Chevignon

Ár:   7160 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: körtevirág, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: tulipán,kumquat-koktélnarancs,feketeribizli,pünkösdi rózsa,frézia,pézsma,fás jegyek,ámbra

svivko

2013. március 20.

Tyű de fincsi gyümölcskosár ráadásképp egy kellemes virágcsokorral az asztalon! Rendkívül kellemesen friss. Nem sok jó értelemben vett friss illattal találkoztam eddig, de ezt egész nap szagolgatom! :) Nem vagyok nagy parfümmájszter, de a narancsot egyértelműen kiéreztem belőle, viszont nem lehet rávágni hogy ez gyümölcsös hanem ugyanolyan mértékben virágos! Isteni mix! Édesen gyümölcsös, de pont csak egy picit. Cseppet sem savanyú, mint a JDP Blue Drop, ami legutóbb kb csavarta az orrom. Eltalálták.
És a csomagolás! Az éles mégis könnyed, törékeny szélek, és a könnyed vászon.
Nagyon jó első élmény a Chevignonnal! És ráadásul tartós is, elég sokáig intenzíven illatozik, majd kb 6 óra múlva nyoma vész az én bőrömön.
Kb 7000Ft a Dm-ben, de elfelejtettem megnézni a kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

És a csomagolás! Az éles mégis könnyed, törékeny szélek, és a könnyed vászon.
Kb 7000Ft a Dm-ben, de elfelejtettem megnézni a kiszerelést.

dragonfly

2013. január 24.

Eddig az édes, fűszeres illatokat részesítettem előnyben, de mikor ezt megszagoltam, éreztem, hogy váltanom kell :D
Nagyon friss és egyedi az illata, megkedveltem olyannyira, hogy most már ez lett a kedvenc illatom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

körtevirág

2013. január 5.

karácsonyra kaptam, nagyon kellemes, üde az illata, viszonylag tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 5.

karácsonyra kaptam, nagyon kellemes, üde az illata, viszonylag tartós

szamoca

2012. augusztus 15.

a leszáradását imádnám. de ameddig eljutottunk odáig....annyira intenzíven fás volt rajtam, hogy szinte orrbavert :( nagyon-nagyon sajnálom, mert isteni az, ami megmarad a bőrömön a végére. talán még próbálkozom vele hűvösebb napokon. mindenképpen 5-ös, mert valószínűleg a bőröm a hibás a kezdeti disszonáns vonásokért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

kicsibubu

2012. június 6.

Jó pár hónapja keresem a számomra igazi illatot, olyat szerettem volna, ami egyedi, friss és tartós, nem ezek az édes-erős-virágos illatok, amiket mindenki használ és amiktől én migrént kapok. Mióta felfedeztem a Chevignon parfümöket úgy érzem, VÉGRE!! ez az amire vágytam!!! Nem is értem, eddig miért nem került soha a kezembe, pedig jó párszor végigszaglásztam már a Douglas teljes kínálatát. Én csak ajánlani tudom, nekem szerelem a másik társával együtt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Linalool, Citronellol, Limonene