Chica Y Chico

Ár:   5000-8000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Panda, az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2015. július 9.

Ár:   5000-8000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Foltok, hegek megszűntetésére - innovatív fehérítő és folt kezelő krém, mely Astaxanthin-ban (4%) és Annato olaj-ban gazdag.

Az astaxantin semlegesíti a szabad gyököket, így az erős antioxidáns hatásáról híres E-vitamin is eltörpül mellette és egyedülálló szerkezetének köszönhetően, megvédi a test szerveinek sejtmembránjait.
Az annattót az orleánfa magját körülvevő piros gyümölcshúsból kerül kivonásra.

A krém segít a napfény okozta bőr foltjainak, aknéból visszamaradt sötét foltok és a korral járó sötét bőrtónus enyhítésében, kezelésében.
Hamar felszívódik fényes/zsíros utóhatás nélkül.

+ Folt világosítás.
+ Tónus fehérítés.
+ Sejtjeiben állítja helyre a bőrt.
+ Hidratál.
+ Nyugtat

Zsuzsizsuzsi

2017. március 6.

Folthalványításra vettem még tavalyelőtt nyár végén, mert a homlokomon előjöttek a nap hatására foltok. Elég hamar eltüntette őket, és az egyéb szeplim, foltjaim is eltűntek. Télen ritkábban használtam, csak a homlokomon és a szemem alatt, de nyár elején megint többször kentem. Annyira jó, hogy nem is jöttek ki a foltok, így volt, hogy nem kentem egy ideig, és akkor megint előjöttek a foltok a homlokomon, de újrakezdtem a kenést, és elmúltak.
Most nem sokat használom, ha ritkán előjön egy piros pattanás, akkor bekenem vele és másnapra sokkal szebb lesz. Ilyenk a homlokom és a szemem alatt is bekenem egy lendülettel.
Szagtalan, könnyen felszívódik, nem nehéz, nem zsíros, egyáltalán nem irritál. Praktikus a tubusos kiszerelés.
Ha újra elfogy, megint újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

Ha újra elfogy, megint újra fogom rendelni.

Emmeline

2016. december 11.

Próbáltam használni és szeretni, de minden alkalommal kiütött. :( Sokat vártam tőle, de a fájdalmas puklikat az akném jóvoltából pont nem. Mivel kiütött, nem tudtam tovább használni, a hatékonyságáról nem tudok nyilatkozni, az ára miatt viszont fáj, hogy hiába szép összetevős hivatalosan, nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

kikinga

2016. szeptember 14.

Az arcomon lévő régi hegek, foltok halványítására vettem és nekem nagyon bevált! Tényleg halványítja a hegeket, egységesíti a bőrt! Nekem nagyon bevált és csak ajánlani tudom mindenkinek, én biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 14.

jemelja

2016. augusztus 5.

Különösen örültem a fermentált összetevőknek, amihez még a remek antioxidánsok is társultak, így nagy elvárásokkal kezdetem használni. Három hónap napi hansználat után írom a véleményem: nálam semmi folthalványító hatást nem mutatott, pedig korábbi leégésekből maradt foltokat is és a friss pattanások után mradt piros foltokat is vizsgáltam. Valószínűleg az asztazantinnak valami olyan változata van a krémben, ami nem olyan hatásos. Az arcom fénylett tőle legtöbbször, nem itta be a bőröm könnyen, bár tonik és szérum főlé kentem (várakozási időket tartva). Jó hidratáló, de ennél többet ígér. Ahhoz drága, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Boglarr

2016. július 28.

Látványos volt a hatása,de zsíros bőrüeknek nem a legjobb. Csúszkált a fejemen, alig tudtam bepaszírozni, ha sikerült is olajos érzetet hagyott,és fénylett tőle a bőröm. Biztos jó cumó,de nem nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

szilvia84

2016. július 23.

Nagy elvárások, nagy csalódás :( Röviden és tömören, zsíros bőrre egyáltalán nem való szerintem, mivel annyira testes, nehéz krém, nekem csak "ül" az arcomon, olajos, nehéz érzet, nem szívja be a bőröm, fénylik, mintha tocsogna a zsírtól, pedig nem kenek rá, csak minimálisat. Talán a nyakamon és a dekoltázsomon lévő pirosságra, amit a napsugárzás okozott, elhasználom, hátha segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

dzsanki

2016. július 16.

Már újrarendeltem, abszolút kedvenc, reggel és este is használom, más szérumokkal együtt is, összekeverve. Nekem nyárra nem is kell fölé hidratálókrém nappal, max az orcákra és szem köré teszek (persze a rutin része előtte a tonik és bha is). Tipp: aki használ esetleg c-vitaminos szérumot (pl C20), és ragacsos lesz tőle a bőre, ezzel keverve gyönyörűen beszívódik egy fél perc alatt, nem lesz ragacsos.
Ettől a szérumtól konkrétan nem csak a foltok tűntek el az arcomról, de nyaralás után egy hét alatt két árnyalattal világosította ki a bőrömet, az esetleges pattanásokat is szépen lehúzza, csak ajánlani tudom. Az AHA és BHA használat viszont fontos, szerintem ezek nélkül minden szérum és krém hatásossága mérsékelt marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

stunde67

2016. július 4.

Lassan elfogy, biztos újra rendelem. BHA-val egyetemben szépen rendben tartják a bőröm. Az sem elhanyagolandó tulajdonsága, hogy állítólag 3x erősebb antioxidáns, mint az E-vitamin.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 4.

zsizska

2016. július 2.

Újabb szuper koreai cucc. Télen durva aknék jöttek a bal vállamra, utana szörnyû foltokat hagyva. Pár hete hasznàlom. Azt nem mondom, hogy mindent eltüntetett, de jelentôs a javulás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

vkati15

2016. június 1.

Jó kis krém, jó sűrű így tehát kiadós is. Amit ígér be is tartja. Már a 2. tubust használom belőle, és tovább is rendelem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

Antioxidánsok: Astaxanthin, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak