Chevignon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2014. február 25.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: pink grapefruit, őszibarack, körte,

Szívjegyek: frézia, bazsarózsa,

Alapjegyek: ámbra, fás jegyek.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

mscintia

2016. augusztus 29.

Sok hónapnyi sóvárgás után születésnapi ajándék gyanánt kaptam meg a páromtól ezt a csodát! <3 Régóta szerelmes vagyok az illatába, a drogáriákban állandóan ezt fújkáltam magamra, most pedig végre az enyém. Imádom, imádom, egyszerűen tökéletes illat, komoly, elegáns megjelenést biztosít. Sokáig érzem magamon, szerintem nagyon el lett találva minden egyes komponense. Nem használom túl sokat, csak különleges alkalmakra, hiszen számomra nagyon sokat jelent ,eszembe sem jut elpazarolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

csikosmatyas

2016. augusztus 19.

Nagyon letisztult, egyszerű, simulékony, őszi illat. Komfortzóna erősítésére.
Nos- az első fél órában gyümölcsös vattacukor, a maradék kb. 6-8 órában az illata valahol a gyümölcsös rágó, illatos toll és barackos Bübchen babafürdető között valahol. A Fiúk szerint olyan illata van mintha most fürödtem volna valamilyen gyümölcsös Baba tusfürdővel.

Ha egy szóval kellene jellemeznem azt mondanám rá BARÁTSÁGOS.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Nagyon letisztult, egyszerű, simulékony, őszi illat. Komfortzóna erősítésére.

Ha egy szóval kellene jellemeznem azt mondanám rá BARÁTSÁGOS.

Olanzsahlef

2016. augusztus 12.

Nagyon finom, szolid illat. Rendkívül tartós. Nekem az egyik kedvencem ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Nagyon finom, szolid illat. Rendkívül tartós. Nekem az egyik kedvencem ☺️

anile

2016. április 16.

Visszafogott, finom púderes illat. Őszi/téli hétköznapokra, irodába tökéletes. Tartósságával sincs baj, a reggeli fújást még a nap végén is lehet érezni. Ár- érték aránya remek.
Sajnos életem egyik stresszes időszakában használtam először, amikor pedig télen vissza akartam térni hozzá, előjött az a rossz érzés a gyomromban. Furcsa, hogy őrzik az emlékeket az illatok... Mivel nem akartam, hogy kárba vesszen ez a kis csoda, így anyukámnak adtam. Ő is nagyon szereti. Ha otthon vagyok azért mindig megszaglászom, hátha elmúlt a rossz érzés. Hiába, a remény hal meg utoljára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

manna88

2015. december 8.

Bár gyümölcsös illatként aposztrofálja a gyártó és minden illatokkal foglalkozó weboldal - én inkább púderes illatnak gondolom, és a gyümölcsöket egyáltalán nem érzem benne.
Az egyik kedvenc "hétköznapi" parfümöm. Számomra ez egy "örök klasszikus" illat. Tolakodás nélkül ad ápoltságot - mégsem egy tucat illat.
Magát az illatot szerintem tökéletesen tükrözi az üveg: semmi rongyrázás - de átgondolt letisztultság jellemzi.

Ha ugyanezt az illatot egy Chanel üvegbe töltenék, szerintem világsiker lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Ha ugyanezt az illatot egy Chanel üvegbe töltenék, szerintem világsiker lenne.

Zsül

2015. október 23.

Nagyon kellemes kis őszi illatom...sokáig szemezgettem vele, míg egy dm-es leárazás keretein belül megvettem tavaly tél végén, hogy most ősszel elővehessem...Púderes őszi gyümölcsös virág illata van, olyan mintha pézsma lenne benne, pedig nincs.) Tartós, bár nincs sillage-e nagyon, olyan elegáns őszi komfortillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Vivien94

2015. július 13.

Egy kis mintát kaptam az egyik üzletben, és nagyon megtetszett az illata. Rövidesen beruházok egyre :) Könnyed, nem émelyítő, virágos-édeskés illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

bogibooo

2015. május 3.

Ez az illat kb ősz óta kísér, és a védjegyemmé vált: nem tucat, nem túlbonyolított, különleges, nem gejl-édes, tartós. Nyárra már kinéztem egy Kenzo-t, de az ősz-tél-tavasz időszakban biztosan visszatérek hozzá (is).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Moncsi044

2015. április 14.

Lányomtól kaptam karácsonyra. :) Rajtam a körte dominál, nagyon finom, szeretem a gyümölcsös illatokat! Letisztult forma, úgy az egész egyben van :)Őszre-Télre kiváló!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 14.

Kissa

2014. március 14.

Télre vettem a dm-ben, miután végigszaglásztam az összes olcsó, leginkább vécétisztító illatú parfümöt, ő igencsak megfogott. Minőségi illat, nap végén is finom, diszkrét. Először tesztpapíron, aztán csuklón, aztán nyakon, aztán már rohantam is megvenni, mert belezúgtam. Milyen hasznos, hogy épp 25%-kal olcsóbb volt az összes parfüm, ha még felhasználsz egy 25%-os és egy 15%-os kupont is hozzá, igencsak olcsón juthatsz hozzá:) Szerintem eléggé téli illat, engem valamiért a mézeskalácsra és a karácsonyra emlékeztetett elsőre. Bár azóta is használom mindennap, de így tavaszra-nyárra már nem az igazi számomra. Ettől függetlenül persze továbbra is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.