van rajtam ilyen helyzetben, nincs jobb ötletem, mint ivás előtt letörölni, majd később újra feltenni. Aki próbált már krémes rúzsban vagy könnyen kenődő szájfényben hófehér porcelán csészéből kávézni, alighanem sejti, mire gondolok. Minden ellenére nagyon szeretem őket. Nagyon kevés sminkterméket fogyasztok el teljesen, ennek a két rúzsnak viszont jó esélye van rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 22.

knifeofdreams

2012. január 24.

Imádom, mióta megvettem, szinte minden nap használom. Könnyű, krémes textúrájú, tényleg egy kellemes átmenet a rúzs és a szájfény között, ami nekem ideális, mert hétköznapokra nem használok rúzst, a legtöbb szájfény pedig a ragacsosságával esik ki nálam, úgyhogy ő tényleg tökéletes számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 24.

kwlp_75

2011. szeptember 5.

nem ért annyit, amennyi fizettem érte, de lehet az árnyalat nem illik hozzám

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

nem ért annyit, amennyi fizettem érte, de lehet az árnyalat nem illik hozzám

Bells

2011. augusztus 29.

Szerelem első látásra! A Monte Carlo-hoz hasonló színt még sehol sem láttam, és az állaga is egészen különleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

wishes

2011. július 13.

Csodaszép színekben kapható, nekem az Évasion van meg. Nagyon tetszik benne ez a rúzs-szájfény közti átmenet, mert kellemes selymes, könnyű viselet. Csodás színt ad az ajkaknak, mégsem érzem olyan hivalkodónak, mint például egy rúzst. Hétköznapokra, nyárra tökéletes, vagy ha valaki óckodik a rúzsoktól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 13.

UnVraiAnge

2011. július 2.

Természetesen nem tudtam ellenállni mikor megláttam ezeket a rúzsokat, így birtokomba is vettem pár árnyalatot. Összességében nagyon elégedett vagyok velük, mert annyira káprázatosan csillognak, hogy nincs értelme szájfényt használni felettük. Én jobban kedvelem az erősebb színeket és szerintem érdemesebb is valamilyen teltebb, mélyebb tónust választani, mert azok a ragyogás mellett egy finom, áttetsző kis színt is adnak az ajkaknak. Mindemellett kellemesen hidratálnak, de sajnos éppen emiatt kevésbé tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lauryl PCA, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.