Chica Y Chico

Ár:   5000-8000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Panda, az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2015. július 9.

Ár:   5000-8000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Foltok, hegek megszűntetésére - innovatív fehérítő és folt kezelő krém, mely Astaxanthin-ban (4%) és Annato olaj-ban gazdag.

Az astaxantin semlegesíti a szabad gyököket, így az erős antioxidáns hatásáról híres E-vitamin is eltörpül mellette és egyedülálló szerkezetének köszönhetően, megvédi a test szerveinek sejtmembránjait.
Az annattót az orleánfa magját körülvevő piros gyümölcshúsból kerül kivonásra.

A krém segít a napfény okozta bőr foltjainak, aknéból visszamaradt sötét foltok és a korral járó sötét bőrtónus enyhítésében, kezelésében.
Hamar felszívódik fényes/zsíros utóhatás nélkül.

+ Folt világosítás.
+ Tónus fehérítés.
+ Sejtjeiben állítja helyre a bőrt.
+ Hidratál.
+ Nyugtat

mildiko

2016. május 6.

Kb. 1 hónapja használom, nagyon szép lett tőle a bőröm, a pattanások utáni régi foltjaimat picit halványította, de nem is hittem, hogy teljesen el tudja tüntetni. Azért szorgalmasan kenegetem. Jól hidratál, a szem környéken talán mérsékelte a kezdődő ráncaimat, jó kis antioxidáns. Csak a problémás helyekre használom a Benton csiganyál lotionja alá reggel és este. Jó kis krém, de sajnos úgy érzem, hogy a folteltávolításhoz szükségem lesz még egy c-vitaminos szérumra, Tindigo Siker szérumját fogom megvenni, együtt csak hatásosabb lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

sildicow

2016. március 25.

Egy tubussal elhasználtam, és lesz még bőven utánpótlás, mert szerintem ez egy nagyon jó kis krém. Rendszeresen használom, és segít egységesíteni a bőröm tónusát (pirosság), és a pattanások után visszamaradt foltokat is szépen halványítja magában, más krémekkel koprodukcióban meg pláne. Nálam akkor bizonyított legjobban, amikor nagyon behisztizett a bőröm pattanásokkal és sebekkel, nem mertem hámlasztani vagy erősebb gyógyszertári krémeket használni, csak ezt és "cicakrémet", és hamar tűrhető kinézetűvé varázsoltak :) Szerintem elég jól hidratál, kevésbé hideg időben önmagában is elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

svekits

2016. március 24.

Update: Esténként használom hidratáló alá, és abszolút bevált. Nagyon szeretem, vallásosan kenem minden este, és egy hónapon belül a pattifoltjaimat nagyon szépen halványította (karöltve C-vitaminnal meg retinollal, tehát nem csak ez magában, de segített felgyorsítani a folyamatot). Abszolút szeretem, újra is fogom venni, ha elfogy.

Többször próbáltam már mintát ebből, és alig vártam, hogy végre megrendeljem és megkapjam a teljes kiszerelést. Elsősorban folthalványításra vettem, olyan rég óta még nem használom, hogy ezzel kapcsolatban mesélni tudjak, viszont a múltkor tele volt a homlokom apró nagyon pici kis hólyagszerű mitesszerekkel (nálam ez a hormonális patti megfelelője, a homlokom rügyesedik ki egy hónapban egyszer egy hétig), és másnap reggelre ez a krém MINDENT letakarított a fejemről, és azóta sem jött vissza semmi. A bőröm sima, semmi egyenetlenség a felszínén, már csak a foltokat kell eltüntetni. Remélem, a többi kozmetikumommal együtt ez is segít mielőbb megszabadulni a pigmentfoltjaimtól. Egyébként hidratálás szempontjából nekem ez nem igazán elég, maximum nappalra, este én még rakok fölé egy hidratálókrémet, könnyű krém, alig érezni az arcon, magában használva szép bőrfényt kölcsönöz, nem mattít, de nem is lesz zsíros fényű a bőr. Én ezt kifejezetten kezelés szempontjából használom szérum fölé, hidratáló alá. Amióta ezt használom, a BHA is ritkábban fogy, mert nincs rá szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

kontrakcio

2016. március 14.

update: Hát, ezért a második tubusért már olyan sűrűn nem nyúlok, a többi kencémet valahogy szívesebben használom... Valamint ez is elkezdett úgy viselkedni, ahogy néhány krém szokott a bőrömön és amit utálok, mégpedig hogy nem igazán akar rögtön beszívódni, csak csúszkál ide-oda a bőrömön, ahogy kenem rajta. Egészen kis mennyiségnél is ez van. Ettől függetlenül jó ez a termék, és elhasználom, de újrarendelni már nem fogom.
-------------------------------
Már majdnem elhasználtam belőle egy tubussal, közben megjött az utánpótlás is. Ebből gondolom kiderült, hogy szeretem ezt a krémet :) Könnyen beszívódik, önmagában is elég lehet a hidratálása a kevéssé száraz bőrűeknek, de én szoktam rá kenni más krém(ek)et is. A folthalványító hatása... na, hát ezzel mindig bajban vagyok, mert egyrészt többféle dolgot szoktam használni, amiknek csak az együttes hatását látom, másrészt meg a foltok azért idővel maguktól is halványodnak, olyat meg sajnos még egy terméknél sem tapasztaltam, hogy pár nap alatt jelentősen halványított volna bármit... szóval nem tudom. Volt az arcomon egy nagyobb, pattanásból maradt barnás folt, leginkább ezt szerettem volna, ha eltünteti. Nos, mostanra már sokat halványodott, de azért hónapok teltek el azóta hogy elkezdtem ezt a krémet használni, plusz mellette hámlasztok is, na meg retinol stb...
Úgyhogy igazából én csodát azért nem várnék tőle, de ettől függetlenül tényleg jó kis krém, ha az astaxantin meg tényleg ilyen erős antioxidáns ahogy írják, akkor mindenképp megéri használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

-------------------------------

lujzi

2016. március 10.

nekem nagyon ellenszenves volt az állaga, olajos érzete volt, nagyon nem ezt vártam. rövid úton megváltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

lichtnori

2016. február 28.

Hónapok óta használom több Benton és Paula krém mellett. Már vagy ezer kommentemben elmondtam és itt is csak ismételni fogom magam, hogy ez megint nem egy olyan krém, amitől egy felkenés után rögtön várhatjuk a csodát. Idő kell neki és jó bőrápolási rutin. :-) Mi -Európaiak- hozzá vagyunk szoktatva az azonnali "csodákhoz". Felkened, 10kg szilikon, amitől hű de selymes lett a bőröd, aztán jönnek az apró csillámok optikai tuningnak és rögtön elájulunk.... Aztán felébredünk, mert bilibe lóg a kezünk, a bőrünk meg ugyanolyan sz.r állapotban van, mint előtte. :-D Ezek a kis koreai csodák nem indítanak nagy csinnadrattával, aztán mégis eljutunk odáig, hogy " Hm, most klassz a bőröm! Végre!" :-)
Na, de a lényeg: egy kicsit narancssárgás színű, könnyen eloszlatható és nyomtalanul, ragadós érzet nélkül felszívódó, illatmentes krém. Az én bőröm kombinált, T-vonalban kissé zsírosabb, az orcákon normál-vízhiányos. Egy pillanatig nem éreztem nehéznek, olajosnak, vagy túl soknak. Hidratáló krém mindenképpen kell fölé, mert önmagában, főleg így a hidegebb időkben, nem hidratál eléggé, bár lehet, hogy nyárra elég lesz. Irritációt nem okozott. Mivel több krémet használok egyszerre, nem tudom azt állítani, hogy csak ennek a krémnek köszönhetem, hogy tiszta és szép a bőrképem, de az tuti, hogy kirobbanthatatlanul beépült a mindennapi rutinomba. Én mindenképp ajánlom, ha elfogy, újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 28.

kat

2016. február 20.

Elhasználtam egy tubussal. Használtam mellette C-vitaminos szérumot meg egyéb antioxidánsokat tartalmazó krémet is, ezért nem tudom, hogy ennek mekkora hatást tulajdoníthatok, de szebb lett a bőröm, bár a pattanás utáni foltok nagyon-nagyon lassan halványodnak, és még mindig látszik valamennyi, szóval lehet, hogy nálam azokon csak az idő és a türelem segít. Ez egy nagyon zsíros krém, inkább éjszakára használtam, de így is fénylő arccal ébredtem. Utazáskor nem mindig tudtam hűvös helyen tartani, ilyenkor különvált két komponenssé, és még jobban látszott, mennyi olajos összetevő van benne. Ha majd olvasok biztató, hiteles publikációkat az asztaxantin jótékony kozmetikai hatásáról, megfontolom az újrarendelést, de egyelőre ennyi elég volt ebből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

Nittuska

2016. február 2.

Ideje véleményeznem, hamarosan elfogy.
Pozitív :
- nagyon könnyed hidratáló krém,
- jól felszívódik, nem ragad
Negatív :
- nem vettem észre folt halványitó hatást :(
- se azt h a hegekkel kezdene valamit..
Most már kb 2 hétig nem is jött kirajtam patti de a foltokkal nem csinált semmit..
Emellett használom a cosrx esszenciát (csiga nyál)
paula's choice sötét kék Tonikot ami simán szérumnak is megfelelne.
Illetve néha Benton hidratálót.
Szóval ezek szépen vissza fogták a hormonális pattikat. De azok a fránya foltok nem nagyon akarnak eltünni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Ideje véleményeznem, hamarosan elfogy.
Pozitív :
- nagyon könnyed hidratáló krém,
- jól felszívódik, nem ragad
Negatív :
- nem vettem észre folt halványitó hatást :(
- se azt h a hegekkel kezdene valamit..
Emellett használom a cosrx esszenciát (csiga nyál)
paula's choice sötét kék Tonikot ami simán szérumnak is megfelelne.
Illetve néha Benton hidratálót.

WorkingClassGirl

2016. január 20.

Frissítés2: az utolsó utáni maradékot elhasználgatva a tubusból újra szembesültem vele, mennyire szeretem ezt a krémet. Mert szerintem ez egy könnyű fermentált krém, és nem szimpatikus, hogy asztaxantin szérumnak van beállítva, ennek megfelelően pici mennyiséggel. Nem régen olvastam, hogy a Retinolin 3.0 minden sugallat ellenére 1% retinolt tartalmaz, a komplexből, amiben stabilizálva van a retinol, abból tartalmaz 3%-ot, és igazából ennek a terméknek a leírásában is az szerepel, hogy 4% Astaxanthin-W, gondolom ez is valami komplex, mint a Retinolin-Q, szóval az is lehet, hogy nincs is benne annyi asztaxantin, mint elsőre gondolnánk.
Nekem ez az egész marketing nem jön be, pedig tényleg jó a krém, és tényleg van önnáló folthalványító hatása. Szomorú vagyok :(

Kicsit elbizonytalanodtam a folthalványító hatásával kapcsolatban. Még nem rendeltem újra, és mióta kifogyott csak a c-vitamonos szérumot használom, igazából nem tapasztaltam hatáskiesést. Ugyan olyan gyorsan halványodnak a pattanás utáni pirosságok.

Ebbe a krémbe első használatra bele szerettem! Könnyű, gyorsan beszívódik, önmagában is jól hidratál. Finom az illata, annak ellenére, hogy illatanyagmentes.
Tényleg nyugtat, és már egy hét után látszott a folthalványító hatása. Itt jegyezném meg, hogy c-vitaminos szérummal együtt kezdtem el használni, szóval nehéz elváladsztani a hatásukat, de a bőröm most rohamosan javul. Jó, nem rég volt egy többedik dermaroller kezelésem, de szerintem ezek a szérumok szemmel láthatóan gyorsítják a javulást, hegek terén is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Zanzara

2016. január 19.

Lassan 1 hete használom, és csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. Nagyon sokféle krémet kipróbáltam már, óriási Paula rajongó vagyok, emellett a koreai termékek közül is sok kedvencem van. Gyönyörű bőrképet varázsol már pár használat után. Egységesít, gyulladást, pirosságot szépen lehúz. Folthalványítás terén még túl sok változást nem láttam, de valami elindult, ezt bizton állítom :-) Reggel és este használom, nappal Paulas tonik, majd ez a krém, ezután skin recovery mask, végül a resist super light csoda fényvédő és Clinique stay-matte púder. Ez most a nappali rutinom, és nagyon jónak tűnik. Ha ez ennél jobb lesz, akkor az már maga a csoda :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

Antioxidánsok: Astaxanthin, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak